"Ліверпуль" вирвав перемогу над "Тоттенгемом"

"Червоні" перемогли на останніх хвилинах матчу

В Ліверпулі підопічні Юргена Клоппа завдяки автоголу Тобі Альдервейрельда на останніх хвилинах обіграли лондонський "Тоттенгем".

"Ліверпуль" – "Тоттенгем" 2:1

Гол: Фірміні, 16, Альдервейрельд, 90 (аг) - Моура, 70

"Ліверпуль": Аліссон, Робертсон, Ван Дейк, Матіп, Олександр-Арнольд, Вейналдум, Хендерсон (Фабіньо, 77), Мілнер (Ориг, 77), Салах (Ловрен, 90+3), Фірміні, Мане

"Тоттенгем": Льоріс, Вертонген, Санчес (Хв, 70), Алдервейрельд, Роуз, Аллі, Сіссоко, Еріксен (Льоренте, 90), Типпьер, Лукас (Девіс, 82), Кейн

Новини за темою: "Ліверпуль" – "Тоттенхем": Онлайн-трансляція матчу

Стенограма матчу:

Все! Фінальний свисток! Лівер переміг!

90 хв. АВТОГОЛ!!! Олександр-Арнольд навісив у штрафну, Салах пробив головою, Льоріс відбив, але м'яч від ноги Альдервейрельда відлетів у ворота!

88 хв. Аллі потроїв прогулянку по чужій штрафній, яку завершив черговим трохи неточним ударом. Небезпечний зараз Тоттенхем!

85 хв. Сіссоко тікав у контратаку і вирішив сам пробивати після виходу на ворота, але відправив м'яч вище!

82 хв. Девіс змінює Моуру.

80 хв. Моура грубо зіграв проти Салаха - жовта картка.

79 хв. Після подачі кутового Ван Дейк головою продовжив політ м'яча, Фірміні добивав, але Льоріс опинився в потрібному місці.

77 хв. Фабіньо і Ориг і з'явилися замість Мілнера і Хендерсона.

75 хв. Олександр-Арнольд хитро вирішив пробити з-за штрафного з гострого кута, але Лоьрис кінчиками пальців дістав м'яч з-під поперечини!

70 хв. ГОЛ!!! МОУРА!!! Швидкий розіграш штрафного в центрі поля призвів до закидання на Триппьєра направо, той прострілив на Еріксена, датчанин продовжив на Моуру, який вколотив м'яч у ворота!

69 хв. Сон Хин Мін виходить замість Санчеса.

69 хв. Ось власне і помилка. Салах перехопив м'яч на чужій половині поля і пробив здалеку - вище воріт.

63 хв. Ліверпуль віддав м'яч супернику і вичікує помилки, щоб втекти в контратаку. Чи не зарано?

55 хв. Кейн пробив, Аліссон відбив, Еріксен добивав, але Робертсон вчасно підставився під удар.

49 хв. Ван Дейк неточним ударом головою завершив навіс Мілнера після розіграшу кутового. Але було небезпечно.

Перерва

37 хв. Мане закручував м'яч з лінії штрафного під праву штангу, але трохи не влучив.

33 хв. Аллі відмінно приклався по мчу здалеку, але той трохи не вистачило точності.

28 хв. Олександр-Арнольд ледь не забив "сухий лист" - прямим ударом з кутового. Але хрестовина зіграла за шпор.

21 хв. Салах майже вийшов один на один з голкіпером, але Санчес в відмінно підкаті вибив м'яч.

16 хв. Робертсон точно навісив зліва в центр штрафного, звідки Роберто головою відправляє м'яч у сітку!

10 хв. Еріксен зліва віддав в центр Лукасу, але той в дотик не пробив. Але прийнявши м'яч, віддав під удар Сіссоко, який пробив повз воріт.

4 хв. Мане відмінно віддав на лінію штрафного Салах, той пробив, але м'яч полетів вище воріт.

Поїхали!

Стадіон готовий до матчу. Скоро починаємо.

В чемпіонаті Англії сьогодні між собою зіграють друга і третя команди. І у "шпор" є шанс сильно допомогти "Манчестер Сіті" в чемпіонській гонці. Зараз "городяни" випереджають команду Клоппа на одне очко. Але вдома "червоні" грають натхненно і мало програють. Навіть такому принциповому опоненту, як "Тоттенхем".

"Тоттенхем" зараз переживає не найкращий період. З одного боку, команда вийшла в чвертьфінал Ліги чемпіонів, де її чекає протистояння з "Манчестер Сіті" і, швидше за все, виліт з турніру. А в Прем'єр-лізі "шпори" зовсім "попливли". Після "Лестера" на початку лютого "Тоттенхем" не виграв жодного матчу у внутрішньому чемпіонаті. "Арсенал" і МЮ вже наздогнали лондонців, так що боротьба за третє місце зараз в самому розпалі.

Новини за темою: "Ліверпуль" – "Тоттенгем": Сьогодні відбудеться матч чемпіонату Англії

Головний тренер "Ліверпуля" Юрген Клопп:

"Ми практично перебуваємо на фінішній прямій. Попереду у нас матч проти "Тоттенхема", дуже відмінної команди. Потім буде гра в Лізі чемпіонів. Матч проти "Тоттенхема", безумовно, буде складним. "Шпори" люблять і головне вміють грати у футбол, тому я чекаю складного протистояння. Клуб знаходиться в дуже позитивному настрої з часу відкриття стадіону".

Головний тренер "Тоттенхема" Маурісіо Почеттіно:

"Зараз у нас хороші новини - ми отримали новий стадіон. Так, стадіон зробить "Тоттенхем" більш привабливим клубом, але не знаю, чи стане простіше купувати нових гравців.
Гра з "Ліверпулем" - великий виклик, на "Енфілді" вони ще не програвали. Ми поважаємо їх, відмінна команда, прекрасні результати. Це складна гра, але відмінний привід для того, щоб набратися впевненості і повернутися на шлях перемог для нас".

Прогноз 112.ua: 3:1