"Ліверпуль" – "Манчестер Сіті": Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії

"Городяни" гостюють у Ліверпулі

"Ліверпуль" - "Манчестер Сіті". "Червоні" прийматимуть вдома "городян", щоб підтвердити своє право вважатися фаворитом сезону. Онлайн-трансляція матчу "Ліверпуль" - "Манчестер Сіті" розпочнеться на 112.ua в 17:00, дивитися поєдинок можна на каналі "Сетанта".

10 листопада, 17:30
Ліверпуль, "Енфілд"
Чемпіонат Англії 12 тур
"Ліверпуль" - "Манчестер Сіті" 3:1
Гол: Фабіньо, 6, Салах, 13, Мане, 51 - Сілва, 79
"Ліверпуль": Алиссон – Александер-Арнольд, Ловрен, ван Дейк, Робертсон – Хендерсон (Мілнер, 61), Фабіньо, Вейналдум – Мане, Салах (Гомес, 87), Фірміні (Окслейд-Чемберлен , 80)
"Манчестер Сіті": Браво – Уокер, Стоунз, Фернандіньо, Анхелиньо – Родріго, де Брюйне, Гюндоган – Бернарду, Агуеро (Жезус, 71), Стерлінг.

Фінальний свисток! Лівер сьогодні сильніше, могутніше і удачливий!

87 хв. Гомес з'явився замість Салаха.

81 хв. Стерлінг знайшов пасом у Жезуса в чужій штрафній, але той не зміг переправити м'яч у ворота!

80 хв Окслейд-Чемберлен з'явився замість Фірміні

79 хв. ГОЛ!!! СІЛЬВА!!! Анхелиньо двічі прострілив і Бернардо таки зумів забити м'яч у сітку воріт!

71 хв. Жезус виходить замість Агуеро.

69 хв. Міг забивати Агуеро, але йому трохи не вистачило, щоб дістати простріл Де-Брейне!

65 хв. Родрі занадто активно сперечався з суддею - жовта картка.

61 хв. Замість Хендерсона на полі з'явився Мілнер.

51 хв. ГОООЛ!!! МАНІ!!! Хендерсон виконав дальній пас у штрафну Сіті і Садио головою зробив рахунок розгромним!

39 хв. Уокер смачно приклався здалеку по м'ячу, але по воротах не влучив.

35 хв. Ух! Де-Брейне решися на "сухий лист"! Алиссон на місці!

30 хв. Анхеильньо добре обігрався з партнерами в чужій штрафній і пробив трохи поруч з воротами.

25 хв. Агуеро добре прибрав захисника і пробив, але Алиссон зіграв впевнено.

21 хв. Вейналдум спробував пробити здалеку, але влучив м'ячем у захисників.

13 хв. ГОЛ! САЛАХ!!! Робертсон відмінно зіграв і віддав на Мохаммеда, який головою пробив Браво!

10 хв. Стерлінг пробив вище воріт після подачі стандарту!

6 хв. ГОЛ!!! ФАБІНЬО!!! Гравці Сіті вибили м'яч зі штрафної, але бразилець підхопив і пробив Браво!

Ну, почали!

Привіт всім любителям футболу.

Команда Юргена Клоппа – впевнений лідер чемпіонату Англії не виграв лише одного разу. У "Сіті" справи гірші, але не настільки, щоб серйозно переживати. 6 очок відставання в такому щільному чемпіонаті можна відіграти за кілька турів. Але зараз у Гвардіоли є просто можливість показати, що його команда не став гірше, ніж в минулому сезоні.

Поки не може взяти участь у матчі своєї команди наш захисник Олександр Зінченко, який заліковує свою травму. На тижні "городяни" грали в Лізі чемпіонів з "Аталантою" і не виграли, хоч і вважалися явними фаворитами. А ось "Ліверпуль" вдома впорався з "Генком".

Новини за темою: "Шахтар" – "Динамо": Сьогодні відбудеться матч чемпіонату України