Мадридський "Реал" в гостях виграв у "Севільї"

Команди багато боролися і мало били

Карім Безема Открытый источник

В Севільї мадридський "Реал" гостював у нової команди свого екс-тренера Хулена Лопетеги.

Після розгрому в Парижі 0:3 "Реал" заграв обережніше і, незважаючи на велику кількість подач, не давав Тібо Куртуа особливо працювати. А у другому таймі "вершковим" вдався хороший випад, який завершив навісом Карвахаль і Бензема головою пробив Вацліка.

Новини за темою: Гол Ярмоленка приніс "Вест Гему" перемогу над "Манчестер Юнайтед"

22 вересня, 22:00
Севілья, "Рамон Санчес Пісхуан"
Чемпіонат Іспанії, 5 тур
"Севілья" – "Реал" 0:1
Гол: Бензема, 65
"Севілья":
Вацлік, Навас, Карлос, Каррико, Регулион, Фернандо, Жордан (Чічаріто, 69), Банега, Окампос, Де Йонг, Васкес
"Реал": Куртуа, Карвахаль, Серхіо Рамос, Варан, Менді, Каземиру, Кроос, Хамес (Вальверде, 76), Бейл, Азар (Васкес, 90)

Стенограма матчу:

І все! Реал виграє сьогодні!

87 хв. Забиває Чичарито після прострілу зліва, але робить це з офсайду.

80 хв Замість Каррико з'явився Ноліто.

76 хв. Вальверде вийшов замість Хамеса.

69 хв. Чічаріто з'явився на полі. Пішов відпочивати Жордан.

65 хв. ГОЛ!!! БЕНЗЕМА!!! Виходять гості вперед! Карвахаль спокійно отримав м'яч праворуч у штрафного навісив і Карім головою пробив Вацліка!

61 хв. Рамос збив суперника в центрі поля - жовта картка.

52 хв. Торрес вийшов замість Васкеса.

Кінець першого тайму

39 хв. Карвахаль вийшов один на один з Вацликом, пробив, але голкіпер ногою зумів відбити удар!

35 хв. Азар добре прорвався зліва до воріт суперника і пробив, але Вацлік відреагував і відбив.

32 хв. Де Йонг пробив головою після подачі кутового - м'яч пройшов мимо воріт.

28 хв. Тренер Севільї Хулен Лопетги надто емоційно реагував на фол Бейла - жовта картка екс-наставнику "Реала".

25 хв. Банега влетів ногами в Крооса - жовта картка.

19 хв. Карвахаль грубо зіграв проти Окампоса - жовта картка.

16 хв. Реал потихеньку відсунув гру від своїх воріт. М'яч багато тримається в центрі поля. Буцаються команди, намагаються знайти лазівки в обороні один одного.

8 хв. На старті поєдинку трохи цікавіше виглядає Севілья. І хоч Реал також провів кілька атак, у господарів випади виходять цікавіше.

Ну, погнали!

Доброї ночі, друзі. Перемикаємося на іспанський чемпіонат!

Мадридський клуб на тижні гостював у Парижі, де розгромно поступився ПСЖ. У "Севільї" був виїзд простіше, хіба що, в ігровому плані – з "Карабахом" у Лізі Європи легше грати, але дуже далеко летіти. Тому від перших варто чекати спортивної злості і бажання довести власну значущість, а ось у других можуть бути проблеми з фізикою після такого.

Але "Севілья" під керівництвом екс-тренера "Реала" Хулена Лопетеги зараз лідирує в Прикладі і сьогодні може поліпшити свої позиції. Поки у них в цьому сезоні виходить багато, а ось у "Реала" – навпаки. Тому варто очікувати насиченої гри.

Головний тренер "Реала" Зінедін Зідан:

"Я навчився ніколи не відступати і працювати до останнього моменту. Не думаю про відхід. Думаю тільки про перемогу в матчі з "Севільєю". А ви тут для того, щоб говорити, і ви робите це добре. Ми не можемо контролювати розмови про те, що у "Реала" є проблеми".

Особисті зустрічі:

Історична перевага на боці гостей. З 163 матчів "Реал" виграв 87. У "Севільї" нарахували 48 перемог. У минулому сезоні команди обмінялися домашніми перемогами.

Прогноз 112.ua: 2:1