"Манчестер Сіті" – "Челсі": Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії

Сьогодні дивимося топ-протистояння в Манчестері

"Манчестер Сіті" – "Челсі". Чемпіон Англії зараз знаходиться в турнірній таблиці нижче свого сьогоднішнього опонента. Онлайн-трансляція матчу "Манчестер Сіті" – "Челсі" розпочнеться на 112.ua в 19:00, дивитися поєдинок можна на каналі "Сетанта".

23 листопада, 19:30
Манчестер, "Етихад"
Чемпіонат Англії, 13 тур
"Манчестер Сіті" – "Челсі" 2:1
Голи: Де Брейне, 29, Мерез, 36 – Канте, 21
"Манчестер Сіті": Едерсон, Канселу, Фернандіньо, Стоунс, Менді, Родрі (Гюндоган, 52), Давид Сільва (Фоден, 67), де Брейне, Стерлінг, Марез, Агуеро (Жезус, 77)
"Челсі": Аррисабалага, Аспілікуета, Зума, Томори, Емерсон (Джеймс, 59), Жоржиньо, Канте, Ковачич, Пулишич, Вілліан, Абрахам.

Звучить фінальний свисток! Сіті сьогодні показово сильніше

90+3 хв. Охохо! VAR в справі! Офсайд був у Стерлінга. Скасували гол.

90+3 хв. ГОЛ! СТРЕЛИНГ!!!Мерез скинув головою м'яч на Рахіма, який і переправив його у ворота!

90+2 хв. Гюндоган грубо зіграв – жовта картка.

77 хв. Жезус поміняв Агуеро.

67 хв. А тепер Фоден змінює Сільву.

59 хв. Замість Емерсона вийшов Джеймс.

52 хв. Гюндоган вийшов замість Родрі.

48 хв. Мерез влаштував прохід ліворуч вздовж лінії штрафного, який завершив непоганим ударом, але м'яч пройшов поруч зі штангою.

43 хв. Кєпа невдало вибив м'яч від своїх воріт, той прилетів на ногу Агуеро, який пробив з-за штрафної у поперечину!

Зображення

36 хв. ГООЛ!! МЕРЕЗ!!! Змістився з лівого флангу Ріяд, пройшов захисника і пробив низом!

29 хв. ГОЛ!!! ДЕ-БРЕЙНЕ!! Перехопили городяни м'яч у центрі поля, м'яч дійшов до Кевіна, який прибрав захисника, пробив і м'яч рикошетом пролетів повз Кепы!

Зображення

21 хв. ГОЛ!!! КАНТЕ!!! Пулишич відмінно віддав по центру на хід Н'голо, який в боротьбі із захисником зміг пробити Эдерсона!

15 хв. Кутовий біля воріт Сіті завершився невеликий метушнею, яку закінчив своїм чнова неточним ударом Томори.

11 хв. Канті добре обігрався з Абрахамом на лінії штрафного, але останній пробив вище воріт.

8 хв. Відповідь від Челсі – Абрам знайшов пасом справа у штрафний Вілліана, але той пробив також мимо воріт.

4 хв. Агуеро справа віддав на хід Де-Брейне, який пробив поруч зі штангою!

Почали!

У турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги "городяни" і "аристократи" знаходяться зараз у четвірці кращих. Від першого "Ліверпуля" відстань в 9 очок, а ось у "Лестера" і "Челсі" лише на бал більше, ніж у підопічних Гвардіоли.

У матчі проти "Ліверпуля" "Манчестер Сіті" сильно програв у грі – оборона "Сіті" просто не справлялася з завданнями, які перед нею ставила "червона" атака. Зараз ситуація простіше, у "Челсі" склад менш масштабний, але "сині" набрали шикарний хід і цілком здатні створити інтригу.

Новини за темою: "Манчестер Сіті" – "Челсі": Сьогодні відбудеться матч чемпіонату Англії

Фото з відкритих джерел

Головний тренер "Манчестер Сіті" Пеп Гвардіола:

"Челсі" протягом багатьох років був неймовірно сильним клубом, але його команда з самого початку грає добре. У клубі слідують його ідеям, результати приходять. Я радий за нього. Я трохи знаю Лемпарда, знаю, що він чудова людина. Для англійського футболу здорово, що молоді англійські хлопці очолюють клуби. Лемпард ідеально підходить для англійського футболу. Це добре".

Особисті зустрічі:

154 матчі зіграли між собою "Сіті" і "Челсі". 54 перемоги "Ман Сіті", 61 перемога "Челсі" і 39 нічиїх, 209-2019 на користь лондонців. "Челсі" не обігравав "Сіті" з квітня 2017 року. З тих пір команди зіграли 6 разів і у всіх поєдинках перемагав "Манчестер Сіті". Навіть в Кубку ліги, де командам довелося бити пенальті перемогу здобули "городяни".

Прогноз 112.ua3:1