"Манчестер Юнайтед" вирвав перемогу у ПСЖ і пройшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів

Маникунианцы створили диво

"Манчестер Юнайтед" без цілого ряду гравців основи зміг обіграти ПСЖ в Парижі і продовжити участь в Лізі чемпіонів.

Гол: Бернат, 12 – Лукаку, 2, 30, Решфорд, 90+3

"ПСЖ": Буффон, Керер (Передес, 69), Сілва, Кимпембе, Бернат, Маркиньос, Верратті, Алвес, Дракслер (Менье, 69), Ді Марія, Мбаппе.

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Янг (Грінвуд, 87), Бейлі (Далот, 36), Смоллінг, Линделеф, Шоу, Мактоминай, Фред, Андреас, Рашфорд, Лукаку.

Стенограма матчу:

І все! МЮ у чвертьфіналі! Це щось неймовірне!

90+3 хв. ГОЛ!!! РЕШФОРД!!!! Смачний удар вверхом!

90 хв Далот пробивав здалеку і Кимпембпе грає рукою в своїй штрафній. Скоміна після перегляду відео ставить пенальті!

87 хв. Грінвуд поміняли Янга.

83 хв. Мбаппе вийшов один на один з Де Хеа, але обіграти голкіпера спіткнувся. На добивання прибіг Бернат, але пробив з гострого кута у штангу!

69 хв. Замість Керера і Дракслера вийшли Передес і Менье.

56 хв. Ді Марія забиває, вийшовши один на один, але схоже, аргентинець був в офсайді. Суддя дивиться відео.

36 хв. Далот вийшов замість травмованого Бейлі.

33 хв. Ді Марія грубо зіграв проти Мактоминей - жовта картка.

30 хв. ГОЛ!!! ЛУКАКУ!!!! Решфорд пробив здалеку, Воротар відбив перед собою і Лукаку добив м'яч у ворота!

24 хв. Алвес спробував пробити ножицями з штрафний, але не зміг нормально потрапити по воротах.

20 хв. Парижани просто не дають м'яч супернику. 80% відсотків володіння!

12 хв. ГОЛ!!! БЕРНАТ!!! Мбаппе отримав м'яч праворуч у штрафний, прострілив і Бернат спокійно переправив м'яч у ворота!

6 хв. ПСЖ тисне, але поки нанести удар не може.

2 хв. ГОЛ!!! ЛУКАКУ!! МЮ вийшов вперед! Інтрига відродилася! Лукаку скористався помилкою захисту, переграв Буффона і майже з нульового кута відправив м'яч у ворота!

Поїхали!

Перший матч обіцяв одну з головних інтриг всієї стадії. Але незважаючи на чудову гру під час домашніх трибунах, "Манчестер" пропустив спочатку від Кимпебмбе, а після від Мбаппе. А після видалення Погба в стані "червоних" стало зовсім сумно.

Париж готується до повторної зустрічі спокійно. Так само не зможуть зіграти Менье, Кавані і Неймар. А ось у Сульшера з гравцями проблем вистачить з головою. Відразу 10 гравців основи не зможуть зіграти в сьогоднішньому матчі. Погба дискваліфікований, Антоніо Валенсія, Філ Джонс, Маттео Дармиан, Джессі Лингард, Хуан Мата, Неманья Матіч, Андер Еррера, Антоні Мартіаль і Алексіс Санчес травмовано. Сульшеру довелося взяти з собою манчестерську молодь, з якої буде складно відіграти у паризького гранда два голи.

Новини за темою: ПСЖ – "Манчестер Юнайтед": Сьогодні відбудеться матч Ліги чемпіонів

Головний тренер ПСЖ Томас Тухель:

"Потрібно забути результат першого матчу. Наші принципи гри в футбол повинні залишитися незмінними. Потрібно завжди прагнути більшого і намагатися прогресувати. Нам потрібен хороший план на гру. Необхідно діяти у високому темпі і контролювати хід матчу, зробити так, щоб гра йшла на чужій половині поля. Треба якомога швидше знайти зброю проти контратак "Юнайтед". У них дуже швидкі і фізично потужні нападаючі".

Головний тренер "Манчестер Юнайтед" Оле-Гуннар Сульшер:

"Перед нами стоїть складне завдання, але ми можемо його виконати. Нам потрібно забити швидкий гол і залишитися в грі, тому що коли залишиться всього один гол – може статися що завгодно. Наша мотивація не в тому, щоб творити історію, а в тому, щоб пройти далі. Всі чекають, що нас без проблем виб'ють, але з "Манчестер Юнайтед" це не пройде. Нашої гордості в минулий раз завдали травму, тож на поле вийдуть гравці, які викладуться на максимум".

Прогноз 112.ua: 3:0