"Ліон" - "Шахтар": Французи зрівнюють рахунок (онлайн-трансляція)

"Гірники" грають у Франції

"Ліон" - "Шахтар". Донецька команда зіграє другий матч групового етапу з несподіваним лідером свого квартету. Онлайн-трансляція матчу "Ліон" - "Шахтар" розпочнеться на 112.ua у 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

2 жовтня, 22:00

Ліон, "Олімпік Парк"

Ліга чемпіонів, 2 тур

"Ліон" - "Шахтар" 2:2

Голи: Дембеле, 70, Дюбуа, 72 -  Мораєс, 44, 55

"Ліон": Лопеш, Денайер, Марсело, Дюбуа, Менді, Ауар, Тусар, Ндомбеле (Шейх, 88), Фекир, Траоре (Депа, 63), Дембеле (Корені, 81)

"Шахтар": Пятов, Кривцов, Ракицький, Ізмаїл, Матвієнко, Майкон, Алан Патрік (Коваленко, 75), Степаненко, Тайсон, Марлос (Фернандо, 90+1), Мораес (Кайоде, 83)

Фінальний свисток. Найкрутіший матч і втрата перемоги донеччан.

90+1 хв. Фернадо дебютує в ЛЧ, вийшовши на заміну замість Марлоса.

90 хв. Марлос п'ятою віддав в чужій штрафній під удар Кайоде, той пробив, але м'яч влучив у поперечину!

90 хв. Тайсон непогано, але неточно, пробив після скидки від Тайсона.

88 хв. Шейх виходить замість Ндомбеле.

83 хв. Кайоде вийшов замість Мораеса.

81 хв. Паніка в штрафній Шахтаря! Депа тричі спробував пробити, але щоразу його блокували.

78 хв. П'ятов! Знову тягне наш голкіпер удар Дембеле! Цього разу він знову впорався з виходом один на один.

77 хв. Ісмаїлі спробував перекинути голкіпера з гострого кута, але по воротах не влучив.

75 хв. Коваленко виходить замість Патріка.

72 хв. ГОЛ!!! ДЮБУА!! Ліон зрівнює рахунок! Неймовірно! Знову небезпека прийшла ліворуч. І знову схема "простріл-удар"!

70 хв. ГОЛ! ДЕМБЕЛЕ!!! Подача зліва і форвард головою забиває м'яч у сітку! Ух, нерви нас чекають...

68 хв. П'ятов! Тягне Андрій удар Дембеле з лінії воротарського майданчика. Небезпечний розіграш штрафного.

65 хв. Сьогодні відмінний день у донецькій атаки. Ще один контрвипад завершився ударом Мораеса. В цей раз неточно.

63 хв. Депа змінює Траоре.

55 хв. ГОЛ!!! МОРАЄС!!! ОХОХО!!! Контратака Шахтаря завершилася спокійним ударом Мораєса з гострого кута. Ідеально пробив у дальній кут!

52 хв. Забиває Ліон, але Денайер і Траоре були в офсайді.

50 хв. Дембеле небезпечно прострілював зліва, але Матвієнко випередив Ауара.

46 хв. Фекир грубо грає на половині поля " Шахтаря - жовта картка.

Перерву. Поки все дуже непогано

44 хв. ГОЛ! МОРАЄС!!!! Тайсон запустив по флангу Ісмаїлі, той прострілив і Жуніор Мораес в дотик відправляє м'яч за спину Лопешу!

42 хв. Ауар бив з меж штрафного після помилки захисту, але Кривцов заблокував.

29 хв. Патрік вивів Марлоса на удар в чужій штрафній, той пробив, але Лопеш відбив.

21 хв. Мораєс красиво підбив собі м'яч і жахнув здалеку - Лопеш відбиває на кутовий.

17 хв. Тайсон відмінно знайшов у штрафному Майкона і той спробував пробити у ближній кут, але трохи не влучив.

16 хв. Хороша атака Шахтаря пройшла і Тайсон пробив здалеку по центру, але Лопеш забрав м'яч.

11 хв. Дембеле виривався один на один і видали спробував пробити П'ятова, який якимось чином вже вийшов з воріт, але голкіпер впорався з ударом.

8 хв. Французи виглядають активніше. Але контратаки гірників виглядають дуже перспективно.

3 хв. Тайсон розігнав контратаку і віддав на хід Ісмаїлі, але той пробив дуже неточно.

Почали!

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо ще один онлайн сьогоднішнього вечора. Але куди більш важливий для України, ніж поєдинок в Німеччині.

У першому турі донецька команда в Харкові зіграла внічию з "Хоффенхаймом". А ось "Ліон" досить несподівано в Манчестері обіграв "Сіті" і вийшов на перше місце.

Група F

1. "Ліон" - 3 очки

2. "Хоффенхайм" - 1

3. "Шахтар" - 1

4. "Манчестер Сіті" - 0

Французи дуже добре відіграли матч першого туру в Манчестері. Корені і Фекир взагалі не забивали після серйозної гри "городян" в обороні. "Ліон" міг довести рахунок до розгромного, але стійка зіграла за господарів. І замість великої сенсації "Ліон" отримав гол і нервову кінцівку матчу. З нервами французи впоралися і обіграли головного фаворита групи на його полі.

А ось "Шахтар" у першому матчі Ліги чемпіонів не вразив. Особливо в грі в захисті. Якщо в чемпіонаті України зберігати свої ворота в недоторканності команді Фонсеки вдається, то німецька атака впоралася з обороною досить легко. Французи, як показав матч у Манчестері, помилками захисту користуються дуже добре. Тому поєдинок у Ліоні повинен стати якісним у виконанні саме оборони українського чемпіона.

Пауло Фонсека ФК Шахтер

Головний тренер "Шахтаря" Пауло Фонсека:

"Ми постаралися скорегувати. Зрозуміло, що зараз ми зустрінемося з абсолютно іншим суперником, з іншими характеристиками. Тому ми спробували підготувати найкращу стратегію для гри з цим суперником, врахувавши помилки в попередньому матчі".

Головний тренер "Ліона" Бруно Женезиньо:

"Після матчу з "Манчестер Сіті" ми отримали новий заряд мотивації, але нічого не змінюється. Ми продовжимо грати і покажемо хороший результат, навіть незважаючи на відсутність наших уболівальників завтра на трибунах. "Шахтар" - це дуже хороша і сильна команда. Техніка її футболістів нагадує нам "Барселону". Короткий пас і дуже швидкі гравці. Слабкості я залишу для своєї команди".

Прогноз 112.ua: 1:1