"Ліверпуль" розгромив "Барселону" і вийшов у фінал Ліги чемпіонів

"Червоні" влаштували неймовірний камбек

З відкритих джерел

Англійський "Ліверпуль" в матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів зумів забити "Барселоні" чотири голи, зумівши відігратися після поразки 0:3 у першому поєдинку. Таким чином, "червоні" зіграють у фіналі Ліги чемпіонів другий рік поспіль, в минулому році вони програли "Реалу" в Києві.

Новини за темою: "Ліверпуль" - "Барселона": Онлайн-трансляція матчу 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

7 травня, 22:00

Ліверпуль, "Енфілд"

Ліга чемпіонів, 1/2 фіналу

"Ліверпуль" - "Барселона" 4:0 (перший матч - 0:3)

Гол: Ориг, 7, 79, Вейналдум, 54, 56

"Ліверпуль": Алиссон, Олександр-Арнольд, Матіп, ван Дейк, Робертсон, Хендерсон, Фабіньо, Мілнер (Вейналдум, 46), Шакірі (Старрідж, 90), Мане, Ориг

"Барселона": тер Штеген, Альба, Лангле, Піке, Роберто, Ракітіч, Бускетс, Відаль (Артур, 74), Коутіньйо (Семеду, 60), Суарес, Мессі

ВСЕ! Ліверпуль другий рік поспіль у фіналі!

79 хв. ГОЛ!!! ОРИГ!!! Олександр-Арнольд хитро розіграв кутовий і Ориг в дотик пробив у сітку!

76 хв. Семеду втратив м'яч, а після руками зупинив Мане - жовта картка.

74 хв. Артур вийшов на поле замість Відаля.

68 хв. Алиссон впорався з ударом Мессі з гострого кута.

66 хв. Матіп не дав Мессі прорватися до своїх воріт - жовта картка.

60 хв. Семеду поміняв Коутіньйо в грі.

56 хв. ГООООЛ!!!!! ДУБЛЬ ВЕЙНАЛДУМА!!! Подача зліва і голландець головою робить потрібний Ліверпулю рахунок!

54 хв. ГОЛ!!! ВЕЙНАЛДУМ!!! Лівер робить вечір ще цікавіше! Вейналдум з центру штрафного пробиває тер Штегена!

51 хв. Ван Дейк зміг пробити після подачі кутового, але тер Штеген впорався.

46 хв. Вейналдум вийшов замість Мілнера.

45+1 хв. Бускетс грубо зіграв в центрі поля - жовта картка.

42 хв. Робертсон непогано пробив здалеку, але м'яч після рикошету пролетів поруч зі штангою.

35 хв. Намагається Ліверпуль дуже обережно розігрувати м'яч, розуміючи ціну помилки.

26 хв. Барса краще тримає м'яч. Гра проходить в центрі поля і на половині червоних.

19 хв. Хороший удар здалеку у виконанні Мессі - м'яч проходить поруч з воротами.

14 хв. Мессі дали пробити з центру штрафного майданчика, але з його ударом впорався Алиссон.

11 хв. Фабіньо зіграв грубо - перша жовта картка в матчі.

7 хв. ГОЛ! ОРИГ!!! Відмінний початок для Ліверпуля! Хендерсон пробив по воротах, тер Штеген впорався, але Ориг добив м'яч у сітку!

Добрий вечір, друзі. Починаємо!

Чемпіони Іспанії зробили дуже впевнена перевага в першому матчі, що не може не радувати вболівальників синьо-гранатових. Проте останні сезони Ліги чемпіонів показали, що тут може статися все що завгодно і відігратися можна з будь-якого рахунку. Тому "Ливеру" дають мало шансів сьогодні, але вони з тих колективів, які можуть влаштувати камбек.

Не полегшує це завдання і травма Мохаммеда Салаха. Він не відновився після поєдинку з "Ньюкаслом", який також вийшов вимотує, що напередодні такого важливого матчу, як сьогоднішній, не поліпшить фізичних кондицій команди. Нервова кінцівка сезону у "червоних", не посперечаєшся.

"Барселона" цілеспрямовано готувалася до виїзду в Ліверпуль. У чемпіонаті все вже вирішено, тому Вальверде дозволив другому складу програти "Сельти".

Головний тренер "Ліверпуля" Юрген Клопп:

"Коли розкриваєшся у намаганнях забити гол, то йдеш на серйозний ризик. Думаю, за нас будуть хворіти дуже гаряче ще до того, як ми заб'ємо перший гол. Але потрібно не просто забивати, але і не дати забити каталонцям. А це, погодьтеся, трапляється не так часто".

Прогноз 112.ua: 3:1