"Ліверпуль" впевнено обіграв "Порту"

"Червоні" не зазнали серйозних проблем

Англійський "Ліверпуль" в першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів проти "Порту" виграв завдяки голам Кейта і Фірміно в першому таймі.

9 квітня, 22:00

Ліверпуль, "Енфілд"

Ліга чемпіонів, 1/4 фіналу

"Ліверпуль" - "Порту" 2:0

Гол: Кейта, 5, Фірміно, 26

"Ліверпуль": Алиссон, ван Дейк, Ловрен, Міллер, Олександр-Арнольд, Фабіньо, Кейта, Хендерсон, Фірміно (Старрідж, 82), Мане, Салах.

"Порту": Касільяс, Перейра, Милитан, Тілес, Монтейра, Торрес, Корона, Перейра, Отавиньо, Марега, Соарес.

Новини за темою: "Ліверпуль" - "Порту": Онлайн-трансляція матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Стенограма матчу

Фінальний свисток. Лівер робить перший крок у півфінал!

82 хв. Старрідж вийшов замість Фірміні.

73 хв. Замість Мане вийшов Ориг, а у Порту Коста вийшов замість Торреса.

62 хв. Браїмі вийшов замість Соареса.

61 хв. Монтейрао отримує жовту картку.

34 хв. Ще один момент у Фірміно, але цього разу його удар проходить повз воріт.

26 хв. ГОЛ!! ФІРМІНО!! Схоже помсти у виконанні Порту ми не побачимо. Боббі переправляє м'яч у ворота після пасу Олександра-Арнольда.

22 хв. Салах вийшов один на один з голкіпером, але не зміг влучити по воротах!

18 хв. Соарес зазначається першою жовтою в матчі - неспортивну поведінку.

11 хв. Червоні більше володіють м'ячем, поступово забираючи собі ініціативу.

5 хв. ГОЛ!!! КЕЙТА!!! А ось Набі зміг пробити Касільяса після пасу Фірміні!

3 хв. Марега не зміг пробити Алиссона після навісу Корони - м'яч пройшов мимо воріт.

Почали!

Добрий вечір, друзі. Ліга чемпіонів повертається!

"Червоні" мотивують себе і своїх фанів.

У минулорічного фіналіста Ліги чемпіонів є хороша можливість другий сезон поспіль поборотися за трофей. При всій повазі до "Порту", англійцям пощастило з жеребом на такій високій стадії. "Порту" - відмінна команда, але рівнем нижче. Хоча дисципліна і характер можуть не тільки вирівняти шанси на полі, але і зіграти за гостей.

У 1\8 фіналу "Порту" влаштував серйозне суперництво з "Ромою", яку вдалося пройти лише в овертаймі. "Лівер" грав матчі з "Баварією, де показав весь свій топовий рівень.

Головний тренер "Ліверпуля" Юрген Клопп:

"Зараз я схвильований. Ми поважаємо суперника, це досвідчена і сильна команда. Думаю, вони теж не хотіли собі в суперники "Ліверпуль". Нам необхідно не втрачати концентрацію в потрібні моменти і діяти злагоджено, щоб показати хороший результат".

Головний тренер "Порту" Сержіу Консейсау:

"Звичайно, ніхто не хотів зустрічатися з "Ліверпулем", але всі ми дуже амбітні. Важливо те, що покаже команда в конкретний вечір. Наша доля в Лізі чемпіонів залежить від двох майбутніх поєдинків. Але потрібно йти до мети крок за кроком. Ні про яку помсту говорити немає сенсу. У кожної гри своя історія. І минулі результати ніяк не впливають на курс, взятий нашою командою. Не треба думати про події минулого року. Потрібно отримати задоволення від випробування, яке нам випало".

Особисті зустрічі:

У минулому сезоні "Ліверпуль" і "Порту" грали між собою в 1/8 фіналу ЛЧ. Тоді після розгрому 5:0 в Португалії в Англії команди голів один одному не забили. Загалом команди зіграли між собою 6 матчів - 3 перемоги "червоних" і 3 нічиї.

Прогноз 112.ua: 4:1