"Ліверпуль" – "Баварія": Німці та англійці один одному не забили

Моменти були, але ніхто їх не реалізував

ФК Ливерпуль

В Ліверпулі був зіграний перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між підопічним Юргена Клоппа і мюнхенською "Баварією".

Додамо, що у ще одному матчі вечора, в якому "Ліон" приймав "Барселону", голів також не було.

Огляд матчу:

Огляд першого тайму:

19 лютого, 21:30

Ліверпуль, "Енфілд"

Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу

"Ліверпуль" – "Баварія" 0 :0

"Ліверпуль": Бекер, Робертсон, Фабіньо, Матіп, Александер-Арнольд, Кейта (Мілнер, 76), Хендерсон, Вейналдум, Мане, Фірміні (Ориг, 76), Салах.

"Баварія": Нойер, Алаба, Хуммеляс, Зюле, Киммих, Родрігес (Санчес, 87), Мартінес, Алькантра, Коман, Левандовскі, Гнабри (Рібері, 81)

Новини за темою: "Ліверпуль" – "Баварія": Онлайн-трансляція матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Стенограма матчу

Все! Фінальний свисток!

87 хв. Санчес змінює Родрігеса.

81 хв. Рібері поміняв Гнабри.

76 хв. Мілнер і Ориг вийшли замість Кейта і Фірміні.

66 хв. Трохи збавила оберти гра. Команди розуміють ціну помилки і обережні.

56 хв. Хендерсон грубо зірвав атаку суперника – жовта картка.

53 хв. Робертсон завершив контратаку своєї команди рикошетом, який відлетів до Салах, а той не зміг нормально їм розпорядитися  чужій штрафній.

Кінець першого тайму

41 хв. Матіп бив з лінії воротарського майданчика після прострілу зліва, але знову м'яч не полетів у ворота!

38 хв. Мане спробував пробити через себе у падінні, але не влучив по воротах.

33 хв. М'яч після удару відлетів Кейта до Мане, який опинився один на лінії воротарського, але Садио не влучив по воротах!

27 хв. Киммих збив в центрі поля Мане - жовта картка.

23 хв. Салах добре, але неточно пробив головою після навісу зліва.

17 хв. Алиссон затягнув з пасом, баварці перехопили м'яч і довели справу до удару, але Коман по воротах не влучив.

12 хв. І тут же Баварія відповідає ударом Левандовскі прямо в Алиссона!

12 хв. Салах дали пробити після навісу з центра поля, але Нойєр зіграв впевнено.

6 хв. Поки баварці виглядають активніше. М'яч тримається більше на половині поля червоних.

Погнали!

Добрий вечір, друзі. Сьогодні у нас знову Ліга чемпіонів!

Додамо, що сьогодні також пройде матч "Ліон" - "Барселона".

Англійці люблять мистецтво присвячувати футболу.

Нинішня "Баварія" – це не той гранд європейського футболу, який був грозою всіх і вся ще пару років тому. Команда в Бундеслізі бореться з "Боруссією" за лідерство, в Лізі чемпіонів поєдинки також проходять не без боротьби. Гурт "Бенфіки", АЕК і "Аякса" німці виграли, але в Англії їм буде вкрай складно.

Підопічні Клоппа на вихідних обіграли "Борнмут" і зберіг перше місце в англійській Прем'єр-лізі. Можливість нарешті виграти титул радує вболівальників, які зачекалися серйозних перемог. Але і в Лізі чемпіонів команді, в минулому році грала у фіналі, "опускати руки" також не можна. Тим більше коли суперник настільки серйозний.

Новини за темою: "Ліон" – "Барселона": Онлайн-трансляція матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Головний тренер "Ліверпуля" Юрген Клопп:

"Те, що перший матч пройде вдома, не важливо. Ми і з "Манчестер Сіті" в минулому сезоні грали спочатку вдома. Коли зустрічаються дві хороші команди, результат протистояння не вирішується в одній грі. Ми зосереджені на обох матчах, потрібно добре виступити. Ми багато працювали, готувались до зустрічі з "Баварією". Задіяли всі – фізику і тактику. Так, цей сезон для мюнхенців видався непростим в Бундеслізі, але вони все ще в Лізі чемпіонів".

Головний тренер "Баварії" Ніко Ковач:

"Ліверпуль" і "Баварія" – це дві топові команди. Суперник буде ставитися до нас з повагою. Звичайно ж, нашою метою є вихід в наступний раунд. Якщо "Ліверпуль" покаже 140 відсотків, ми повинні показати 150. Це буде справжня битва. Виходячи на поле у вівторок, гравці будуть знати, що на кону. Заради таких моментів вони і стали футболістами".

Останній раз команди зустрічалися в товариському матчі в 2017 році, і тоді "Лівер" розгромив "Баварію" 3:0. Крім цього команди зіграли ще три рази внічию, і ще одна перемога дісталася "червоним".

Прогноз 112.ua: 3:1