Німеччина – Аргентина: Онлайн-трансляція товариського матчу

Фіналісти ЧС-2014 зіграють між собою

Німеччина – Аргентина. Сьогодні в Дортмунді команда Йоахіма Льова зіграє з аргентинської збірної товариський матч. Онлайн-трансляція матчу Німеччина – Аргентина почнеться на 112.ua у 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

9 жовтня, 21:45
Дортмунд, "Сигнал Ідуна Парк"
Товариський матч
Німеччина – Аргентина 2:2
Гол: Гнабри, 16, Гаверц, 22 - Аларио, 66, Окампос, 85
Німеччина:
тер Штеген, Хельстенберг, Кох, Зюле, Клостерман, Джан, Киммих, Брандт (Амірі, 67), Гаверц (Гаверц, 83), Гнабри (Сардар, 71), Вальдшмидт.
Аргентина:
Марчесин, Тальяфино, Рохо (Акунья, 46), Отаменді, Фойт, Перейра (Саравия, 74), Передес, Корреа (Окампос, 46), Дибала (Аларио, 61), Де Пауль (Родрігес, 90), Мартінес.

Фінальний свисток! Сьогодні у нас нічия!

90 хв Замість Де Пауля виходить Родрігес.

85 хв. ГОЛ!!! ОКАМПОС!!! Аларио відмінно протягнув м'яч праворуч у центр, синул під удар Окмпосу, який відправив м'яч у ворота тер Штегена!

84 хв. Окампос грубо зіграв проти Вальдшмидта - жовта картка.

83 хв. Руді вийшов замість Гаверца.

77 хв. Аларія пробивав з лінії штрафного після непоганої атаки Аргентини, але м'яч після рикошету пролетів поруч зі штангою.

74 хв. Замість Перейри на поле вийшов Саравия.

71 хв. Сардар вийшов замість Гнабри.

67 хв. Амірі поміняв Брандта.

66 хв. ГОЛ!!! АЛАРИО!! Акунья подав зліва і Аларио головою пробив тер Штегена!

61 хв. Замість Дибала вийшов Аларио.

54 хв. Німці втекли в показову контратаку, яку Джан завершував виходом один на один, але Марчесин зумів виграти дуель у Емре!

46 хв. Окампос і Акунья вийшли замість Рохо і Корреа.

Свисток на перерву

44 хв. Гнабри дали пробити справа з гострого кута, але він по воротах не влучив.

35 хв. Перейра подав праворуч і Корреа спробував пробити з льоту, але відправив м'яч над воротами.

33 хв. Ще штанга! В цей раз Де Пауль класно пробив з-за штрафної!

31 хв. Хельстенберг шикарно пробив штрафний метрів з 30-ти – м'яч вдарився у поперечину в правій дев'ятці і вилетів за ворота!

30 хв. Де Пауль руками не дав Гнабри прорватися до своїх воріт - жовта картка.

26 хв. Отаменді збив Брандта на своїй половині поля - жовта картка.

22 хв. ГОЛ!!! ГАВЕРЦ!!! Ще один швидкий випад німців завершився другим голом! Гнабри увійшов в штрафну справа, покотив уздовж на Гаверца, який спокійно пробив повз Марчесина!

16 хв. ГОЛ!!! ГНАБРИ!! Цей хлопець у вогні! Отримав м'яч після пасу від Брандта на лінії воротарського, зумів прийняти і пробити повз голкіпера!

14 хв. Брандт вибіг на ударну позицію праворуч у штрафному, пробив, але тер Марчесин зіграв впевнено.

6 хв. Обидві команди намагаються затримувати м'яч у себе. Багато гри в швидкий пас, а також багато боротьби в центрі поля.

Почали!

Добрий вечір, друзі. Починаємо наш сьогоднішній онлайн

Дві імениті команди сьогодні зійдуться в спарингу на стадіоні дортмундської "Боруссії". З одного боку, ім'я суперника не повинно мотивувати грати на максимум, але з іншого боку, тренерам треба спробувати нові напрацювання у грі проти класного суперника. Німцям доведеться незабаром грати матчі відбору на Євро-2020 з Естонією і Білоруссю, в яких вона повинна перемагати без питань. Тому сильної розслабленості від господарів чекати не варто.

Аргентинці після третього місця на Кубку Америки "катають товарняки". Перед німцями була нульова нічия з Чилі, після – будуть поєдинки з Еквадором і Парагваєм. Так що зараз можна спокійно шукати свою гру. Навіть на тлі такого суперника.

Новини за темою: Німеччина – Аргентина: Сьогодні відбудеться товариський матч

Особисті зустрічі

11 раз команди зустрічалися між собою. У кожної на рахунку по 4 перемоги. Востаннє Німеччина та Аргентина зустрічалися також у товариському матчі в 2014 році. Тоді аргентинці виграли 4:2.

Прогноз 112.ua: 2:1