"Манчестер Сіті" завдяки пенальті обіграв "Ліверпуль" та виграв Суперкубок Англії

Зінченко відіграв весь матч і був одним з кращих на полі

В Англії стартував футбольний сезон матчем за Суперкубок Англії, в якому зійшлися "Манчестер Сіті" та "Ліверпуль".

"Городяни" відкрили рахунок вже на старті поєдинку, коли Стерлінг після пасу Давіда Сілви пробив Алиссона. "Ліверпуль" відповів трьома ударами в каркас воріт, але під кінець поєдинку зміг відігратися зусиллями Матипа, який замкнув головою пас Ван Дайка. У підсумку, командам довелося з'ясовувати переможця в серії пенальті, в якій сильнішими виявилися чемпіони Англії.

Для захисника "Манчестер Сіті" і збірної України Олександра Зінченка, який був одним з кращих на полі і забив один з пенальті, це вже шостий трофей під керівництвом Пепа Гвардіоли.

Новини за темою: Зінченко допоміг "Манчестер Сіті" виграти Кубок Англії

4 серпня, 17:00

Лондон, "Уемблі"

Суперкубок Англії

"Ліверпуль" – "Манчестер Сіті" 1:1 (по пенальті 4:5)

Голи: Матіп, 78 - Стерлінг, 12

"Ліверпуль": Алиссон, Александер-Арнолд (Кейта, 67), Гомес, ван Дейк, Робертсон, Хендерсон, Фабинью (Матіп, 67), Вейналдум, Ориг (Окслейд-Чемберлен, 78), Салах, Фірміні (Шакірі, 78)

"Манчестер Сіті": Браво, Уокер, Стоунс, Отаменді, Зінченко, Родрі, Сільва (Гюндоган, 61), де Брюйне (Фоден, 88), Сані (Жезус, 12), Бернарду, Стерлінг.

Стенограма матчу

4:5 - Габріель Жезус забиває і приносить Сіті перемогу в Суперкубку Англії!

4:4 - Салах хороший. Під саму ліву штангу.

3:4 - Зінченко! Алиссон дістав, але пропустив м'яч у сітку!

3:3 - Окслейд-Чемберлен б'є верхи і забиває.

2:3 - Фоден спокійний. М'яч у воротах.

2:2 - Лаллана пробив вліво, Браво вгадав, але не дістав.

1:2 - Бернардо Сільва без розгону відправив м'яч у сітку!

1:1 - Браво тягне удар Вейналдума!

1:1 - Гюндоган вкрай спокійно пробиває під ліву штангу.

1:0 - Шакірі пробиває вліво!

Кінець основного часу. Нас чекає серія пенальті.

90+2 хв. Ах! Салах вийшов один на один, перекинув Браво, але Уокер встиг вибити м'яч у падінні з лінії воріт!

89 хв. Фоден поміняв Де-Брейне.

83 хв. Кейта добре пробив з лінії штрафного після швидкої атаки червоних, але Браво зреагував і відбив!

78 хв. ГОЛ!!! МАТІП!!! Після розіграшу штрафного Ван Дейк скинув м'яч у центр воротарського, звідки Матіп головою пробив Браво!

68 хв. Салах завдав ще один удар з лінії штрафного - Браво впевнено накриває.

67 хв. Матіп і Кейта виходять замість Фабіньо і Олександра-Арнольда.

62 хв. Ай да веселощі! Стерлінг вийшов один на один, але не зміг переграти Алиссона!

61 хв. Сільва йде, а замість нього з'явився Гюндоган.

58 хв. І ще стійка! Салах розвернувся на лінії штрафної і пробив низом і м'яч влучив у штангу!

57 хв. Ван Дейк після подачі кутового пробив і м'яч від поперечини вдарився об лінію воріт, але не перетнув її!

49 хв. Охохо! Стерлінг разом з Жезусом высокочили один на один, Рахім пробив повз Алиссона, але влучив м'ячем у штангу!

48 хв. Ориг пробив з лінії штрафного і м'яч рикошетом прилетів в руки Браво.

Закінчився перший тайм

42 хв. Гвардіола за надто активні розмови отримав жовту картку. З недавніх пір це можна робити.

38 хв. Поки на полі мало подій, цікаве спостереження. Під час початку атак своєї команди Браво виконує функції центрального захисника, розігруючи м'яча з Стоунсом і Отаменді. І саме він найчастіше віддає пас вперед.

32 хв. - Де-Брейне збив Ориг в центрі поля - жовта картка.

23 хв. Гра трохи збавила оберти. Лівер володіє м'ячем, що очікувано, адже їм треба відіграватися.

18 хв. Жезус бив з близької відстані, але Алиссон зумів відбити м'яч!

15 хв. Салах пройшов Зінченко справа і пробив в штангу!

13 хв. Замість Сані на полі з'явився Жезус.

12 хв. ГОЛ!!!! СТЕРЛІНГ!!! Виводить Рахім вперед свою команду після прострілу Сільви!

7 хв. Фірміні відмінно віддав на хід Салах, а той пробив трохи повз ворота.

Почали!

У серпні починаються сезони у всіх топ чемпіонатах. Вчора були зіграні матчі за Суперкубки в Німеччині і Франції, де трофеї добули "Боруссія" і ПСЖ. Сьогодні настала черга Англії, де між собою зійдуться два головних головних клубу країни - чемпіон "Манчестер Сіті" і переможець Ліги чемпіонів "Ліверпуль". Незважаючи на ранній початок сезону, від команд варто чекати футболу досить високого рівня.

Хоча розраховувати на повноцінні склади ні Клоппа, ні Гвардіолі не доводиться. У "червоних" точно не зіграє Садио Мане, у якого тільки завтра закінчиться відпустка. А "Сіті" не допоможе Мерез, який також провів дуже довгий минулий сезон. Зате напевно зможемо побачити в дії новачка "городян" Родрі, купленого у "Атлетіко" за 70 млн євро.

Головний тренер "Ліверпуля" Юрген Клопп:

"Городяни" виграли лігу два рази поспіль, тому вони є фаворитами нового сезону. Ми ж поки провели тільки один рік на цьому рівні. Нам потрібно довести, що ми здатні зберегти цей рівень, і 97 набраних очок не були випадковістю. Це не так, що ми перегравали всі команди, виносячи їх зі стадіону. У нас були наполегливі матчі, але ми були справжньою машиною по досягненню результатів".

Особисті зустрічі:

Між собою команди зіграли 179 матчів. У 87 з них перемогу здобув "Ліверпуль", в 45 переможцями виходили гравці "Сіті" і 47 поєдинків закінчилися внічию. У минулому сезоні в Ліверпулі команди один одному не забили, а в Манчестері перемогу 2:1 відсвяткував "Сіті".

Прогноз 112.ua: 1:2