Люксембург – Україна: Онлайн-трансляція матчу

Команда Шевченка гостює в Люксембурзі

З відкритих джерел

Люксембург – Україна. У другому поєдинку у своїй відбірковій групі команда Шевченко зіграє з командою Люксембургу. Онлайн-трансляція матчу Люксембург – Україна розпочнеться на 112.ua у 21:14, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

25 березня, 21:45

Люксембург, "Жозі Бартель"

Чемпіонат Європи, 2-й тур кваліфікації

Люксембург – Україна 1:2

Гол: Тюрпель, 14 - Циганков, 39, Гонсалес, 90+3 (аг)

Люксембург: Моріс, Шано, Мальже, Родрігес, Мартінс, Ст. Тілль (Бенсі, 74), Карлсон, О. Тілль (Мутч, 90), Баррейру Мартінш, Янс, Тюрпель

Україна: Пятов, Бутко (Караваєв, 80 (Буяльський, 87)), Бурда, Матвієнко, Миколенко, Малиновський, Зінченко, Коноплянка, Циганков, Безус (Яремчук, 64), Жуніор Мораєс

90+3 хв. АВТОГОЛ!!! ГОНСАЛЕС!!! Ось це поворот! Гонсалес, весь матч грав, як Роналду, після подачі Малиновського з штрафного відправляє м'яч у свої ворота!

90 хв Мутч вийшов замість Тілля.

90 хв. Тілль разом з Бенсі втекли в контратаку 2 в 1, але завершити її ударом не змогли.

87 хв. Караваєв не може продовжити гру. Через 7 хвилин його змінює Буяльський.

85 хв. Коноплянка пробив здалеку після фірмового зміщення, але Моріс дістав м'яч у дев'ятку.

80 хв Караваєв змінює Бутко.

79 хв. Коноплянка небезпечно пробив і Морісу довелося витягуватися. Дістав.

74 хв. Замість Венсана Тілля вийшов Бенсі.

68 хв. Наші розіграли чудову атаку, яку завершив трохи неточним ударом Мораєс.

64 хв. Замість Безуса з'явився Яремчук.

64 хв. Бутко грубо зіграв в центрі поля проти Тілля - жовта картка.

62 хв. І знову трохи не вистачило Коноплянці, щоб потрапити в ліву дев'ятку.

60 хв. Малже кладе на газону Мораєса майже на лінії штрафного - жовта і небезпечний штрафний.

55 хв. Янс включив режим Мессі, накрутив українську захист на лінії штрафного і пробив П'ятова.

50 хв. Три поспіль кутових біля наших воріт завершилися ударом Тіля від кута воротарського, але неточно.

48 хв. Бурда збив Тіля недалеко від своєї штрафної - жовта картка.

45 хв. Мартінш грыбо зіграв проти Малиновського - жовта картчка.

39 хв. ГОЛ!!! ЦИГАНКОВ!!! Вітя обігрався трохи левей штрафний з Зінченком, той закинув на хід Циганкову, а той з гострого кута пробив голкіпера!

34 хв. ГОЛ!!! ТЮРПЕЛЬ! Забиває Люксембург! Після прострілу м'яч від ноги Бурди відлетів до форварда, який вбив його у порожні ворота!

33 хв. Ось це так! П'ятов виконує Супермена! Тюрпель б'є головою після подачі справа, але Андрій відбиває. А після справляється і з добиванням!

31 хв. Малиновський заробив потенційно небезпечний штрафний, який трохи неточно пробив.

25 хв. Поки не виходить в українців знайти лазівку в обороні суперника.

15 хв. Циганков непогано увірвався в штрафну суперника по центру, обігрався з Мораесом і останній намагався пробити, але його удар заблокували.

9 хв. Наші очікувано забрали м'яч собі. Поки українці намагаються пробитися через фланги. Поки безрезультатно.

2 хв. Бутко навісив справа та Мораєс пробив головою неточно. З почином!

Прозвучали гімни обох країн, можемо начинвть!

Добрий вечір, друзі. Сьогодні у нас другий матч збірної!

Люксембурзький "Жозі Бартель" готують до сьогоднішнього матчу.

Команда Шевченка після нульової нічиєї в Португалії зіграє в Люксембурзі з лідером нашої відбіркової групи.

Група

• Люксембург - 3 очки
  • Україна - 1
  • Португалія - 1
  • Сербія - 0
  • Литва - 0

Українці багатьох здивували, зумівши відіграти на високому рівні в поєдинку з чемпіонами Європи. Практично безпомилкова гра в обороні дозволила стримати Роналду, Сілву та інших зірок португальської збірної. Такі поєдинки часто позначаються психологічно, забираючи занадто багато сил, і в результаті налаштуватися на Люксембург важче.

Люксембург у своєму нинішньому стані – це не команда-"ліліпут", якою її звикли вважати. Вони разом з білорусами виграли свою групу Ліги націй. У першому турі команда Люка Хольца обіграла Литву і прийме українців в статусі лідера групи. Всім зрозуміло, що це ненадовго.

Новини за темою: Іспанія обіграла Норвегію, а швейцарці виграли в Грузії у відборі Євро-2020

Андрій Шевченко ФФУ

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко:

"У нас мотивація завжди підвищена, ми розуміємо, що для того щоб претендувати на вихід з групи, ми не повинні втрачати очки. Ми їхали в Португалію з таким настроєм, приїхали сюди. Команді важливо домогтися перемоги. Люксембург – команда, яка заслуговує поваги. Ми дивилися їхні матчі. За останні кілька років команда досягла певного успіху. Це команда, яка намагається грати у футбол. За це вона заслуговує поваги".

Особисті зустрічі:

Краса цифр. Тричі збірна України грала з Люксембургом і тричі перемогла. І тричі - з рахунком 3:0. Останній раз команди зустрічалися в червні 2015 року у відборі на Євро-2016 на "Арені Львів".

Прогноз 112.ua: 0:4