Мунтян: "Від ФФУ ніхто не прийшов вшанувати пам'ять Лобановського... Це ж просто ганьба!"

З дня смерті легендарного українського тренера Валерія Лобановського 13 травня виповнюється 16 років. Як завжди, в цей день на Байкове кладовище в Києві та до пам'ятника Лобановському на стадіоні "Динамо" прийшли родичі і друзі, футболісти різних поколінь, колеги і однодумці, учні та просто шанувальники таланту видатного метра, пише "Футбольний клуб".

Проте, серед тих, хто прийшов вшанувати пам'ять метра не виявилося жодного представника Федерації футболу України. Таке ставлення до легенди українського футболу по-справжньому обурило ветеранів київського "Динамо". Серед них був і екс-півзахисник "біло-синіх" Володимир Мунтян, який поділився своїми думками щодо ставлення до Лобановського, яке продемонструвала ФФУ.

"Як же так, що від Федерації футболу України ніхто не зволив прийти вшанувати пам'ять, віддати шану людині, який прославив наш футбол", - обурився він, задаючись питанням, як таке могло статися.

"Якими б не були стосунки, щоб не відбувалося, але Валерій Лобановський – це наш символ! Символ українського футболу для всіх. Навіть за кордоном всі схилялися перед успіхами і досягненнями Лобановського", - підкреслив він, зазначаючи, що ФФУ зайняла несправедливу позицію.

"Це просто ганьба!!! Вони самі себе зганьбили своєю відсутністю на цих заходах", - підкреслив Мунтян, додавши: "Всі ветерани "Динамо", які були сьогодні і на Байковому кладовищі, біля пам'ятника на стадіоні Лобановського "Динамо", зараз просто обурені! Як так?"

"А потім Федерація футболу України буде проводити турнір пам'яті Лобановського. Адже це буде абсолютне лицемірство! На якій підставі ви взагалі будете проводити такий турнір? Та хто до вас прийде після такого?!", – сказав Мунтян, не приховуючи своїх емоцій.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів