"Олександрія" та "Гент" зіграли внічию у Львові

Олександрійці зуміли заробити перші очки

Фото з відкритих джерел

"Олександрія" у Львові приймала бельгійський "Гент" у матчі другого туру групового раунду Ліги Європи.

Рахунок у поєдинку відкрили гості – Депуатр змістився зліва до центру і пробив точно в нижній кут. Команди створили достатньо моментів, але ще один гол глядачі "Арени-Львів" побачили вже у другій половині гри. "Олександрія" тиснула і зусиллями Сітало змогла відіграти - він добив у порожні ворота м'яч після сейву воротаря гостей Камінські.

Новини за темою: "Лугано" – "Динамо": Онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

3 жовтня, 19:55
Львів, "Арена-Львів"
Ліга Європи, 2 тур
"Олександрія" – "Гент" 1:1
Гол: Сітало, 61 - Депуатр, 6
"Олександрія": Паньків, Пашаєв, Бухав, Дубра, Мірошниченко, Банада, Гречишкін, Ковалець (Довгий, 75) Третьяков, Сітало (Сновигав, 79), Лучкевич (Безбородько, 87)
"Гент": Камінські, Лустіг, Пластун, Нгаду-Нграджи, Асаре, Кумс, Овусу, Одиджа-офт, Девід, Депуатр (Квилитая, 87), Яремчук (Кубо, 89)

Фінальний свисток. Сьогодні у нас нічия

89 хв. Яремчук сьогодні залишився без гола. Замість нього виходить Кубо.

87 хв А замість Лучкевича на поле виходить Безбородько.

87 хв Квилитая вийшов замість Депуатра.

85 хв. Третьяков зміг отримати шанс пробити з центру штрафного майданчика, але удар вийшов несильним і в руки Камінські.

79 хв. Сновигав вийшов замість Сітало.

75 хв. Довгий змінює Ковальця.

71 хв. Гент прокинувся. Вирішив пробити здалеку Одиджа-офт, але м'яч полетів повз ворота.

68 хв. Третьяков добре розібрався зліва і подав у штрафну, де головою бив Сітало, але м'яч пройшов над воротами.

61 хв. ГОЛ!!! СІТАЛО!!! Так! Ковалець отримав м'яч на лінії штрафного, увійшов всередину, пробив, але Камінські відбив. А ось Сітало встиг відбитий м'яч прийняти і відправити у ворота!

54 хв. Початок другого тайму повільне. Олександрія намагається продовжити тримати м'яч у себе і шукати можливість для удару.

43 хв. Банада підхопив м'яч після виносу з штрафного, яким завершилася контратака Олександрії, але удар вийшов неточним.

38 хв. Олександрія непогано зараз затиснула суперника на його половині поля. Багато флангових проходів і наступних навісів. Ударів поки немає, але напружується оборона Гента серйозно.

33 хв. Ай! Банада класно пробив головою після відмінною атакою зліва, але Камінські зреагував і відбив!

30 хв. Після кутового Нгаду-Нграджи пробив головою і м'яч влучив з штангу!

27 хв. Ах! Сітало зумів протягнути м'яч до чужих воріт і прострілити, але Третьяков не встиг до м'яча!

19 хв. Асаре дали пробити здалеку в кінці позиційної атаки Гента. Але у того удар не вийшов і м'яч полетів над воротами.

14 хв. Трохи зменшили темп команди. Олександрія намагається продертися з м'ячем до чужих воріт, а Гент більше контратакують.

6 хв. ГОЛ!!! ДЕПУАТР!!! Контратака гостей завершилася зміщенням зліва в центр форварда і точним ударом з ближній кут.

3 хв. Кумс пробив головою після подачі кутового - м'яч пролетів поруч зі штангою.

1 хв. Відмінний навіс зліва завершував ударом головою Лучкевич, але голкіпер зреагував і відбив!

Гості разом з "Вольфсбургом" є лідерами групи, а от "Олександрія" та "Сент-Етьєн" залишилися поки що без очків.

Група І

1. "Вольфсбург" – 3 очки
2. "Гент" – 3
3. "Сент-Етьєн" – 0
4. "Олександрія" – 0

Після поразки в Німеччині в першому турі "Олександрія" зіграла в Україні три матчі – дві перемоги, одна нічия. Так що, з психологією і настроєм у підопічних Шарана має бути все в порядку. А ось з різницею в класі потрібно буде щось придумувати. Бельгійці – дуже серйозний суперник, забивающая команда.

"Гент" в останніх своїх матчах набрав чудовий хід. У чемпіонаті "Гент" поступається 3 очки лідерам і йде на третій позиції. Шикарну форму набрав український форвард "Гента" Рома Яремчук. Зараз на його рахунку вже 9 голів і 3 передачі в 12 матчах.

Додамо, що сьогодні також відбудеться онлайн-трансляція матчу "Лугано" – "Динамо".