"Ліверпуль" - "Манчестер Сіті": Це буде серйозне випробування для нас, - Гвардіола

Каталонець побоюється "Ліверпуль"

Гвардиола Евроспорт

Головний тренер "Манчестер Сіті" Пеп Гвардіола прокоментував майбутній чвертьфінальний матч Ліги Чемпіонів проти "Ліверпуля". Про це пише сайт УЄФА.

"Якщо я скажу гравцям, що ми будемо грати з «Ліверпулем» не як зазвичай, вони подумають, що я злякався, що я не вірю в себе. Ми не хочемо оборонятися 90 хвилин і розраховувати на одну контратаку. Я розумію, що наш стиль ідеально підходить для «Ліверпуля». Вони використовують вільні зони краще за всіх у світі. Що стосується Салаха, то він добре грав у «Ромі», цей сезон складається для нього ідеально. Клопп – майстер купувати гравців, які йому дійсно потрібні. Вони карають суперників за помилки, тому що у них дуже швидка команда. Це буде серйозне випробування для нас", - сказав Гвардіола.

Новини за темою: Футбол: "Юве" грав непогано, але "Реал" був ефективнішим, - Зідан

Нагадаємо, онлайн-трансляція матчу "Ліверпуль" - "Манчестер Сіті" почнеться в 21:15.