"Манчестер Сіті" – "Шахтар": Онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

"Гірники" покажуть себе в Англії

"Манчестер Сіті" - "Шахтар". У четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів "Шахтарю" належить зіграти в Манчестері, де вони рік тому програли. Онлайн-трансляція матчу "Манчестер Сіті" - "Шахтар" розпочнеться на 112.ua у 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2".

7 листопада 22:00

Манчестер, "Этихад"

Ліга чемпіонів, 4-й тур

"Манчестер Сіті" - "Шахтар" 6:0

Гол: Сілва, 14, Жезус, 24 (пен), 72 (пен), 90+3, Стерлінг, 48, Марез, 84

"Манчестер Сіті": Едерсон – Уокер (Данило, 60), Стоунз, Ляпорт, Зінченко – Фернандіньо (Делф, 76), Б. Сілва, Д. Сілва (Гюндоган, 73) – Марез, Жезус, Стерлінг

"Шахтар": Пятов – Матвієнко, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі – Степаненко, Майкон (Патрік, 77) – Тайсон (Патрік, 77), Коваленко, Болбат, Мораес (Кайоде, 63)

90+2 хв. ГОЛ!! ЖЕЗУС!!! Їх не зупинити! Перехоплення в центрі поля, пас на хід Жезуса і точний парашут над П'ятовим.

84 хв. ГОЛ!!! МАРЕЗ!!! Це вже занадто... Гюндоган завершив контратаку Сіті пасом на Мареза, а той після прийому вбив м'яч у ворота!

78 хв. Ракицький красиво пробив з штрафного, але Едерсон в стрибку дістав м'яч!

77 хв. Патрік і Ньому виходять замість Тайсона і Майкона.

76 хв. Марез небезпечно пройшов по правому флангу, увійшов у штрафну і трохи неточно пробив.

73 хв. Гюндоган поміняв Давіда Сілву.

72 хв. ГОЛ!!! ЖЕЗУС!!! Сильний удар над П'ятовим!

71 хв. Степаненко влетів ногами в ноги Сілви - другий пенальті за матч.

63 хв. Кайоде виходить замість Мораеса.

60 хв. Данило виходить замість Уокера.

59 хв. Сілва неточно пробив головою після навісу зліва.

54 хв. Бернардо Сілва шикарно по дузі пройшов з флангу в штрафну і прострілив, але м'яч пролетів вздовж воріт.

48 хв. ГОЛ!!! СТЕРЛІНГ!!! Не тягне Шахтар Сіті. Рахім красиво змістився зліва в центр і пробив під праву штангу!

Перерву. Поки що все складається дуже прикро для Шахтаря

43 хв. Бернардо Сілва пробив з лінії штрафного після красивої комбінації Сіті, але Степаненко не дає м'ячу полетіти у ворота.

42 хв. Городяни дуже гарні звичайно у володінні м'ячем.

37 хв. Шахтар намагається хоч щось придумати біля чужих воріт. Ситуація на табло їх дуже не влаштовує.

31 хв. Жезус виходив один на один після помилки оборони гірників, але Кривцов в героїчному підкаті вибиває м'яч.

30 хв. Матвієнко добре розібрався з Зінченком, увійшов у штрафну і пробив у Лапорта.

27 хв. Болбат отримав м'яч у центрі штрафного майданчика і пробив вище воріт.

24 хв. ГОЛ! ЖЕЗУС!!! Розвів П'ятова і м'яч по кутах.

Ну який же це пенальті?!

24 хв. Ой-Ой-ой! Стерлінг спотикається об газон і Кашаї вирішує ставити пенальті!

17 хв. Ще один удар від Сілви - в руки П'ятова після гарного зміщення з флангу.

14 хв. ГОЛ! СІЛВА!!! Мерез спокійно обійшов Ракицького, який прострілив і Давид Сілва просто підставив ногу.

10 хв. Мораєс ввійшов з м'ячем в штрафну і пробив, але Едерсон ледве впорався з ударом.

5 хв. Ну поки що гостям не вдається особливо показати щось. Сіті тримає м'яч і шукає лазівки в обороні Шахтаря.

Погнали!

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо наш сьогоднішній футбольний вечір.

До четвертого туру "Шахтар" підходить у статусі останньої команди групи, але при цьому відставання від лідерів зовсім невелике.

Група F

1. "Манчестер Сіті" - 6 очок

2. "Ліон" - 5

3. "Хоффенхайм" - 2

4. "Шахтар" - 2

"Шахтар" зараз проходить дуже непросту серію матчів. Почавши з розгромної поразки від "Сіті" в Харкові, де команді сильно не вистачало Марлоса і Тайсона, "гірники" влаштували серйозну "зарубу" з "Олімпіком" в Кубку і на емоціях вирвали перемогу у "Динамо" у вихідні, по ходу справи розгромивши київський "Арсенал". Поєдинок у Манчестері завершить цю серію, і до неї "гірники" підходять у відмінному емоційному стані і в оптимальному складі - Тайсон і Ракицький в строю і готові до матчу, Марлос на підхваті.

Це означає, що "Шахтар", на відміну від харківського матчу, зможе бути конкурентоспроможним в гостях у підопічних Гвардіоли. "Шахтар" навіть в самому оптимальному складі поступався б у класі "Манчестер Сіті". Але при належному везінні, настрої і рішучості сценарій матчу може скластися як завгодно.

У вихідні "городяни" сильно не напружуватися. У Прем'єр-лізі був розгромлений "Саутгемптон". Зате попереду у "Сіті" - дербі Манчестера. Щоб не говорили гравці або тренери, вони будуть думати про гру "Юнайтед". Після легкої перемоги в Україні англійці можуть спробувати обіграти "Шахтар" не витрачаючи багато сил. А це може зіграти на руку гостям.

Новини за темою: У "Манчестер Сіті" немає слабких сторін, - Фонсека

Пауло Фонсека ФК Шахтер

Головний тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека:

"У Тайсона і Марлоса ситуації абсолютно різні. Тайсон вже відіграв 45 хвилин після відновлення. Він готовий. З Марлосом все складніше. Він тренувався лише два останніх дня, і, зрозуміло, що він не в найкращій кондиції, щоб виходити з перших хвилин. Грати з "Сіті" завжди дуже складно. Перша гра довела, що проти них грати неймовірно важко. Важливо залишатися самими собою і грати у свій футбол. Проти такої команди не можна робити помилки".

Прогноз 112.ua: 2:1