"Манчестер Сіті" - "Тоттенхем": Онлайн-трансляція матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Сьогодні в Манчестері "Сіті" спробує вибити "шпор"

З відкритих джерел

"Манчестер Сіті" - "Тоттенхем". У другому чвертьфіналі Ліги чемпіонів "Тоттенхем" в Манчестері спробує втримати мінімальну перевагу над "Сіті". Онлайн-трансляція матчу "Манчестер Сіті" - "Тоттенхем" розпочнеться на нашому сайті о 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2".

17 квітня, 22:00

Манчестер, "Этихад"

Ліга чемпіонів, 1/4 фіналу

"Манчестер Сіті" - "Тоттенхем" 4:3 (перший матч 0:1)

Голи: Стерлінг, 4, 21, Сілва, 11, Агуеро, 59 - Мін, 7, 10, Льоренте, 73

"Манчестер Сіті": Едерсон, Уокер, Компані, Лапорт, Менді, Гюндоган, Де-Брейне, Сілва (Фернандіньо, 63), Стерлінг, Агуер, Сілва

"Тоттенхем": Льоріс, Триппьер, Роуз, Альдервейрельд, Вертонген, Ваньяма, Сіссоко (Льоренте, 40), Аллі, Еріксен, Мін.

73 хв. ГОЛ!! ЛЬОРЕНТЕ!!! Після подачі кутового Фернандо тілом переправив м'яч у ворота!

63 хв. Фернандіньо виходить замість Давида Сілви.

59 хв. ГОЛ!!! АГУЕРО!!! Швидкий випад Сіті завершився пасом Де-Брейне на Аугеро, який справа у штрафний смачно пробив у ближній кут!

54 хв. Роуз грубо збив Агуеро - жовта картка.

48 хв. Мі збив Де Брйне у своїй штрафній - жовта картка.

42 хв. Мін просто крут сьогодні. Обіграв Уокера і пробив під праву штангу, але трохи не влучив по воротах.

40 хв. Сіссоко не може продовжити гру. Замість нього з'явився Льоренте.

21 хв. ГОЛ!!!! СТЕРЛІНГ!!! Та хто ж їх зупинить?! Де-Брейне прострілив справа і Рахім замкнув передачу!

11 хв. ГОЛ!!! БЕРНАРДУ СІЛВА!!! Так що ж коїться?! Бернарду б'є і м'яч рикошетом від Роуза влітає у ворота!

10 хв. ГОЛ!!! Мін!!! Охохо! Моура віддав Сон Хин Міну, а той шикарним дальнім ударом увігнав м'яч у дев'ятку!

7 хв. ГОЛ!!! Мін!!! Добиває кореєць м'яч у ворота після відскоку від Ляпорта!

4 хв. ГОЛ! СТЕРЛІНГ!!! Де Брйне знайшов в чужій штрафній Рахіма, той прибрав захисника і пробив!

Поїхали!

"Городяни" в цьому році близькі до ідеальної форми. Команда веде боротьбу на всіх фронтах і претендує на перемогу в чотирьох турнірах, чого не було ще в історії. Виграти чемпіонат, Кубок і ЛЧ (Кубок ліги вже виграно) буде вкрай складно, але великими командами стають ті, хто долає великі труднощі. І сьогоднішній матч - одна з цих труднощів.

Перший матч завершився мінімально перемогою "шпор". Це дає їм невелику перевагу, але "Сіті" не зміг забити у Лондоні, але це не означає, що на "Этихаде" Льоріс зуміє залишити свої ворота "сухими". І хоч наш звитяжний Зінченко ще не відновився від травми, грати в "Сіті" є кому. А ось "Тоттенхему" доведеться мучитися без свого лідера атаки Гаррі Кейна. Також не допоможуть Еллі і Ламела.

Новини за темою: "Манчестер Сіті" - "Тоттенгем": Сьогодні відбудеться матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Гвардиола Евроспорт

Головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола:

"Я знаю, люди кажуть, що я прийшов в "Манчестер Сіті", щоб виграти Лігу чемпіонів, але це не так. Я прийшов сюди, щоб моя команда грала так, як я хочу. У "Баварії" за три сезони ми виграли усі, крім Ліги чемпіонів, і це вважається провалом. Що сказати з цього приводу? Я приймаю це. Я знаю це і повинен жити з цим, але це невелика проблема. Це мотивує мене бути краще. Для мене перемога в Прем'єр-лізі – найважливіший титул".

kyiveuromarathon

Головний тренер "Тоттенхема" Маурісіо Почеттіно:

"Для нас перемога в першому матчі була видатним результатом. Однак ми знаємо, що вся боротьба попереду. Але ми віримо в свої сили і знаємо, на що здатні. Будемо битися з усіх сил. Знаємо, що суперник дуже сильний, що він з перших хвилин грає в надзвичайно високому темпі. Але це наше завдання – постаратися їх зупинити, при цьому граючи агресивно і атакуючи. Ми повинні вірити, що здатні зупинити "Сіті" і показати свій клас".

Прогноз 112.ua: 3:1