Порошенко вручив олімпійському чемпіону Абраменку орден "За заслуги" і сертифікат на квартиру

Держнагороду отримав також і тренер спортсмена

Порошенко вручив чемпіону ХХІІІ зимових Олімпійських ігор Олександру Абраменку орден "За заслуги" Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент Петро Порошенко зустрівся із чемпіоном ХХIII зимових Олімпійських ігор з фристайлу Олександром Абраменком. Голова держави вручив спортсмену та головному тренеру збірної команди України з фристайлу Енверу Аблаєву високі державні нагороди – ордени "За заслуги" ІІІ ступеня. Про це 1 березня повідомляє прес-центр українського президента.

Зазначається, що атлети відзначені "за досягнення високих спортивних результатів на ХХIII зимових Олімпійських іграх 2018 року у місті Пхьончхані (Південна Корея), виявлені самовідданість та волю до перемоги, утвердження міжнародного авторитету України".

"Найщиріші вітання. Це заслужена нагорода. Ви зробили більше, ніж багато хто для популяризації нашої держави, і я вас вітаю з цією заслуженою перемогою", - сказав Порошенко, вручаючи Авраменку відзнаку.

Президент також подякував тренерові спортсмена.

"В Україні дуже давно не було олімпійських медалей. Думаю, що це перемога. Про яку мріяли і, чесно кажучи, не всі вірили, що в нас буде золото", - додав глава держави.

Авраменко розповів, що Міжнародний олімпійський комітет попросив надати одну з лиж, з якими він переміг на Олімпіаді, з автографом для музею у Лозані.

"Я перебував у якомусь такому незрозумілому відчутті. Це для мене був якийсь сон. Але я дуже зрадів, що я зміг завоювати і принести Україні першу золоту медаль у нашому виді спорту", - сказав спортсмен.

Також президент вручив спортсмену сертифікат на квартиру.

За словами Олександра, власне житло для нього було другою мрією після перемоги на Олімпіаді, він пообіцяв запросити главу держави на новосілля.

Абраменко, у свою чергу, вручив Порошенкові сувенір з Олімпіади – символ ХХІІІ зимових Олімпійських ігор.

Новини за темою: Фристайліст Абраменко та його тренер отримають від бізнесмена Фукса по 50 тис. дол. в нагороду за золоту медаль Олімпіади-2018

Нагадаємо, за результатами виступу на ХХIII зимових Олімпійських іграх 2018 року у місті Пхьончхані Національна збірна олімпійська команда України завдяки Абраменку здобула одну золоту медаль в змаганнях з лижної акробатики та посіла 21-ше місце в загальнокомандному заліку. Медальний залік виграла Норвегія.

Новини за темою: Найкращий стрибок Олександра Абраменка: Що відомо про першого українського медаліста Пхьончхана-2018

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів