banner banner banner

Перший гол Соля вивів "Динамо" у 1/8 фіналу Ліги Європи

Кияни чудово відіграли матч

На "Олімпійському" в Києві "Динамо" грало з грецьким "Олімпіакосом" матч 1/16 фіналу Ліги Європи.

Гол Соля, 32 хв

Огляд матчу

Нагадаємо, раніше "Шахтер" був розгромлений "Айнтрахтом" в Німеччині і покинув єврокубки.

"Динамо" - "Олімпіакос" 1:0

Гол: Соль, 32

"Динамо": Бойко – Кендзера, Бурда, Шабанов, Миколенко – Буяльський, Шепелєв – Циганков, Шапаренко (Гармаш, 76), Вербич (Русин, 90) – Соль (Смирний, 90)

"Олімпіакос": Са – Торосідіс, Сіссе, Мерія, Цимикас – Бухалакис (Герреро, 66), Гільєрме – Поденсе, Фортуніс (Натхо, 66), Діаш (Масурас, 46) – Хассан

Новини за темою: "Динамо" - "Олімпіакос": Онлайн-трансляція матчу

Стенограма матчу:

Фінальний свисток! Динамо в 1/8 фіналу!

90 хв. Натхо пробив з лінії штрафного - прямо в руки Бойко. Динамо стомлено. Дуже.

88 хв. Бойко! В цей раз Герреро вискочив один на один, але не зміг переграти воротаря киян!

78 хв. Шепелєв грубо збив Герреро неподалік від лінії штрафного - жовта картка.

76 хв. Гармаш змінює Шапоренко.

76 хв. Відповідь Динамо! Вербич тікав один на один в контратаці Динамо, але його наздогнав Мерія.

75 хв. Бойко! Хассан підправляв м'яч у ворота киян з лінії воротарського, але Денис зреагував!

71 хв. Циганков низом пробив з-за штрафної, але м'яч полетів прямо в руки голкіпера.

67 хв. І тут же Герреро збиває Бурду - жовта картка.

66 хв. Замість Бухалакиса і Фортуниса вийшли Герреро і Натхо

65 хв. Масурас небезпечно пробив зліва, але Бойко зіграв впевнено.

57 хв. Дуже гарні сьогодні контратаки Динамо. Але ось реалізація кульгає сильно.

51 хв. Змушені греки діяти активно з самого поновлення матчу. Кияни все також використовують пресинг, який часто працює.

Перерву. Це був відмінний тайм у виконанні "Динамо".

45+2 хв. Після подачі кутового м'яч прилетів до Соля, той його прийняв, але пробити Са не зміг!

45 хв. Поденсе збив прорив Циганкова по флангу - жовта картка.

39 хв. Забивши, кияни продовжили грати другим номером. Вичікують свої моменти.

32 хв. ГОЛ!!! СОЛЬ!!! Довго кияни катали м'яч в штрафній суперника, після чого Миколенко зліва прострілив до воріт, а там Фран відзначився дебютним голом за Динамо!

30 хв. Поденсе ввійшов з м'ячем в штрафну Динамо, але загальмував, а після його ще й обікрав Бурда.

24 хв. Кендзьора влетів у голкіпера під час розіграшу штрафного – жовта картка.

22 хв. Сіссе грубо зіграв проти Циганкова. Через це почалася штовханина, в якій найактивнішою був Вербич. У підсумку, він і Сіссе побачили по жовтій картці.

15 хв. Цемикас двічі небезпечно прострілював з лівого флангу. Обидва рази м'яч до адресата не доходив, але було небезпечно.

10 хв. Динамо непогано комбінує на чужій половині поля. Але і греки відповідають відчутними ударами.

6 хв. Хассан змістився з лівого флангу в центр і пробив з-за штрафної, але по воротах не влучив.

2 хв. Шапоренко мало не вискочив один на один, але Са встиг до м'яча першим.

Команди на полі. Починаємо!

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо наш онлайн київського матчу. Вперед Динамо!

Додамо, що сьогодні свій матч Ліги Європи зіграє "Шахтер", який Німеччини зіграє з "Айнтрахтом".

Матч у Греції вийшов яскравим і емоційним. Якщо в першому таймі "Динамо" ще згадувало, як грати у футбол на професійному рівні, то у другій половині гри гості зуміли показати свою гру. У підсумку гол на останніх хвилинах і нічия, яка дарує хороші шанси на прохід.

Головні проблеми "Динамо" незмінні – травмовані Кадар, Піваріч і Буено. І якщо першого не вистачало в захисті "Динамо", то решта зараз не на провідних ролях у київській команді. В цілому кияни показали дуже непогану форму як для початку сезону. Швидкості були, гра в пас налагодилася, фізика не підвела і в кінцівці матчу. Якщо "Динамо" зіграє не гірше першого поєдинку, прохід їм забезпечений.

У "Олімпіакоса" проблем з травмованими немає. Їх явно не влаштувала нічия в домашньому матчі. Звичайно, вони будуть намагатися зловити суперника на помилці, але греки не на своєму полі грають не з таким натхненням. В останньому матчі вони розгромили АЕК 4:1.

Головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич:

"Якщо порівнювати з минулим роком, у нас і команда зовсім інша, і футболісти більш атакуючі. Ми повинні зіграти ще більш агресивно в атаці, грати в більш атакуючий футбол. І "Олімпіакосу" нікуди відступати, і нам розраховувати лише на нічию – це буде неправильно з нашого боку. Сама гра покаже, як будуть виглядати футболісти".

Головний тренер "Олімпіакоса" Педру Мартінш:

"Перемога над АЕКом дуже допоможе нам перемогти в дербі було важливо перед грою з "Динамо". Ми перемогли чесно і заслужено, вболівальники заслужили таку гру. Після такої перемоги важливо підготуватися до наступного матчу. Вірю, що наша кваліфікація і можливості дозволять здобути результат у Києві".

Прогноз 112.ua: 3:1