banner banner banner banner

"Манчестер Сіті" - "Арсенал": Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії

"Каноніри" гостюють у Манчестері

З відкритих джерел

[media type= "picture"position="1"]" Манчестер Сіті " - "Арсенал". Після паузи на матчі збірних повертається клубний футбол, де одним з головних протистоянь суботи стане матч "Сіті" з "канонірами". Онлайн-трансляція матчу "Манчестер Сіті" - "Арсенал" розпочнеться на "112.ua"о 19: 00, а дивитися поєдинок можна на каналі "Сетанта".

17 Жовтня, 19:30
Манчестер, " Етіхад"
Чемпіонат Англії, 5 тур
"Манчестер Сіті" - "Арсенал" 1:0
Гол: Стерлінг, 23
"Манчестер Сіті":
Едерсон, Канселу, Аке, Діаш, Уокер, Фоден (Фернандіньо, 89), Ернандес, Сілва, Стерлінг, Агуеро (Гюндогнан, 65), Марез.
"Арсенал":
Лено, Тірні, Габріель, Холдинг, Белльерин, Сака, Джака (Парти, 82), Себальос, Пепе (Нкетиа, 82), Обамеянг, Вілліан (Ляказетт, 69)

Все, кінець матчу!

90 + 4 хв. Парті руками зупинив Мареза-жовта картка в дебютному матчі.

89 хв. Фернандіньо поміняв у грі Фодена.

84 хв. Аке занадто довго розігрував м'яч-жовта картка за затримку часу.

82 хв. Нкетіа і парті виходять замість Пепе і Джаки.

82 хв. Обамеянг заробив штрафний, Пепе цілком непогано пробив, але трохи недокрутив м'яч у ворота.

75 хв. Небезпечно зараз мало не зрізав у свої ворота м'яч Давид Луїс після прострілу праворуч.

69 хв. Ляказетт вішел замість Вілліана.

65 хв. Гюндоган вийшов замість Агуеро.

55 хв. Не змінюється картина гри. Арсенал намагається пресингувати і шукати можливість контратакувати. Сіті забрав м'яч собі.

Перерва

40 хв. Сака обігрався з Обамеянгом і пробив з лінії воротарського, але Едерсон плечем відбив.

38 хв. Англійські журналісти порахували, що останні 10 хвилин Сіті володіє м'ячем 88% часу.

25 хв. Сака класно увійшов в штрафну Сіті зліва і пробив з гострого кута, але Едерсон відбив.

Image

23 хв. ГОЛ Сттерлінг! Лено впорався з ударом після зміщення зліва Фодена, а Стерлінг спокійно підхопив і добив м'яч у ворота!

14 хв. Родрі руками зупинив прохід Сака-жовта картка.

10 хв. Більш активно почали матч городяни. Вони Фаворити сьогоднішнього матчу і від них чекають перемоги. Поки вони лише традиційно швидко розігрують м'яч у центрі поля.

Почали!

Перший відрізок сезону обидві команди провели по-різному. "Манчестер Сіті", один з головних фаворитів сезону, виграв лише раз у Прем'єр-лізі. У той час, як "Арсенал", крім поразки "Ліверпулю", виграв три матчі і йде в турнірній таблиці четвертим, а ось "Сіті" на незвичному 14-му місці.

Команда з Манчестера зараз в незрозумілому стані. Схоже, що суперники привчилися грати проти швидкого пасу "городян", а нових ідей Гвардіола в гру команди не привносить. "Арсенал" - одна з сучасних команд, зі швидкою грою в пас ще біля своїх воріт. Зараз це працює, але чи допоможе проти люблячих пресинг гравців"Сіті"? Тим більше, досить злих і налаштованих на перемогу. Хоч і з думками про майбутню Лігу чемпіонів.

Додамо, що сьогодні також відбудуться цікаві матчі в італійській Серії А. Руслан Малиновський разом з "Аталантою" зіграє в Неаполі, а пізніше відбудеться Міланське Дербі.

Новини за темою: "Манчестер Сіті" - "Арсенал": Сьогодні відбудеться матч чемпіонату Англії

Мікель Артета З відкритих джерел

Головний тренер "Арсеналу" Мікель Артета:

"Всі розуміють, на якому рівні Ми повинні бути індивідуально і тактично, щоб перемогти їх. У нас було мало часу на підготовку, тому що сьогодні ми провели перше тренування з гравцями, які грали за збірні, але ми постараємося поїхати в Манчестер і перемогти там. Ми знаємо, що нам буде дуже складно. Ми повинні контролювати безліч аспектів гри".

Особисті зустрічі:

203 матчі встигли награти між собою" Манчестер Сіті "і"Арсенал". Історична перевага на боці клубу з Лондона-100 перемог проти 58-ми. В останні роки "городяни", в силу переходу в статус топ-клубу, не поступалися"Арсеналу". Останній раз лондонці виграли в матчі Прем'єр-Ліги аж в 2015 році. Хоча в матчах Кубка "каноніри" беруть гору.

Прогноз "112.ua": 2:1