Нове слово у спортивній гімнастиці - The Radivilov

Вчорашній фінал в опорному стрибку вписав ім'я Ігоря Радивилова в історію спортивної гімнастики

Гімнаст Ігор Радівілов Вести

112.ua

Редакційний блог

Гімнаст Ігор Радівілов посів восьме місце на Олімпійських іграх в Ріо в опорному стрибку. Він і його тренер Геннадій Сартінскій сподівалися, що виконання нового елемента The Radivilov допоможе спортсмену взяти золото. Те, що гімнаст не завоював медаль не завадило йому вписати своє ім'я в історію, адже свій коронний стрибок він виконав чисто, і тепер Міжнародна федерація гімнастики присвоїть новому елементу ім'я українця.

Напередодні Олімпійських ігор у Ріо на суд Міжнародної федерації гімнастики було винесено новий елемент у змаганнях з опорного стрибка. Саме його має намір у фіналі виконати український гімнаст Ігор Радивилів. Федерація вже розглянула нововведення і навіть привласнила максимальний бал за чисте виконання даного елемента – 7.0.

Техніка виконання опорного стрибка The Radivilov Міжнародна федерація гімнастики

Прийом виконується обличчям вперед, відштовхуючись від опорного містка. Спортсмен повинен зробити три оберти в повітрі перед тим, як приземлитися. Якщо Радивилів виконає цей стрибок чисто на змаганнях – елемент буде названо на його честь.

Відео Міжнародної федерації гімнастики

При цьому в автора настільки складного елемента не так багато золотих медалей на серйозних змаганнях, як хотілося б. Він є бронзовим призером на Олімпіаді в Лондоні, яка пройшла в 2012 р., саме в опорному стрибку. У 2013 р. Радивилів завоював "золото" у вправах на кільцях на Чемпіонаті Європи в Москві. А ось 2014 р. приніс Радівілову "срібло" на Чемпіонаті світу та Чемпіонаті Європи: обидві медалі отримано в опорному стрибку. Друге місце посів на Чемпіонаті Європи і в 2015 р.

У травні цього ж року на етапі Кубка світу у Варні гімнаст встиг завоювати дві золоті медалі.

Ігор Радівілов родом з Маріуполя, народився 19 жовтня 1992 р. У 2013 р. після успіху в Москві в пресі з'явилися чутки про зміну їм громадянства, однак сам гімнаст пізніше спростував їх, зазначивши, що міняти громадянство не має наміру, а в пресі спотворили, сказане ним.

Гімнаст Ігор Радівілов ДонОГА

Радівілов закінчив Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. Сергія Бубки, довгий час тренувався в Донецьку, а після початку бойових дій змінив місце проживання на Київ.