"Манчестер Юнайтед" - "Тоттенгем": Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії

Дивимося топове протистояння в Англії

"Манчестер Юнайтед" - "Тоттенгем". Жозе Моурінью в якості тренера лондонського клубу приїде на колись рідному "Олд Траффорд". Онлайн-трансляція матчу "Манчестер Юнайтед" - "Тоттенгем" розпочнеться на 112.ua в 21:00, дивитися поєдинок можна на каналі "Сетанта".

4 грудня, 21:30
Манчестер, "Олд Траффорд"
Чемпіонат Англії, 15-й тур
"Манчестер Юнайтед" - "Тоттенгем" 2:1
Гол: Решфорд, 6 49 (пен) – Аллі, 38
"Манчестер Юнайтед": де Хеа, Ван-Биссака, Линделеф, Магуайр, Янг, Мактоминай, Фред, Джеймс, Рэшфорд, Грінвуд (Перрейра, 78), Лингард (Шоу, 86)
"Тоттенгем": Гассанига, Орье, Алдервейрелд, Санчес, Вертонген, Уинкс (Ндомбеле, 70), Сіссоко (Ло Чельсо 84), Аллі, Сон Хин Мин, Лукас Моура (Еріксен, 64), Кейн

Фінальний свисток

90+4 хв. Де Хеа відбив хороший удар Аллі з лінії штрафного з відскоком!

86 хв. А замість Лингарда вийшов Шоу.

84 хв. Сіссоко в грі змінив Ле Чельсо.

78 хв. Перрейра змінив у грі Грінвуда.

70 хв. Замість Уинкса на поле вийшов Ндомбеле.

68 хв. Лингард непогано пробив з лінії штрафного, але голкіпер дістав м'яч з-під штанги!

64 хв. Замість Моура виходить Еріксен.

61 хв. Джеймс вирішив пробити з-за меж штрафного – Гассанига забрав.

52 хв. Сон отримав м'яч у штрафному МЮ, прибрав кілька захисників, але пробити м'яч до воріт не зміг – застряг в чужих ногах.

49 хв. ГОЛ!!! РЕШФОРД!!! Маркус впевнено пробиває з точки!

47 хв. Сіссоко збив усередині штрафної Решфорда - пенальті!

Кінець першого тайму

38 хв. ГОЛ!!! АЛЛІ!!! Після удару Лукаса Гассанига відбив м'яч над штрафною, Справі Аллі його прийняв, розвернувся і пробив голкіпера!

27 хв. Ще один удар від Решфорда – Гассанига дістав!

25 хв. Решфорд шикарно пробив здалеку, але Гассанига перевів м'яч у поперечину!

22 хв. МЮ прорвався в штрафний майданчик гостей по правому краю і Грінвуд бив з кута воротарського, але Гассанига в цей раз зреагував.

16 хв. Шпорам вдалося виграти центр поля, але поки їх довгі передачі не працюють. А от гра в пас у МЮ проходить і виглядає дуже потенційно.

12 хв. Гаррі Кейн заробив небезпечний штрафний біля чужих воріт, але пробив не найкращим чином, відправивши м'яч над воротами.

6 хв. ГОЛ!!! РЕШФОРД!!! Лингард пройшов з м'ячем зліва, залишив м'яч Решфорду, той пробив у ближній кут, а Гассанига не зміг врятувати!

Добрий вечір, друзі. Починаємо наш сьогоднішній футбольний вечір

Один з найбагатших клубів світу, і фіналіст Ліги чемпіонів в цьому сезоні показують не найкращі свої результати. "Юнайтед" занадто часто не виграє, але тримається в групі команд, які можуть піднятися в лідери у разі вдалої серії. Ближче до верху турнірної таблиці "Тоттенхем", який переживає зміну тренера – Моурінью змінив Почеттіно, що поки позначається позитивно.

У вихідні "шпори" брали "Борнмут", вели в рахунку 3:0, але в кінцівці двічі пропустили, що змусило вболівальників понервувати. А от МЮ свій матч виграти не зміг. "Юнайтед" приймав "Астон Віллу" і зіграв внічию 2:2.

Новини за темою: "Манчестер Юнайтед" - "Тоттенгем": Сьогодні відбудеться матч чемпіонату Англії

Sky Sports News

Головний тренер "Тоттенхема" Жозе Моурінью:

"Я не злодій, не ворог, але я тренер, який постарається обіграти "Манчестер Юнайтед". Думаю, таким мене й бачать. Що стосується Сульшера – це хлопець, який постарається виграти матч для вболівальників "Юнайтед", тому вони будуть підтримувати його, а не мене. Одна справа – гарна реакція, інше – підтримка. Думаю, фанати добре відреагують на мене, але під час гри будуть підтримувати Сульшера. Така природа гри. Вони люблять свій клуб, тому люблять Сульшера".

Особисті зустрічі:

171 матч провели між собою команди. 86 перемог на рахунку "Манчестер Юнайтед", 42 рази вигравали "шпори". У минулому сезоні команди обмінялися виїзними перемогами - МЮ мінімально виграв у Лондоні, а "Тоттенхем" в Манчестері розгромив МЮ 3:0.

Прогноз 112.ua: 1:1