banner banner banner banner

"Наполі" - "Аталанта": Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Італії

В Італії сьогодні цікаво

З відкритих джерел

[media type= "picture"position="1"]" Наполі " - "Аталанта". Команда з Бергамо в якості лідера серії зіграє в Неаполі. Онлайн-трансляція матчу "Наполі" - "Аталанта" розпочнеться на "112.ua"о 15: 30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 3".

17 Жовтня, 16:00
Неаполь, " Сан-Паоло"
Чемпіонат Італії, 4 тур
"Наполі" - "Аталанта" 4:1
Гол: Лосано, 23, 27, Политано, 30, Осимхен, 43 - Ламмерс, 69
"Наполі":
Віспини, Ді Лоренцо, Хюсай, Кулібалі, Бакайоко, Руїс (Демме, 83), Осимхен (Патанья , 83), Лосано, Мартенс (Лоботка, 75), Политано (Гулам, 61).
"Аталанта":
Спортьело, Толои, Паломіно (Джимсити, 46), Госенс, Ромеро, Депаули, Гомес (Ламмерс, 55), де Рон, Ілічіч (Малиновський, 63), Пашалич, Сапата (Мохика, 46)

Фінальний свисток

83 хв. Патанья і Демме вийшли замість Осімхена і Руїса.

82 хв. А тепер Джимсіті збиває Осімхена-ще одна жовта.

81 хв. Муріель вийшов замість Госенса.

79 хв. Лосано збив Малиновського на половині поля Аталанти - желдтая картка.

75 хв. Лоботка поміняв Мертенса.

69 хв. ГОЛ! ЛАММЕРС! Ромеро вдався ідеальний прохід через центр, він віддав на хід Ламмерсу, який свій вихід один на один реалізував!

63 хв. А ось і Малиновський. Вийшов Руслан замість Ілічіча.

61 хв. Гулам вийшов замість травмованого Політано.

55 хв. Ламмерс вийшов замість Гомеса.

46 хв. Мохіка і Джимсіті вийшли замість сапати і Паломіно.

Перерва

45 + 1 хв. Госенс дав по ногах Руїсу на чужій половині поля-жовта картка.

43 хв. ГОЛ! ОСИМХЕН! Ось це звичайно тайм у виконанні Наполі. Осимхен несильно пробив здалеку, м'яч полетів низом, але Спортьело впоратися не зміг!

38 хв. Толої в центрі поля грубо зупинив Осімхена-жовта картка.

36 хв. Гравці Аталанти в шоці від такого випаду господарів. Наполі раз по раз перекушує в центрі і небезпечно атакує.

30 хв. ГОЛ! ПОЛІТАНО!! Що відбувається взагалі? Півзахисник Наполі спокійно змістився з лівого флангу в центр іточно пробив здалеку!

Image

27 хв. ГОЛ!!! ЛОСАНО!!! Отримав м'яч мексиканець в центрі, зблизився до воріт і пробив під праву штангу!

23 хв. ГОЛ! ЛОСАНО! Швидкий випад Наполі справа завершився прострілом Ді Лоренцо і кострубатим замиканням Лосано!

22 хв. Гомес відмінно змістився з правого флангу і пробив через штрафний, але той пролетів поруч зі штангою.

15 хв. Сапата зумів отримати м'яч на вході в штрафну Наполі, трохи підробив і пробив вище воріт.

10 хв. Осімхен пробив низом зліва в штрафному, але Спортьело зіграв спокійно і впевнено.

5 хв. Лосано пробив вище воріт після пасу Політано справа.

4 хв. Гомес завдав першого удару в матчі-Оспіна на місці.

Почали!

В Італії клуби повертаються до ігор після матчів за збірні. "Наполі" ця пауза пішла на користь - команда встигла відсидіти карантин, через який не вийшло з'явитися на матч в Турині. "Наполі" зарахували технічну поразку і відняли один бал. Хоча за фактом, неаполітанці не програли жодного матчу в цьому сезоні.

Як не програє "Аталанта". Клуб українця Руслана Малиновського виграв всі три матчі чемпіонату і заслужено лідирує в Серії А.гравець української збірної повернувся раніше в клуб через дискваліфікацію на матч з Іспанією. Його збірна той матч виграла, а сам футболіст отримав можливість краще підготуватися до важливого матчу.

Додамо, що сьогодні в Італії також відбудеться Міланське Дербі. А в Англії "Манчестер Сіті "прийме лондонський"Арсенал".

Новини за темою: "Інтер" - "Мілан": Сьогодні відбудеться матч чемпіонату Італії

Особисті зустрічі:

106 матчів зіграли між собою "Наполі"і " Аталанта". На рахунку у неаполітанців 47 перемог, у бергамців - 29. У минулому сезоні команди зіграли внічию в Неаполі, а в матчі-відповіді виграла "Аталанта" 2:0.

Прогноз "112.ua" - 2:4