"Олександрія" – "Сент-Етьєн": Онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

Підопічні Шарана зіграють з французьким клубом

ФК "Олександрія"

"Олександрія" – "Сент-Етьєн". У першому матчі підопічні Шарана вистояли нічию, а сьогодні можна замахнутися і на більше. Онлайн-трансляція матчу "Олександрія" – "Сент-Етьєн" розпочнеться на 112.ua у 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

7 листопада, 22:00
Львів, "Арена-Львів"
Ліга Європи, 4-й тур
"Олександрія" – "Сент-Етьєн", 2:2
Гол: Безбородько, 84, Задирака. 90+1 – Хазрі, 4, Камара, 72
"Олександрія": Паньків – Пашаєв, Дубра, Бухав, Мірошниченко – Банада, Гречишкін – Лучкевич (Задирака, 79), Ковалець, Третьяков (Стецьків, 86) – Шастал (Безбородько, 46)
"Сент-Етьєн": Рюффье – Дебюші, Фофана, Перрен, Колодзейчак – Буанга, Юссуф, Аолу – Норден (Бодебуз, 87), Берич (Камара, 54), Хазрі (Сільва, 72)

90+1 хв. ГООООЛ!!! ЗАДИРАКАААА!!!! Після подачі справа Рюффье вибив м'яч зі своєї штрафної, але Задирака на лінії підхопив і потужним ударом відправляє м'яч у сітку!!!

87 хв. Бодебуз змінив у грі Нордена.

86 хв Стецьків вийшов замість Третьякова.

84 хв. ГОЛ!!! БЕЗБОРОДЬКО!!! Так!!! Є шанси! Після прострілу справа і серії рикошетів м'яч зупинився в центрі штрафної, звідки Безбородько зміг пробити Рюффье!

79 хв. Задирака змінив у грі Лучкевича.

72 хв. ГОЛ!!! КАМАРА!!! Швидкий випад французів завершився виходом Камара на Паньківа і точним ударом низом.

72 хв. Сільва виходить замість Хазрі.

70 хв. Ковалець пробив з штрафного, м'яч об спини Банады влітає у ворота, але форвард перебував у офсайді.

67 хв. Юссуф грубо збив Ковальця у своїй штрафній - жовта картка.

54 хв. Замість Берича вийшов Камара.

46 хв. Безбородько поміняв Шастала.

43 хв. Перрен грубо зіграв на своїй половині поля - жовта картка.

34 хв. Рюффье забрав м'яч після непоганого удару головою Мірошниченко після подачі кутового.

24 хв. ГОЛ! ХАЗРІ! Пробив в правий кут...

23 хв. Паньків збив у своїй штрафній Хазрі - жовта картка і пенальті...

19 хв. Ох! Ще! Шикарний пас з центру на Лучкевича, який в дотик віддав на хід Банаде, який пробив, але знову голкіпер потягнув!

15 хв. Класна комбінація гостей завершилася ударом Ковальця з центру штрафного майданчика, але Рюффье зіграв впевнено.

13 хв. А ось і перший удар від Олександрії. Гречишкін спробував пробити здалеку, але вийшло неточно.

11 хв. Аолу смачно приклався по м'ячу з-за штрафної, але той полетів вище воріт.

5 хв. Спокійне початок гри. Французи більше володіють м'ячем.

Погнали!

Обидва колективи – аутсайдери своєї групи. Але обоє ще претендують на вихід в плей-офф, так що турнірної мотивації вистачає.

Група І

1. "Вольфсбург" – 5 очок
2. "Гент" – 5
3. "Олександрія" – 2
4. "Сент-Етьєн" – 2

Олександрійці успішно грають свої останні матчі. 20 жовтня вони програли в Києві "Динамо", хоча могли безліч разів забивати. Після цього команда Шарана зіграла внічию з "Шахтарем", "Сент-Етьєном", по пенальті пройшла "Зорю" в Кубку України обіграла в чемпіонаті "Маріуполь". Непоганий такий послужний список. Так що "Олександрія" зараз в хорошій формі - і треба цим користуватися.

"Сент-Етьєн" не програє вже 7 матчів поспіль. Зміна тренера пішла команді на користь. Але ось той факт, що команді не допоможуть Янн М’Віла, Шарлес Абі, Йоан Кабай і Кевін Монне-Паку може позначитися на гостях. В "Олександрії" список травмованих також серйозний: захисник Антон Шендрик, хавбеки Євген Банада, Євген Протасов, Андрій Запорожан, Кирило Дрішлюк та форвард Артем Сітало.

Новини за темою: "Копенгаген" – "Динамо": Сьогодні відбудеться матч Ліги Європи

Головний тренер "Олександрії" Володимир Шаран:

"Складно, але ми застосовували ротацію. Але я все одно бачу, що є втома. Головне, що психологічно ми знаходимося в хорошому стані. Хлопці зараз в нормальних кондиціях. Ще є добу до матчу, так що ще трохи є часу відпочити".

Прогноз 112.ua: 2:1