Олімпіада-2016: Кувейт не зміг відсудити мільярд доларів за усунення своїх атлетів від Ігор

Кувейт вимагав стягнути кошти з МОК в якості відшкодування фінансового збитку, понесеного через олімпійську ізоляцію

Reuters

Швейцарський суд відхилив позов Кувейту до Міжнародного олімпійського комітету (МОК) на один мільярд доларів компенсації збитків у зв'язку з відстороненням національної збірної країни від участі в міжнародних турнірах, включаючи Олімпіаду 2016 року в Бразилії, повідомляє New Straits Times.

Новини за темою: Олімпіада-2016: Пеле запропонували запалити олімпійський вогонь на відкритті Ігор у Ріо

Даний вердикт означає, що дев'ять спортсменів з Кувейту, які пробилися на Ігри, зможуть взяти участь у змаганнях тільки під олімпійським прапором.

Після оголошення вироку у позивача залишається 30 днів на подачу апеляції. Крім того, Кувейт зобов'язали сплатити судові витрати.

Нагадаємо, в жовтні 2015 року Національний олімпійський комітет Кувейту був дискваліфікований за рішенням МОК, "для захисту олімпійського руху в Кувейті від надмірного державного втручання", викликаного прийняттям в країні нового закону про спорт. Пізніше з'ясувалося, що заборона пошириться на участь збірної Кувейту в Олімпійських іграх 2016 року.

Новини за темою: Олімпіада-2016: Український спортсмен боїться поганої організації Ігор

Кувейт подав позов у цивільний суд Швейцарії з вимогою стягнути з МОК мільярд доларів як відшкодування фінансового збитку, понесеного через олімпійську ізоляцію.

У травні Міжнародна федерація футболу (ФІФА) також призупинила членство Асоціації футболу Кувейту (KFA) через втручання держави у справи спорту. Причому МОК і ФІФА дискваліфікували цю країну вже тричі з 2007 року.

Новини за темою: Крадіжки, пожежі та віруси. Чим встигла запам'ятатися Олімпіада-2016

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів