"Манчестер Юнайтед" - ПСЖ: Французи перемогли на "Олд Траффорд"

Манкуніанці грали непогано, але програли

"Манчестер Юнайтед" - ПСЖ. Довгоочікувана зимова футбольна пауза в єврокубках завершена і в першому матчі початковій стадії плей-офф Ліги чемпіонів ПСЖ обіграв МЮ.

12 лютого, 22:00

Манчестер, "Олд Траффорд"

Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу

"Манчестер Юнайтед" - ПСЖ 0:2

Гол: Кимпембе, 53, Мбаппе, 60

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Шоу, Линделеф, Байї, Янг, Матіч, Еррера, Погба, Рэшфорд (Лукаку, 84), Лингард (Санчес, 45+4), Марсьяль (Мата, 46)

ПСЖ: Буффон, Тьяго Сілва, Маркиньос, Кимпембе, Дані Алвес, Бернат, Керер, Верратті (Передас, 75), Дракслер, Ді Марія (Дагба, 81), Мбаппе

Видалення: Погба, 89

Все! Париж підтверджує свій топ-рівень!

89 хв. Погба сфолив на Адвесе - це друга жовта для француза!

84 хв. Лукаку поміняв Решфорда.

81 хв. Дагба змінює Ді Марію.

75 хв. Вератті йде відпочивати. Виходить Передес.

63 хв. Мбаппе міг робити рахунок розгромним, але Де Хеа виграв дуель у француза.

62 хв. Алвес грубо грає проти Погба - жовта картка.

60 хв. ГОЛ!!! МБАППЕ!! Ді Марія віддає другий ассист в матчі! В цей раз на його передачу відгукнувся Кілліан!

59 хв. Еррера пробив здалеку - м'яч пройшов мимо воріт.

53 хв. ГОЛ! КИМПЕМБЕ!! Ді Марія подав кутовий і гравець парижан вбив м'яч у ворота!

50 хв. Тепер уже обидва колективи використовують високий пресинг. Багато перехоплень і проривів, які нічим не закінчуються.

46 хв. Мата вийшов замість Марсиаля.

Звучить свисток на перерву

45+4 хв. Санчес вийшов замість травмованого Лингарда

45+2 хв. Алвес трохи неточно пробив стандарт у штрафному суперника.

40 хв. Янг просто викинув Ді Марію з поля - аргентинець полетів до глядачів і, схоже, зашкодь руку. Почалася невелика бійка.

34 хв. Не щадять один одного сьогодні команди .Бернат втратив м'яч і зніс випередив його Янга - жовта картка.

29 хв. Янг руками зупинив прорив Мбаппе - жовта картка.

28 хв. Мбаппе вивалився на побачення з Де Хеа, але б'є мимо воріт! Так і був у офсайді Кілліан.

Цікавий факт: сьогоднішній голкіпер ПСЖ Буффон дебютував у Лізі чемпіонів (13 серпня 1997 року) раніше, ніж народився Маркус Решфорд (30 жовтня 1997 року).

25 хв. Ух! Лингард віддав жахливий пас на Марсиаля в контратаці 3 в 1, але передача виявилася неточною

24 хв. Спав темп гри. Бояться один одного команди. Але контратаки МЮ виглядають цікавіше.

17 хв. Погба добре прорвався через правий фланг у штрафну і прострілив на Решфорда, але Голкіпер накрив м'яч першим.

Матч розпочався з хвилини мовчання в пам'ять про Еміліано Сала.

11 хв. Кимпембе збив в центрі Погба - жовта картка.

7 хв. Ді Марія непогано пробив здалеку, але не влучив по правій дев'ятці.

3 хв. Юнайтед починає матч досить високо. Активний пресинг змушує захист гостей нервувати.

І поїхали!

Добрий вечір, друзі. Ліга чемпіонів повертається!

Нагадаємо, що сьогодні також пройде матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Рома" - "Порту".

Девід Бекхем став зіркою світового футболу "Манчестер Юнайтед", а в ПСЖ завершив кар'єру. Сьогодні він просто зобов'язаний був бути на матчі.

Президент ПСЖ Нассер Аль-Хелаифи в день матчі відвідав меморіал пам'яті 23 членів команди "Манчестер Юнайтед", які розбилися в авіакатастрофі в Мюнхені в 1967 році.

Вже в перший футбольний вечір нас чекає суперпротивостояние. Паризький суперклуб вже багато років намагається добитися успіху в Лізі чемпіонів, але з цим все ніяк не складається. Свій черговий шлях до трофея підопічні Тухеля починають в Манчестері, де останнім часом ситуація сильно змінилася.

Після відставки Моурінью і призначення Сульшера тренером команди "червоні" влаштували феноменальний рейд. Десять перемог і одна нічия – такі результати МЮ під керівництвом норвежця. Повернення в четвірку в чемпіонаті дозволяє з великим оптимізмом дивитися в майбутнє. А такий принади, як оптимізм, ще восени вболівальникам було не бачити.

А тут ще в Лізі чемпіонів у суперника серйозні кадрові проблеми. Надовго вилетів Неймар, потім до нього приєднався Кавані. Під питанням участь у матчі Марко Вераттти. Томасу Тухелю вистачає гравців для ротації в матчах французької Ліги 1, але для поєдинку на "Олд Траффорд" цього може виявитися замало.

Новини за темою: "Манчестер Юнайтед" - ПСЖ: Сьогодні відбудеться матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Оле-Гуннар Сульшер Открытый источник

Головний тренер "Манчестер Юнайтед" Оле-Гуннар Сульшер:

"Всі чекають таких вечорів, і гравці, і вболівальники, адже вони особливі і завжди були такими. Хочу, щоб мої гравці з упевненістю підійшли до цього матчу, і насолоджувалися грою. На будь-якій команді позначилося б, якби вона без таких гравців, як Неймар, Кавані і Менье. Зате свій шанс отримають інші футболісти. Це робить ситуацію для нас більш непередбачуваною, але ми непогано вивчили суперника. Ми підходимо до цієї гри з максимальними шансами. Ми впевнені в собі і виглядаємо, як єдина команда. Якщо існує найкращий момент, коли треба грати такі великі матчі, то він як раз зараз".

Getty Images

Головний тренер ПСЖ Томас Тухель:

"В ПСЖ ми звикли грати в атаку і створювати небезпечні моменти. Це закладено в нашому ДНК, і змінити це складно. Будуть моменти, коли ми будемо оборонятися, так як я чекаю від МЮ вкрай атакуючого футболу, з великою кількістю гравців у нападі. Ми приїхали, щоб забивати. МЮ зараз разюче відрізняється. Він багато забиває і часто швидко виходить вперед. Команда набрала вражаючий хід, так що зустрічатися з нею зараз - одне з найважчих випробувань, які могли випасти на нашу долю. Якщо брати 180 хвилин протистояння, то шанси 50/50. Зараз МЮ грає вдома, так що я не впевнений, що зараз шанси 50/50".

Між собою грали один раз на товариському турнірі в США в 2015 році. Тоді парижани здобули впевнену перемогу з рахунком 2:0.

Прогноз 112.ua: 2:1