МОК позбавив 10 українців медалей, отриманих на Олімпіадах 2004, 2008 і 2012 років

У 2017 році олімпійської медалі була позбавлена Вікторія Терещук

Томас Бах, голова МОК З відкритих джерел

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) з 2004 року позбавив 10 українських спортсменів медалей, які вони завоювали на Олімпійських іграх 2004, 2008 і 2012 років, через допінг. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту у відповідь на запит видання "Українські новини".

Так, золотої медалі позбувся Юрій Білоног, яку він здобув за штовхання ядра, а Олена Олефіренко - бронзової медалі, завойованої в академічному веслуванні (Олімпіада-2004 в Афінах, в Греції).

Ольга Коробка була позбавлена срібної медалі, яку здобула під час змагань з важкої атлетики, Людмила Блонська - срібної медалі в змаганнях з легкої атлетики, Наталія Давидова - бронзової медалі з важкої атлетики, Денис Юрченко - бронзової медалі з легкої атлетики, Василь Федоришин - срібної медалі з вільної боротьби. Медалі були завойовані на літній Олімпіаді-2008 в Пекіні.

Також МОК позбавив Юлію Калину бронзової медалі в змаганнях з важкої атлетики і Олександра П'ятницю срібної медалі в змаганнях з метання списа, які вони здобули на Олімпіаді-2012 року в Лондоні.

Нагадаємо, що в 2017 році МОК позбавив бронзової олімпійської медалі з п'ятиборства на іграх 2008 року в Пекіні українську спортсменку Вікторію Терещук. Повторна перевірка аналізів 35-річної спортсменки виявила заборонений анаболічний стероїд "Туринабол".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів