"Манчестер Сіті" не зміг обіграти "Шахтар"

"Городяни" і "гірники" влаштували серйозну битву

Sky Sports

В Манчестері на "Этихад Стедіум" "Манчестер Сіті" приймав донецький "Шахтар" у матчі п'ятого туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Три останніх розіграшу Ліги чемпіонів "Шахтар" їздить в Манчестер у гості до "Сіті". І вперше матч вийшов по-справжньому напруженим та бойовим. Не дивлячись на постійні атаки "городян", матч завершився без голів. А на початку другого тайму господарям таки вдалося відкрити рахунок – Жезус увійшов в штрафну "Шахтаря", віддав за дудар Гюндогану і німець пробив по порожніх воротах. "Шахтар", коли виходило, тікав у контратаки і одна з них вийшла вдало. Тете віддав направо по штрафній Додо, той прострілив у центр штрафного, куди прибіг Соломон і точно пробив Едерсона. Витримавши фінальний натиск підопічних Гвардіоли, гості вистояли нічию.

"Манчестер Сіті" вже оформив собі вихід з групи з першого місця. "Шахтар" зараз йде другим з 6 очками, з 5 балами на третій позиції "Динамо", а "Аталанта" має в своєму активі 4 очки.

Новини за темою: "Манчестер Сіті" – "Шахтар": Онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

26 листопада 22:00
Манчестер, "Етихад"
Ліга чемпіонів, 5-й тур
"Манчестер Сіті" – "Шахтар" 1:1
Гол: Гюндога, 56 – Соломон, 69
"Манчестер Сіті": Едерсон – Канселу, Отаменді, Фернандіньо, Анхелиньо – Де Брюйне, Родрі (Фоден, 76), Гюндоган – Б. Сілва, Жезус, Стерлінг.
"Шахтар": П'ятов – Додо, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі – Степаненко, Патрік – Тете, Коваленко (Антоніо, 80), Коноплянка (Соломон, 66) – Мораєс (Сікан, 88).

Фінальний свисток! Є нічия! Насправді, історичний результат!

89 хв. Фернандіньо збив Антоні на фланзі - жовта картка.

88 хв. Сікан виходить замість Мораеса.

82 хв. Сілва пробив головою після навісу справа, але П'ятов впевнений.

80 хв. Антоніо змінює в грі Коваленко.

76 хв. Замість Родрі на поле вийшов Фоден.

72 хв. Кривцов! Стерлінг зміг розібратися з захистом і П'ятковим справа у штрафний, відкотив під удар Жезуса. Габрэль пробив, м'яч рикошетом покотився у ворота, але Кривцов вибив його з лінії!

69 хв. ГОООЛ!!! СОЛОМОН!!! ПРосто показова контратака вдалася Шахтарю! Тете віддав направо Додо, який прострілив в центр, звідки Соломон своїм практично першим доторком зрівнює рахунок!

66 хв. Соломон вийшов замість Коноплянки.

63 хв. Канселу вирішив пробити здалеку низом, але Пятов спокійно забрав м'яч.

56 хв. ГОЛ!!! ГЮНДОГАН!! Жезус отримав м'яч на вході в штрафну, зміг підійти до воріт і віддати на вільного Илкая, який впевнено відкрив рахунок в матчі!

55 хв. Сіті відразу забрав собі ініціативу, але поки що нічого, крім прострілів або навісів з флангів немає.

49 хв. Стерлінг подав з лівого флангу, Жезус пробив головою, але м'яч полетів у руки П'ятову.

40 хв. Гюндоган пробив з-за штрафної, м'яч рикошетом поміняв траєкторію, але полетів повз ворота.

36 хв. Несподівано напружена боротьба видно в матчі. Поки гірникам вдається уникати серйозної небезпеки біля своїх воріт. Ну а самі рідко, але цікаво, огризаються.

27 хв. Тітці притримав м'яч на правому фланзі атаки, віддав Мораєсу, той прострілив у центр штрафного, звідки вище воріт пробив Патрік.

23 хв. Стрелинг отримав пас у штрафному Шахтаря з центру поля , попутался перекинути П'ятова, але по воротах не влучив. А тим більше, був в офсайді.

15 хв. Ой-ой-ой! Тітці перехопив м'яч у Эдерсона на правому фланзі біля штрафної. Бразилець пройшов до воріт і пробив по порожніх воротах, але захисники встигли заблокувати удар!

10 хв. Сіті потихеньку починає прискорюватися. Захист Шахтаря втрачається.

5 хв. Поки досить спокійний початок. Команди намагаються потримати м'яч у себе, але надовго ні в кого це зробити не виходить.

Стартовий свисток!

Добрий вечір, друзі. Сьогодні у нас насичений футбольний вечір.

Після чотирьох турів англійці впевнено йдуть на першому місці, а ось за друге місце будуть вести боротьбу "Шахтар" і загребське "Динамо".

Група

1. "Манчестер Сіті" – 10 очок
2. "Шахтар" – 5
3. "Динамо" – 5
4. "Аталанта" – 1

Донеччани зараз набрали відмінну форму. І хоч низка травм завадить, наприклад, Тайсону зіграти в сьогоднішньому матчі, настрій у "гірників" має бути бойовим. Перед початком поєдинку футболісти "Шахтаря" впевнені у своїх силах і збираються продовжити набирати очки в турнірі.

У вихідні обидва колективи грали в національних чемпіонатах. В Англії "Сіті" приймав вдома "Челсі". Матч вийшов насиченим, а перемогу на характері вирвали "городяни". "Шахтарю" у вихідні характер не знадобився - "Львів" був розбитий з рахунком 4:1.

Головний тренер "Шахтаря" Луїш Каштру:

"Коли ти з м'ячем — атакуєш, коли без — обороняешься, це зрозуміло. І все ж постараємося показувати свій футбол. Ми не приїхали сюди, щоб сісти, закритися і чекати постійних атак „Сіті“. Знаючи, що буде важко, спробуємо правильно розкрити зони і знайти потрібні шляхи до воріт „Манчестер Сіті“. Нас чекає дуже вимоглива гра. Важливо розраховувати абсолютно на всіх хлопців, які зараз доступні".

Особисті зустрічі:

В шостий раз між собою зустрінуться "Манчестер Сіті" і "Шахтар". Лише раз "гірникам" вдалося обіграти "Сіті" – будинки в 2017 році. У всіх інших поєдинках донеччани не просто програли, а навіть гол забити не змогли.

Прогноз 112.ua: 3:0