Луїс Суарес приніс "Барселоні" перемогу над "Інтером"

Каталонці проявили характер

Луїс Суарес Открытый источник

"Барселона" вдома приймала міланський "Інтер" у матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Матч розпочався з голу у ворота господарів – Мартінес втік на побачення з тер Штегеном і пробив німецького голкіпера. "Інтер" міг ще забивати, але голкіпер "Барселони" грав чудово. На початку другого тайму Луїс Саурес шикарно пробив у дотик з лінії штрафного після пасу Відаля. А під коней поєдинку уругваєць прийняв пас Мессі, пройшов по центру штрафного майданчика і пробив низом.

"Барселона":
Тер Штеген, Семеду, Лангле, Піке, Роберто, Артур, Бускетс, Де Йонг, Грізманн (Дембеле, 66), Суарес, Мессі.
"Інтер":
Ханданович, Шкриниер, Де Врей, Годін, Асамоа, Сенсі (Политано, 79), Брозович, Барелла, Кандрева (д'амброзіо, 71), Санчес (Гальярдини, 67), Мартінес

Стенограма матчу:

Звучить фінальний свисток!

84 хв. ГОЛ!!! СУАРЕС!!!! Мессі пройшов з правого флангу в центр, віддав на Луїса, який прокинув собі в штрафний, після чого всадив м'яч під Хандановіча!

79 хв. Политано з'явився замість Сенсі.

71 хв. д'амброзіо вийшов замість Кандревы.

66 хв. Замість Гризманна виходить Дембеле.

61 хв. Мессі вивів зліва Гризманна на удар, але той пробив у сітку із зовнішнього боку.

59 хв. ГООЛ!! СУАРЕС!!! Відаль з лінії штрафного справа відмінно накинув м'яч вліво і Суарес шикарним ударом з льоту пробив точно під праву штангу!

52 хв. Ще одна жовта. В цей раз для Роберто, який не дав супернику розвинути контратаку.

49 хв. Брозович нечисто відібрав м'яч у Мессі - жовта картка.

44 хв. Артур прорвався з м'ячем зліва в штрафний і непогано пробив, але м'яч знову полетів повз ворота.

37 хв. Кандрева відмінно подав справа, Мартінес пробив головою, але тер Штеген зміг зреагувати і відбити удар!

31 хв. Класний випад Інтера завершився знижкою Мартінеса під удар Бареллы, але Піке не дав м'ячу полетіти в ворота!

26 хв. Кандрева шикарно вибіг на побачення з Тер Штегеном справа і пробив німця, але суддя помітив офсайд на пару метрів.

22 хв. Піку грубо виконав підкат проти Бареллы - жовта картка.

19 хв. Бускетс непогано пробив після пасу Гризманна зліва, але м'яч пролетів над воротами.

16 хв. Мартінес знову зумів втекти один на один, навіть обіграв тер Штегена, але м'яч покотився за лицьову лінію. Форвард наздогнав і спробував віддати комусь із партнерів п'ятою, але там нікого не було.

14 хв. Де Йонг добре навісив з правого флангу, Грізманн вистрибнув і пробив головою, але м'яч полетів повз ворота.

5 хв. Барелла грубо зіграв проти Бускетса - жовта картка.

2 хв. ГОЛ!!! МАРТІНЕС!!! Охохо! Вирвався форвард на побачення з тер Штегеном і пробив у падінні - м'яч залетів у правий кут воріт!

Почали!

Добрий вечір, друзі. Начниаем наш онлайн барселонського матчу

У першому турі всі команди зіграли внічию і мають по одному балу в активі.

Група F

1. "Славія" - 1 очко
2. "Інтер" - 1
3. "Барселона" - 1
4. "Боруссія" - 1

Початок сезону було складним у "Барселони". Гра не йшла, результату не було. Довгий час не міг грати Мессі, потім аргентинець повернувся, але знову отримав пошкодження. До сьогоднішнього поєдинку Лео готується частково в загальній групі. Що може означати, що у старті ми його не побачимо, але по ходу гри Мессі може з'явитися на полі.

"Інтер" ж навпаки в Серії А набрав шикарний хід – 6 перемог у 6 матчах. А от у Лізі чемпіоном підопічні Конте оступилися, зігравши внічию з чеської "Славією". І зараз у них складний виїзд в столицю Каталонії. Та ще й без Румелу Лукаку, якому належить залікувати пошкодження.

Головний тренер "Барселони" Ернесто Вальверде:

"Це правда, що в "Інтері" багато що змінилося, починаючи з гравців і тренера. Команда стала використовувати нову схему. Порівнювати цю команду з торішньої безглуздо. Це новий "Інтер", у грі якого видна рука Конте. Це міцна команда, якій складно забити".

Особисті зустрічі:

12 матчів зіграли між собою "Барселона" та "Інтер". 6 разів перемагали каталонці, 2 рази вигравали гравці з Мілана. Рік тому команди грали також в одній групі ЛЧ і тоді "Барса" виграла домашній матч 2:0, а в Мілані була зафіксована нічия 1:1.

Прогноз 112.ua: 2:1