"Мальме" – "Динамо": Онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

Киянам потрібно перемагати

Динамо

"Мальме" – "Динамо". Київське "Динамо" розпочало свою участь в Лізі Європи з мінімальної перемоги над "Мальме", і сьогодні київські вболівальники чекають повторення. Онлайн-трансляція матчу "Мальме" – "Динамо" розпочнеться на 112.ua у 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

29 листопада, 22:00
Мальме, "Шведбанк"
Ліга Європи, 5-й тур
"Мальме" – "Динамо" 4:3
Гол: Бенсон, 2, Розенберг, 49, 90+5, Ракип, 58 – Миколенко, 18, Циганков, 39, Вербич, 77
"Мальме": Далін, Ларссон (Molins, 80), Сафарі, Рікс, Баширу, Траустасон, Розенберг, Бенгтссон, Бонке (Ракип, 46), Л. Нільсен, Бергет.
"Динамо": Бущан, Сидорчук, Вербич (Караваєв, 82), олександр Шепелєв (Шапаренко, 71), Циганков, Миколенко, Буяльський (Гармаш, 89), Шабанов, Бесєдін, Кадар, Кендзьора.
Видалення: Сидорчук, 65

Фінальний свисток... Мда...

90+5 хв. ГОЛ!!! РОЗЕНБЕРГ!! Ось це кінець кар'єри у хлопця, звичайно! Стадіон сьогодні прощався з форвардом, а той відповів таким! Після прострілу справа Маркус підставив ногу і пробив Бущана!

90+2 хв. Навіть Михайличенко отримав жовту картку.

90 хв. Шапаренко настав шипами на ногу супернику – жовта картка.

89 хв. Гармаш вийшов замість Буяльського.

82 хв. Вербича змінює Караваєв.

80 хв Molins змінив у грі Ларссона.

77 хв. ГОООЛ!!! ВЕРБИЧ!!! Циганков подав штрафний з лівого флангу, Вербич підставив коліно і м'яч опинився у воротах!

76 хв. Баширу збив Циганкова у центрі поля - жовта.

71 хв. Шапаренко змінив у грі Шепелєва.

70 хв. Тепер і Вербич грубо зіграв на фланзі - ще один гірчичник.

68 хв. Ракип грубо зіграв на правому фланзі захисту - ще одна жовта картка.

65 хв. Тов... Сидорчук копнув м'яч, коли цього не потрібно було робити. Жовта картка за неспортивну поведінку, яка стала другою для капітана Динамо!

58 хв. ГОЛ!!! РАКИП!!! Ну що ж це таке?! Ракип прорвався в штрафну Динамо з лівого флангу, сильно пробив і Бущан пропустив над рукою!

52 хв. Рікс увійшов у штрафний майданчик зліва і прострілив, Розенберг замкнув на дальній штанзі, але по воротах не влучив!

49 хв. ГОЛ!!! РОЗЕНБЕРГ!!! Пропускає Динамо! Простріл зі штрафного з правого флангу точним ударом замкнув Розенберг!

46 хв. Ракип поміняв Бонке.

45 хв. Бесєдін вискочив на ударну позицію зліва в штрафний і пробив трохи повз ворота.

39 хв. ГОЛ!!! ЦИГАНКОВ!!! Буяльський сьогодні роздає подарунки! Півзахисник прострілив зліва уздовж воріт і Віктор потужно вбив м'яч в сітку!

38 хв. Буяльський шикарно віддав в штрафну з правого флангу на Вербича, який прийняв м'яч і пробив, але захисник разом з голкіпером відбили удар!

33 хв. Заспокоїлася гра. Мальме трохи вдалося перевести дух і відвести гру від своїх воріт

23 хв. Шабанов грубо зіграв на фланзі – жовта картка.

18 хв. ГОЛ!!!! МИКОЛЕНКО!!!! Ось це вже не поб'єте! Буяльський увійшов у штрафну, навісив уздовж воріт, а Миколенко низом вбив м'яч у ворота!

15 хв. Ай! Буяльський прострілив справа, Вербич пробив і Далін дістав м'яч у куті воріт!

13 хв. Дуже гарно зараз кияни зламали оборону Мальме через центр, виводячи Циганкова один на один, який Віктор реалізував. Але отримував м'яч півзахисник в офсайді.

5 хв. А тепер Вербич увійшов у штрафний майданчик зліва і пробив, але захисник спиною вибив м'яч на кутовий!

4 хв. Буяльський несподівано для себе зміг прийняти м'яч в центрі штрафного після пасу з правого флангу, але з його ударом впорався голкіпер!

2 хв. ГОЛ!!! БЕНСОН!!! Ось так початок! Після подачі кутового Бергет зачепив м'яч головою, Бущан до м'яча торкнувся, але той відлетів на кут воріт до Бенсону, який і заштовхав м'яч у сітку воріт!

Починається матч в Швеції

На даний момент київська команда разом з "Копенгагеном" лідирує у своїй групі. Але "Мальме" відстає всього на один бал.

Група

1. "Копенгаген" – 6 очок
2. "Динамо" – 6
3. "Мальме" – 5
4. "Лугано" – 2

"Динамо" може вже сьогодні забезпечити собі вихід з групи. Але для цього потрібно вигравати самим і сподіватися, що "Копенгаген" впорається з "Лугано" в паралельному матчі. Враховуючи форму підопічних Михайличенка, сценарій цілком реальний. І хоч легко не буде (у "Динамо" легко не буває), вигравати в Швеції потрібно.

У вихідні кияни приймали вдома "Маріуполь". Матч вийшов у "Динамо" досить "малокровним". У підсумку розгромна перемога 3:0. "Мальме" в уїк-енд відпочивав, а останній матч провів 20 листопада, коли програв "Оденсе".

Особисті зустрічі:

П'ятий матч зіграють між собою команди. У кожній – по одній перемозі. Але шведи свій матч виграли в далекому 1978 році, а Київ – пару місяців тому.

Новини за темою: "Олександрія" – "Вольфсбург": Онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

З відкритих джерел

Головний тренер "Динамо" Олексій Михайличенко:

"Ми приїхали грати і перемагати. У нашій групі жодна з команд не втратила шансів пробитися в єврокубкову весну. Команди настільки щільно йдуть в турнірній таблиці, що важливі і результати, і гра. Наше основне завдання – вихід з групи".

Прогноз 112.ua: 0:1