"Ліверпуль" по пенальті обіграв "Арсенал" у неймовірному матчі

Такі матчі потрапляють в історію

З відкритих джерел

На "Енфілді" "Ліверпуль" грав з лондонським "Арсеналом" у матчі 1/8 фіналу Кубка англійської Ліги.

Тренери дали зіграти в поєдинку молодим гравцям, яким було, що один одному показати. В результаті, команди забили по 5 голів і визначали переможця пари в серії пенальті. А в ній впевненіше виявилися "червоні".

Новини за темою: "Динамо" в доданий час обіграло "Шахтар" в Кубку України

30 жовтня, 21:30
Ліверпуль, "Енфілд"
Кубок англійської Ліги, 1/8 фіналу
"Ліверпуль" – "Арсенал" 5:5 (по пенальті 5:4)
Гол: Мустафі, 5 (аг), Мілнер, 43 (пен), Окслейд-Чемберлен, 57, Ориг, 62, 90+2 - Торрейра, 18, Мартінеллі, 26, 36, Мейтленд-Niles, 53, Уиллок, 71
"Ліверпуль": Келлехер, Мілнер, ван дер Бенг, Гомес, Вільямс, Кейта (Джонс, 55), Лаллана, Окслейд-Чемберлен (Чиривела, 81), Брюстер, Ориг, Елліот.
"Арсенал":
Мартінес, Колошинац (Тирней, 83), Холдинг, Мустафі, Бельерин, Уиллок, Торрейра (Себальос, 73), Сака, Озіл, Мейтленд-Niles Миртинелли.

5:4 - Джонс пробиває і виводить Лівер далі!

4:4 - Мейтленд-Niles спокійно пробиває Келлехер.

4:3 - Ориг б'є під ліву штангу і забиває!

3:3 - Келлехер дістає удар Себальоса!

3:3 - Брюстер також впевнено пробиває в лівий нижній кут.

2:3 - Мартінеллі пробив сильно під праву штангу.

2:2 - Лаллан б'є зверху і забиває.

1:2 - Гендузи спокійно забиває свій удар.

1:1 - І Мілнер точним. Сильний удар низом вправо.

0:1 – Бельерин б'є точно вверхом!

Це просо щось незвичайне, а не футбол!

90+2 хв. ГОЛ!!! ОРИГ!!! Неймовірно! Подача праворуч і Дивок ударом через себе пробиває Мартінеса!

83 хв. Тирней вийшов замість Колошинаца.

81 хв. Окслейд-Чемберлена змінив у грі Чиривела.

73 хв. Себальос виходить замість Торрейры.

71 хв. ГОЛ!!! УИЛЛОК!!! Перехопив у центрі поля, змістився до воріт і пальнув здалеку під поперечину!

62 хв. ГОЛ!!! ОРИГ!! Та що ж це коїться?! Ориг розвернувся на лінії штрафного майданчика і пробив точно під поперечину!

57 хв. ГОЛ!!! ОКСЛЕЙД-ЧЕМБЕРЛЕН!!! Шикарний дальній удар! Що за чудоматч!

55 хв. Джонс поміняв Кейта.

53 хв. ГОЛ!! NILES!!! Мілнер погано віддав на голкіпера, Мейтленд-Niles і Озіл перехопили і забили вже четвертий гол Арсеналу!

47 хв. Брюстер пробив після пасу Окслейда-Чемберлена, але не влучив по воротах!

Перерву. Выдохнем трохи

45 хв. Найлза збив Лаллана у своїй штрафній - жовта картка.

43 хв. ГОЛ!!! МІЛНЕР!! Ух, він серйозний! Сильний удар низом вліво!

42 хв. Охохо! Мартінеллі збив у своїй штрафній Еліота! Пенальті!

36 хв. ГООООЛ!!! МАРТІНЕЛЛІ!! Ось так! Ориг перехопив невдалий пас Еліота, віддав на хід Мартінеллі, який впевнено оформив дубль!

26 хв. ГОЛ!!! МАРТІНЕЛЛІ!!! Мейтленнд-Niles увірвався в штрафну справа, віддав під удар Мартінеллі, який забив свій черговий м'яч у сезоні!

24 хв. Брюстер заважав голкіпер ввести м'яч - жовта картка.

18 хв. ГОЛ!! ТОРРЕЙРА!!! Озіл віддав до воріт, Саку пробив у голкіпера, але Торрейра добив м'яч у ворота!

11 хв. Ориг вийшов один на один з Мартінесом, але не зміг пробити.

5 хв. АВТОГОЛ!!! МУСТАФІ!!! Ох і прикро! Арсенал активніше почав, але першим пропустив. Окслейд-Чемберлен прострілив і Мустафі в боротьбі відправив м'яч у свої ворота!

Починаємо!

Добрий вечір всім вболівальникам!

Лідер англійського чемпіонату прийматиме вдома команду з Лондона. У вихідні "червоні" вже обіграли команду зі столиці, на характері впоравшись з "Тоттенхемом". Розуміючи, що в тому матчі "Ліверпуль" залишив занадто багато сил, Юрген Клопп застосує сьогодні ротацію складу, що може зіграти на руку гостям.

Але й "Арсеналу" потрібно оновлення – вболівальники хочуть звільнення Емері, освистують капітана Джаку, а команда показує результати так собі. І хоча "каноніри" іноді показують дуже цікаву гру, у протистоянні з "Ліверпулем" їм буде складно виходити з-під пресингу "червоних".