Литва – Україна: Онлайн-трансляція матчу Євро-2020

Команда Шевченка гостює в Литві

Литва – Україна. Підопічні Шевченка вирушили в гості до головного аутсайдера своєї групи. Онлайн-трансляція матчу Литва – Україна розпочнеться на 112.ua в 18:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

7 вересня, 19:00

Вільнюс, "Стадіон ЛФФ"

Чемпіонат Європи, 5 тур відбіркового раунду

Литва – Україна 0:3

Гол: Зінченко, 7, Марлос, 27, Малиновський, 62

Литва: Зубас, Палионис, Гирдвайнис, Міколюнас, Воробьевас, Жулпа, Голубицкас (Сливка, 51), Симкус, Матулевичус, Вербіцкас, Чорних.

Україна: Пятов, Болбат, Кривцов, Миколенко, Матвієнко, Степаненко, Малиновський, Зінченко, Марлос, Ярмоленко (Циганков, 59), Яремчук.

62 хв. ГОЛ!!! МАЛИНОВСЬКИЙ!!!! Краса! Руслан шикарно вистрілив з-за штрафної під праву штангу!

59 хв. Замість Ярмоленка виходить Циганков.

59 хв. Яремчук отримав м'яч від Миколенко у центрі штрафного, прийняв на груди і пробив прямо в руки

голкіперу. Так що ж вони так б'ють?!

56 хв. Малиновський пробив здалеку - м'яч красиво опустився прямо в руки Зубаса.

51 хв. Замість Голубицкаса виходить Сливка.

Перерву. Відмінний перший тайм

45 хв. Зінченко пробив з центру штрафного після простріл Миколенко, але м'яч полетів повз ворота!

40 хв. Дуже солідно виглядає наша збірна. Два впевнених голи і сценарій гри продовжує йти за планом нашої команди.

34 хв. Малиновський відмінно пробив з далекого штрафного, Зубас насилу відбив, а Кривцов не зміг нормально добити – м'яч полетів на трибуни!

29 хв. Гарні наші в атаці. Вже встиг Яремчук вискочити на ворота праворуч, але голкіпер відбив цей удар. А потім йому ще довелося забирати і удар Малиновського здалеку.

Ðзображение

27 хв. ГОЛ!!! МАРЛОС!!! Шикарно! Перехопив гірник м'яч у чужій штрафній, змістився до воріт і впевнено пробив низом Зубаса!

19 хв. Жулпа зумів вибігти з м'ячем в штрафну на ударну позицію, але пробив неточно.

14 хв. Цілком цікавий розіграш кутового біля наших воріт завершився неймовірно неточним ударом Вербикаса.

9 хв. Марлос відмінно віддавав у штрафний майданчик на хід Яремчуку, але той трохи проскочив повз м'яч.

7 хв. ГОЛ!!! ЗІНЧЕНКО!!!! Марлос змістився в центр і віддав відмінний пас по центру, Зінченко прийняв, разернулся і пробив повз Зубаса!

4 хв. Ярмоленко зумів прострілити справа, Яремчук не зміг прийняти м'яч і той влучив йому в руку.

3 хв. Зі стартових хвилин наші забрали м'яч собі і прагнуть за рахунок швидкого пасу розігрувати м'яч.

Прозвучали гімни обох країн - можемо починати!

Добрий вечір, друзі. Все готове до старту збірної України в новому сезоні!

Українська збірна після чотирьох турів йде у своїй групі на першому місці. І поки їх звідти зрушити не може.

Група

1. Україна - 10 очок
2. Люксембург - 4
3. Сербія - 4
4. Португалія - 2
5. Литва - 1

Наша команда зараз перебуває не в кращому своєму стані. Багато лідери збірної України зараз далекі від своєї оптимальної форми: Ярмоленко, Коноплянка, гравці "Динамо". І в такій ситуації нам пощастило, що ми граємо з Литвою, а не з кимось більш зіграними. Для такого виїзду українцям повинно вистачити класу.

Зате відмінно розпочали сезон Олександр Зінченко та Роман Яремчук. Перший продовжує грати і перемагати у футболці "Манчестер Сіті", а другий влаштував гольове шоу в перших матчах "Гента". Також цікаво подивитися на Малиновського, який після переїзду в Італію толком нічого не встиг показати.

Новини за темою: Литва – Україна: Сьогодні відбудеться матч Євро-2020

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко Открытый источник

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко:

"Нас чекає важкий матч. Готуємося до нього. Моя роль як футболіста закінчилася. А моє завдання як тренера підготувати команду так, щоб вона завтра досягла поставленої мети – перемогла".

Особисті зустрічі:

Це буде шоста зустріч української та литовської команд. У нас рівність – дві перемоги у Литви, дві у нас і ще одна нульова нічия.

Прогноз 112.ua: 0:2