"Манчестер Юнайтед" – "Арсенал": Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії

Протистояння Лондона і Манчестера завжди виходять жаркими

"Манчестер Юнайтед" – "Арсенал". Обом командам в цьому сезоні ще чекає боротьба за високі місця в турнірній таблиці. Онлайн-трансляція матчу "Манчестер Юнайтед" – "Арсенал" розпочнеться на 112.ua у 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Сетанта".

30 вересня, 22:00
Манчестер, "Олд Траффорд"
Чемпіонат Англії, 7-й тур
"Манчестер Юнайтед" – "Арсенал" 1:1
Голи: Мактоминей, 44 - Обамеянг, 58
"Манчестер Юнайтед:
Де Хеа – Туанзебе, Линделеф, Магуайр, Янг – Мактоминай, Погба – Перейра, Лингард, Джеймс – Рашфорд
"Арсенал": Лено – Чемберс, Сократіс, Давид Луїс, Колашинац – Гендузи, Джака, Торрейра (Себальос, 55) – Пепе, Обамеянг, Сака

58 хв. ГОЛ!!! ОБАМЕЯНГ!!! Туанзебе віддав поганий пас на своїй половині поля, Пепе в дотик віддав на Обамеянга, який пробиває Де Хеа! Суддя спочатку свистить офсайд, але після перегляду відео вказує на центр поля!

55 хв. Себальос змінює Торрейру.

51 хв. Пепе чудово прострілив зліва в центр штрафного, де був Торрейра, але не зміг нормально пробити і м'яч опустився в руки Де Хеа.

Зображення

Зображення

Зображення

44 хв. ГОООЛ!!!  МАКТОМИНЕЙ!!! А ось і відповідь МЮ! Мактоминей отримав м'яч трохи за лінією штрафного майданчика, звідки вбив м'яч у ліву дев'ятку!

43 хв. Ну ось! Сака втік на ударну позицію, пробив, Де Хеа впорався. Першим прибіг добивати Пепе, але і з його ударом впорався іспанець!

41 хв. Поки у команд добре виходить тільки фолити. Тепер Янг скосив Гендузи - ще одна жовта картка.

36 хв. Обамеянг добре отримав м'яч в чужій штрафній, накинув на Пепе, який прийняв і пробив прямо в руки Де Хеа.

31 хв. Перейра грубо збив Гендузи - жовта картка.

29 хв. Перейра добре змістився зліва в центр уздовж штрафної, хитнув Луїса і пробив, але Лено зреагував і відбив удар.

27 хв. Решфорд був дуже активний у боротьбі за м'яч в атаці проти Чемберса - жовта картка.

22 хв. В Манчестер сьогодні сильно дощить. Що відчутно заважає швидкості гри. Обидва колективи люблять швидко грати в пас, а за такої погоди, швидко не пограєш. Як результат, багато браку.

16 хв. МЮ по-хазяйськи володіє м'ячем і намагається тримати його на чужій половині. Але особливих успіхів в атаці манкуніанців, як і канонірів, не спостерігається.

10 хв. Чемберс руками зупинив прорив по флангу Джеймса - жовта картка.

7 хв. Розпочали команди досить спокійно. МЮ трохи активніше, але поки без особливих можливостей.

Почали!

Перед своїм сьогоднішнім протистоянням команди займають незвично низькі місця в таблиці Прем'єр-ліги. У "Арсеналу" у разі перемоги буде можливість наздогнати третій "Лестер". А ось "Манчестер Юнайтед" влаштувався на 11-му місці. Якщо підопічні Оле-Гуннара Сульшера переможуть, вони зможуть лише трохи поліпшити своє становище.

У МЮ серйозні проблеми зі складом. З “Арсеналом" не зіграє Маркус Рэшфорд, Антоні Марсьяль і Поль Погба. Джессі Лингард хоч і зможе зіграти, але перебуває в поганій формі. У "Арсеналу" ж все в порядку з атакою, де панує Обамеянг, але жахливо грає в обороні. Так що голи ми повинні побачити.

Новини за темою: "Манчестер Юнайтед" – "Арсенал": Сьогодні відбудеться матч чемпіонату Англії

Унаї Емері Открытый источник

Головний тренер "Арсеналу" Унаї Емері:

"Кожен раз, коли я дивився в Іспанії зустрічі МЮ – “Арсенал" або “Арсенал" – МЮ, виходили особливі матчі. Думаю, в понеділок якщо вже й дивитися якийсь матч, то саме цей".

Особисті зустрічі

208 матчів зіграли між собою МЮ та "Арсенал". 89 перемог на рахунку у манкуніанців, а "каноніри" переможно завершили 71 поєдинок. У минулому сезоні команди грали тричі. Спочатку в Манчестері команди зіграли внічию (2:2) в рамках чемпіонату, потім МЮ виграв у Лондоні поєдинок Кубка Англії (1:3), а потім "Арсенал" виграв 2:0) вдома у повторному поєдинку Прем'єр-ліги.

Прогноз 112.ua: 2:1