Польща - Португалія: Гості вийшли вперед (онлайн-трансляція)

Сьогодні дивимося протистояння поляків і португальців

Польща - Португалія. У Лізі націй стартує новий ігровий відрізок, який розпочнеться з протистояння двох дуже потужних команд. Онлайн-трансляція матчу Польща - Португалія розпочнеться на нашому сайті о 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2".

11 жовтня, 21:45

Хожув, "Шленски"

Ліга націй УЄФА, 3-й тур

Польща - Португалія 2:3

Гол: Кьонтек, 17, Блащиковскі, 76 - А. Сілва, 30, Глік, 42 (аг), Б. Сілва

Польша: Фабьянскі – Берешинский (Кендзьора, 46), Глік, Беднарек, Энджейчик – Зелиньски, Крыховяк, Кліх (Блащиковські, 62), Кужава (Гросицкий, 62) – Пьонтек, Левандовскі

Португалія: Патрісіу – Канселу, Пепе, Діаш, Руй – Невеш, Карвалью, Піцци (Санчес, 74) – Рафа Сілва (Данило, 85), Андре Сілва, Бернарду Сілва (Фернандес, 90)

Кінець матчу. Португальці впевненіше сьогодні.

85 хв Данило змінює Рафу Сілву.

84 хв. Воу! Санчес втік один на один, обіграв Патрісіу і пробив, але Кендзьора не дав м'ячу супереч лінію і вибив його з воріт!

76 хв. ГОЛ! БЛАЩИКОВСЬКІ!!! Краса! Зловив м'яч на ногу Куба і з лінії штрафного пробив ворота!

75 хв. Беднарек трохи неточно пробив головою після подачі з штрафного.

74 хв. Санчес вийшов замість Пиции.

62 хв. Пішли заміни. Блащиковські вийшов замість Кліха, а Гросицкий - замість Кужава.

53 хв. ГОЛ!!! БЕРНАРДУ СІЛВА!! Уохохо! Відмінне зсув по лінії штрафного у виконанні Бернарду і удар - Фабьянскі майже вдалося відбити м'яч у куті воріт.

46 хв. Динамівець Кендзьора поміняв Берешински.

42 хв. ГОЛ! Невеш шикарно прийняв пас з центру поля, оббіг голкіпера, а Глік в підкаті вибив м'яч у свої ворота!

33 хв. Піцці пробив з лінії штрафного, але Фабьянскі дістав м'яч у куті.

30 хв. ГОЛ!! АНДРІЙ СІЛВА!! Відмінна комбінація, простріл справа і португалець спокійно б'є з близької відстані!

17 хв. ГОЛ! КЬОНТЕК!!! Після подачі кутового форвард головою пробив головою на дальній штанзі!

7 хв. Сілва пробив над поперечиною після прострілу!

3 хв. Патрісіу справляється з першим ударом у матчі. Бив Пьонтик.

Все. Починаємо наш матч!

Обидві команди вже встигли зіграти по одному матчу з ще одним суперником по групі збірної Італії. Команда Манчіні поки не знає смаку перемоги і в групі більше виконує роль спостерігача. У разі перемоги Португалія може практично забезпечити собі лідерство в групі. Але для початку потрібно буде впоратися з Польщею в гостях, що зробити вкрай складно.

Команди вже зіграли між собою десять матчів, і практично в усьому між Польщею і Португалією рівність. Вони виграли три матчі, але траплялося це в останній раз ще в 2006 році при відборі на Євро. Останні три поєдинки завершилися внічию. У 2016 році Португалія і Польща зійшлися в 1/4 фіналу Євро і обмінялися голами в основний час. А в серії пенальті більш вдалими виявилися португальці, які той Євро і виграли.

Зараз Португалія буде без свого лідера Кріштіану Роналду, який знову не викликаний у збірну. Якщо у вересні це було рішення самого гравця, щоб адаптуватися в "Ювентусі", то зараз рішення відмовитися від гри за національну збірну було прийнято у зв'язку із звинуваченнями в згвалтуванні. Коли подібні події відбуваються в команді, це сильно впливає на психологію і ставлення гравців. Так що поляки можуть сподіватися на позитивний результат.

Новини за темою: Польща – Португалія: Сьогодні відбудеться матч Ліги націй УЄФА

Півзахисник збірної Польщі Гжегож Крыховяк:

"Було важливо добре стартувати на цьому турнірі після провалу на ЧС-2018. Команда добре оборонялася протягом всього матчу, а також створила кілька небезпечних моментів, тому було прикро пропустити з пенальті в кінцівці. Ми можемо бути задоволені результатом, але нам потрібно поліпшити володіння м'ячем вже в наступному матчі в Лізі націй".

Прогноз 112.ua: 1:1