Німеччина - Голландія: Онлайн-трансляція матчу Ліги націй УЄФА

Голландці борються за вихід з групи

Німеччина - Голландія. У Лізі націй УЄФА вже відомі три півфіналісти, а в сьогоднішньому поєдинку визначиться останній претендент на перемогу в турнірі. Онлайн-трансляція матчу Німеччина - Голландія розпочнеться на нашому сайті о 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

19 листопада, 21:45

Гельзенкірхен, "Фельтінс-Арена"

Ліга націй УЄФА, 6-й тур

Німеччина - Голландія 2:2

Гол: Вернер, 9, СанЕ, 20 - Промес, 85, Ван Дайк, 88

Німеччина: Нойєр; Керер, Хуммельс, Зюле, Рюдігер, Шульц; Кроос, Киммих; Гнабри (Мюллер, 66), Вернер (Ройс, 63), Сане (Корецка, 80)

Нідерланди: Силлессен; Тітці, Де Лигт, Ван Дайк, Блінд; Де Роон, Де Йонг, Вейналдум (Вілена, 60); Бабель (Де Йонг, 66), Депа, Промес.

88 хв. ГОЛ!!!! ВАН ДАЙК!!! Після подачі зліва, скидки головою захисник Ліверпуля зльоту зрівнює рахунок! Тепер голландці виходять у півфінал!

87 хв. Ройс віддав відмінний пас на Керера, але після того удару м'яч пройшов поруч зі штангою.

85 хв. ГОЛ!!! ПРОМЕС!!! Ну нарешті! Після метушні у штрафному Німеччини м'яч дістався Квінсі і той ударом з лінії штрафного пробив Нойєра!

80 хв. Горецка виходить замість Сані.

78 хв. Депа увірвався в чужу штрафну і пробив, але Нойер підставив рукавичку!

68 хв. Киммих зірвав контратаку голландців - жовта картка.

66 хв. Мюллер змінює в грі Гнабри. Це сотий матч для Томаса. А Де Йонг вийшов замість Дилросуна.

63 хв. І замість нього виходить Ройс.

62 хв. Вернер втік у контратаку, вийшов один на один, але пробив мимо воріт!

60 хв. Вілена виходить замість Вейналдум.

59 хв. Депа майже вискочив один на один, але його зуміли наздогнати і знешкодити захисники.

46 хв. Вернер пробив прямо в руки Силессена з меж штрафного.

Перерву. Не такого футболу від гостей ми чекали...

40 хв. Шульц навісив у штрафну, Гнабри пробив головою, але відправив м'яч повз ворота.

33 хв. Блінд непогано навісив і Зюле пробивав по своїх воротах - м'яч пройшов над воротами.

29 хв. Голландці продовжують володіти м'ячем, але контратаки німців виглядають куди цікавіше.

20 хв. ГОЛ!!! САНЕ!! Кроос шикарно віддав на хід Сане, той не зміг відразу прийняти м'яч, але відразу зважився на удар з лінії штрафної і м'яч, зрикошетивши, влетів у ворота Силессена!

14 хв. Хуммельс збив на лінії штрафного Промішування - жовта картка.

11 хв. Ще один момент у Вернера! Після прострілу Тімо б'є, але погано потрапляє по м'ячу!

9 хв. ГОЛ!!! ВЕРНЕР!!! Шикарний удар здалеку  - м'яч влітає у лівий нижній кут!

6 хв. Гості трохи активніше. Але досить спокійний початок матчу.

Старт поєдинку!

Збірна Німеччини вже утвердилася на останньому місці в своїй групі, але може перешкодити голландцям стати кращою в тріо.

Група

1. Франція - 7 очок

2. Нідерланди - 6

3. Німеччина - 1

Збірна Голландії видала чудову осінь, показуючи дуже хороший футбол. Для перемоги в групі і виходу в півфінал їм достатньо не програти сьогодні у Гельзенкірхені. Але німці не та команда, яка легко віддасть нічию або тим більше перемогу перед своїми глядачами. Особливо після останніх провалів на ЧС і Лізі націй підопічні Йоахіма Льова повинні бути налаштовані на виправлення ситуації.

Голландці після поразки французам розгромили німців в домашньому матчі. Після цього ще також всуху впоралися в матчі з Францією. Зараз у "помаранчевих" зібралася одна з кращих команд у Європі. Враховуючи проблеми німців з реалізацією, форму гостей, у яких ще й мотивації більше, саме від них варто чекати активного футболу.

Новини за темою: Німеччина - Голландія: Сьогодні буде визначено останнього півфіналіста Ліги націй

Фото з відкритих джерел

Головний тренер збірної Німеччини Йоахім Лев:

"Нідерланди грають в енергійний і агресивний футбол. В команду інтегровані молоді гравці. Очевидно, в цьому їх заслуга головного тренера Рональда Кумана. У цього фахівця є своє бачення гри, він дозволяє команді діяти креативно".

Головний тренер збірної Голландії Рональд Куман:

"Ми повинні налаштовуватися на перемогу. А якщо щось буде не виходити, то потрібно постаратися не програти. Постараємося грати у відкритий футбол і створювати моменти. З Німеччиною грати складніше, ніж з Францією, бо німці діють менш передбачувано. До цього потрібно бути готовим. Крім того, я вважав, що збірна Німеччини краще Франції як команда".

Прогноз 112.ua: 1:1