"Ліверпуль" виграв Лігу чемпіонів

"Червоні" виграли шостий Кубок чемпіонів в історії!

З відкритих джерел

В Мадриді на стадіоні "Атлетіко" "Ванда Метрополітано" у фіналі Ліги чемпіонів зійшлися англійські "Ліверпуль" і "Тоттенхем".

"Червоні" вийшли вперед вже на перших хвилинах, коли м'яч влучив у руку Сіссоко і суддя поставив пенальті. До м'яча підійшов Мохаммед Салах і точно пробив по центру. Забивши, "Ліверпуль" віддав м'яч супернику і відійшов в оборону. Але "Тоттенхем" так і не зміг серйозно потривожити Алісона. Під кінець матчу всі питання в поєдинку зняв Оригі, який після розіграшу кутового точно пробив низом у лівий від воротаря кут.

Новини за темою: "Тоттенгем" – "Ліверпуль": Онлайн-трансляція фіналу Ліги чемпіонів

У підсумку, "Ліверпуль" спокійно довів матч до перемоги і виграв свій шостий кубок Ліги чемпіонів в історії.

1 червня, 22:00

Мадрид, "Ванда Метрополітано"

Ліга чемпіонів, фінал

"Тоттенхем" – "Ліверпуль" 0:2

Гол: Салах, 2 (пен), Оригі, 88

"Тоттенхем": Льоріс, Триппьер, Роуз, Алдервейрельд, Вертонген, Сон, Вінкс (Моура, 66), Сіссоко (Дьйор, 74), Аллі (Льоренте, 82), Эрикссен, Кейн

"Ліверпуль": Алісон, ван Дейк, Робертсон, Матіп, Олександр-Арнолд, Фабіньо, Вейналдум (Мілнер, 62), Хендерсон, Фірміно (Оригі, 58), Мане, Салах.

Стенограма матчу:

ВСЕ!!!! ЧЕРВОНІ ВЗЯЛИ ЛЧ!!!

88 хв. ГОЛ!!!! Ориги! Все!!! Ось це так! Після метушні після кутового м'яч відскочив до Ориги, який низом пробив Льоріса!

85 хв. Сон з метра головою пробив вище воріт після розіграшу кутового. Але кореєць був в оффсайді.

82 хв. Замість Аллі з'явився Льоренте.

80 хв. Моура зумів отримати м'яч у центрі штрафного майданчика і пробити, але Льоріс опинився на місці.

79 хв. Сон відмінно подав праворуч і Аллі бив головою, але м'яч полетів над воротами!

74 хв. Дайер поміняв Сіссоко.

73 хв. Аллі завершував швидку атаку своєї команди м'яким перекиданням Алісона, але той зміг забрати м'яч.

69 хв. Мілнер класно пробив з півкола низом, але мало не потрапив в лівий кут!

62 хв. Мілнер вийшов замість Вейналдума.

52 хв. Замість Фірміно вийшов на поле Ориги.

49 хв. Вертонген пробив з лінії штрафного пробив, але влучив у захисника.

Перерва

45 хв. Ерікссен пробив дуже неточно з лінії штрафного - м'яч полетів на трибуни.

39 хв. Хендерсон влаштував прохід по центру і смачно приклався здалеку, але Льоріс зіграв впевнено і відбив.

37 хв. 65% на 35% на користь Тоттенхема. Але щось володіння м'ячем нічого не дає шпорам.

30 хв. Сильно заспокоїлася гра. Ліверпуль забрав м'яч собі і спокійно розігрує його біля чужих воріт.

17 хв. Олександр-Арнольд непогано приклався по м'ячу, але той пролетів повз ворота.

13 хв. Ліверпуль, забивши, трохи розслабився. Так їм грати явно легше.

7 хв. Шпори поки намагаються далекими пасами знайти когось попереду. Поки без результату.

2 хв. ГОЛ!!! САЛАХ!!! Мохаммед точно пробиває вгорі!

1 хв. Мане потрапляє м'ячем у руку Сіссоко-суддя ставить пенальті!Почали!Звучить гімн Ліги чемпіонів, який грає український квартет Astutia!

Довгоочікуване завершення клубного футбольного сезону. У столиці Іспанії "Ліверпуль" зіграє свій другий фінал поспіль і спробує довести, що не дарма вважається однією з кращих команд світу. А у "Тоттенхема" є можливість вперше в історії підняти над головою елітний трофей і перейти в новий статус.

У команд було повно часу на підготовку. Останній тур англійської чемпіонату відбувся 12 травня, а після цього і "Ліверпуль" і "Тоттенхем" могли спокійно підводити себе до фіналу. І обидва колективи готові. У "Ліверпуля" ще в матчах з "Барсою" зіграв Фірміно, який лікував травму. Зараз бразилець готовий грати, але не факт, що Клопп йому довірить всі 90 хвилин. А ось у "шпор" відновився Гаррі Кейн. Лідер лондонців буде сповнений рішучості у фінальному матчі, чим і повинен скористатися Почеттіно.

Головний тренер "Тоттенгема" Маурісіо Почеттіно:

"Я насолоджуюся цим моментом. В останні тижні ми працювали старанно, але насолоджувалися цим. Попереду нас чекає одна з кращих ігор, яка тільки може бути. Фінал чемпіонату світу і фінал Ліги чемпіонів – кращі ігри, в яких ти можеш взяти участь".

Головний тренер "Ліверпуля" Юрген Клопп:

"У фіналі зустрічаються дві класні команди. Я з повагою ставлюся до виконаної Почеттіно роботі. У нього вже були талановиті гравці, коли він починав з ними працювати. Але за останні роки вони домоглися колосального прогресу".

Особисті зустрічі:

Команди мають багату історію взаємин. 173 рази зустрічалися "Ліверпуль" і "Тоттенхем" на полі. Історично "червоні" більший клуб, тому і перемог у низ більше – 81 проти 48. Ще 44 рази матчі між ними завершувалися внічию. У цьому сезоні повну перевагу на боці "червоних", вони виграли обидва матчі Прем'єр-ліги з рахунком 2: 1.

Прогноз 112.ua: 1:3