"Манчестер Сіті" – "Челсі": Зінченко допоміг "Сіті" розгромити команду Саррі

В Англії сьогодні було цікаво

"Манчестер Сіті" – "Челсі". У чемпіонаті Англії знову зійшлися Манчестер і Лондон у вигляді матчу "Манчестер Сіті" і "Челсі". Онлайн-трансляція матчу "Манчестер Сіті" – "Челсі" розпочнеться на 112.ua в 17:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2".

10 лютого, 18:00

Манчестер, "Этихад"

Чемпіонат Англії, 26 тур

"Манчестер Сіті" – "Челсі" 6:0

Гол: Стерлінг, 80, 4, Агуеро, 13, 19, 56, Гюндоган, 24

"Манчестер Сіті": Едерсон – Уокер, Стоунз, Ляпорт, Зінченко – Фернандіньо, Гюндоган – Де Брюйне (Марез, 68), Стерлінг, Бернарду Сілва – Агуеро (Жезус, 65)

"Челсі": Кэпа – Аспілікуета, Рюдігер, Давид Луїс, Алонсо – Жоржиньо, Канте, Барклі (Ковачич, 53) – Педро (Лофтус-Чик, 66), Азар, Ігуаїн.

Кінець матчу. Сіті знищив аристократів.

80 хв. ГОЛ!!! СТЕРЛІНГ!! Зінченко робить свій другий ассист в матчі! Цього разу його простреол замкнув Рахім!

78 хв. Гюндоган грубо збив Лофтус-Чика у своїй штрафній - жовта картка.

74 хв. Жезус вивалився на побачення з Арисабалагой, але з його ударом голкіпер впорався.

68 хв. Замість Де-Брейне з'явився Марез.

66 хв. Лофтус-Чик вийшов замість Педро.

65 хв. Агуеро героєм залишає поле. Виходить Жезус.

63 хв. Азар непогано пробив від лівого краю штрафного , але трохи не влучив по воротах.

56 хв. ГОЛ!!! АГУЕРО!!! Знущальний удар в правий нижній кут!

55 хв. Стерлінг обіграв Аспілікуета і той його збиває у штрафному майданчику - пенальті!

53 хв. Ковачич вийшов замість Барклі.

50 хв. - Де-Брейне навісив зліва і Агуеро пробив головою, але м'яч потрапив у поперечину!

45 хв. Де-Брейне непогано прострілив справа і Агуеро в падінні головою міг робити хет-трик, але не влучив по м'ячу.

38 хв. Ігуаїн відмінно б'є здалеку і Едерсон не менш красиво дістає м'яч з-під поперечини.

33 хв. Намагається Челсі щось придумати у відповідь. Але їх атаки хоч і довгі, але нічим не закінчуються.

28 хв. Ігуаїн п'ятою віддав на Педро в чужій штрафній і той пробив, але Едерсон зіграв впевнено.

24 хв. ААА!!! ГОЛ!!!! ГЮНДОГАН!!! Ось це статистика! Удар – гол! М'яч відлетів від захисників на лінію штрафного Гюндогану і Ілкай смачним ударом вбив м'яч у ворота! Бідолаха Кєпа...

19 хв. ГОЛ!!! Так що ж відбувається?! Барклі невдало скинув м'яч назад у свою штрафну після довгого розіграшу, але м'яч відлетів до Агуеро, який своїм дотиком переправив політ м'яча в бік воріт.

13 хв. ГОЛ!!! АГУЕРО!!! Ось це так!!! Зінченко дотягнув м'яч до чужого штрафного, віддав Агуеро, той обробив м'яч і видали відправив прямо у ворота!

11 хв. Азар влаштував шикарний прохід в соло центром, який зміг завершити ударом, але той вийшов несильним.

8 хв. Повинен був забивати Агуеро! Прострілив зліва Сілва і Серхіо не влучив у порожній кут воріт на правій стійці!

4 хв. ГОЛ!!!!СТЕРЛІНГ!!! Бернардо Силвв увірвався в чужу штрафну, прострілив і Рахім на лівій стійці замкнув пас!

Звучить стартовий свисток! Поїхали!

Сьогодні серйозна перевірка буде для нашого Олександра Зінченка, який вийде зі стартових хвилин.

Добрий вечір, друзі. Сьогодні буде дуже цікавий матч.

Перед матчем команди розташувалися у верхній частині турнірної таблиці. "Сіті" продовжує гонку за перше місце з "Ліверпулем", а "Челсі"  бореться за місця в Лізі чемпіонів. Поки "аристократи" розташувалися на п'ятому місці з відставанням від третього "Тоттенхема" на 7 очок.

Перед сьогоднішнім матчем "Манчестер Сіті" може не розраховувати на допомогу Клаудіо Браво, Бенжамена Менді і Венсана Компані. У "Челсі" список тих, хто точно не зіграє, такої ж довжини –Марко ван Гінкель, Гарі Кехілл і Каллум Хадсон-Одои.

Дуже багато чого чекають від новачка "Челсі" Гонсало Ігуаїна. Форвард вже встиг відзначитися двома голами у трьох матчах. І в поєдинках з суперниками рівня "Манчестер Сіті" клас Ігуаїна повинен позначатися. Принаймні, на це явно розраховує Саррі.

Новини за темою: "Манчестер Сіті" – "Челсі": Сьогодні відбудеться матч чемпіонату Англії

Фото з відкритих джерел

Головний тренер "Барселони" Хосеп Гвардіола:

"Я бачу "Челсі" і розумію, в який футбол ця команда намагається грати. Вони знають, чого хочуть, і матч з цими хлопцями буде фіналом для нас. У них нападники і півзахисники світового рівня, хороший воротар, досвідчені захисники. Це відмінний сезон для них — вони вже вийшли у фінал Кубка ліги, грають в Лізі Європи і зберігають шанси на перемогу в чемпіонаті Англії. Так, вони відстають, але попереду ще багато матчів".

Головний тренер "Челсі" Мауріціо Саррі:

"Нам потрібно грати дуже швидко, коли ми відвойовуємо м'яч, оскільки вони дуже добре пресингують, якщо ти першим втрачаєш м'яч, і дуже важко виходити з цієї ситуації. Якщо ми зможемо зробити це, ми зможемо знайти простір, але це буде дуже важко".

Прогноз 112.ua: 1:2