"Лейпциг" - "Зоря": Команда Вернидуба бореться за вихід в групу ЛЄ (онлайн-трансляція)

Українська команда зберегла шанси на вихід в групу ЛЄ

"Лейпциг" - "Зоря". Після дуже непростої домашньої нічиєї 0:0 "Зоря" в Німеччині спробує здивувати "Лейпциг" чимось новим. Онлайн-трансляція матчу "Лейпциг" - "Зоря" розпочнеться на 112.ua 19:00, дивитися поєдинок можна на каналі "2+2".

30 серпня 19:30

Лейпциг, "Ред Булл Арена"

Ліга Європи, плей-офф кваліфікації

"Лейпциг" - "Зоря" 2:2 (перший матч - 0:0)

Гол: Кунья, 7, Агустен, 69 - Рафаель, 35, Гордієнко, 48

"РБ Лейпциг": Мвого, Лаймер, Конате (Форсберг, 59), Орбан, Клостерманн, Забитцер, Кампли, Ильзанкер, Кунья, Поульсен, Вернер

"Зоря": Луїс Феліпе, Тимчик, Вернидуб, Переймів, Михайличенко, Харатін, Сілас, Кабаев, Гордієнко (Кочергін, 68), Караваєв, Рафаель

69 хв. ГОЛ!!! АГУСТЕН! Зрівнює рахунок Лейпціг! М'яч був закинутий з центру і форвард м'яч в дотик пробив повз Феліпе.

68 хв. Кочергін виходить замість Гордієнко.

65 хв. Лейпциг очікувано більше тримає м'яч. Але нерви вже відчуваються.

60 хв. Напружено зараз біля воріт Зорі. Німці багато обстрілюють штрафну зі всіх сторін.

59 хв. Форсберг і Огустен виходять замість Конате і Поульсена.

48 хв. ГОЛ!!! Дальній пас на Рафаеля, той грудьми скинув вперед, Караваєв підхопив і прострілив, а Гордієнко в падінні переправив м'яч у ворота!

Перерву. Поки гра не дуже, але результат - саме те!

43 хв. Поперечина! Тімо Вернер приклався здалеку по м'ячу і той влетів у стійку воріт!

35 хв. ГОЛ!!! РАФАЕЛЬ!! Ось воно! Широка атака, навіс Караваєва праворуч і точний удар Рафаеля головою!

26 хв. Спонтанний розіграш штрафного привів до удару Гордієнко з лінії штрафного, але м'яч не дали долетіти до воріт.

21 хв. Ще одна спроба від Тімо! Удар з центру штрафного майданчика. Знову неточно.

18 хв. Вернер б'є мимо воріт після класного прострілу справа!

13 хв. Переймів руками зіграв і не дав супернику пройти по флангу - жовта картка.

7 хв. ГОЛ! Як же так?! Дальній удар низом виконав Кунья і м'яч влетів у кут воріт!

3 хв. А ось і перші улары. Кампли приклався по м'ячу здалеку і той полетів над воротами.

Ну що, мужики, давайте!

Добрий вечір, друзі. Віримо і сьогодні вболіваємо за Зорю, якій потрібно здивувати Лейпциг.

Завдяки удачі, неймовірного характером і сміливості у своїх воріт, "Зоря" вдесятьох зуміла в першому матчі не тільки не пропустити від "Лейпцига", але і створювати моменти біля чужих воріт і змушувати гостей нервувати. "Зоря" в матчі з будь-яким суперником отримує можливість забити, але не завжди нею користується. Хоча матч з "Брагою" повинен стати прикладом для наслідування - гольова нічия ідеально підходить "Зорі" в плані результату.

Обидві команди у вихідних пережили не найкращі матчі. "Лейпциг" розгромно програв молодшою дортмундської "Боруссії" (4:1), а "Зоря" резервним складом поступилася "Десні".

Оптимізму гостям може додати новину, що півзахисник "Лейпцига" Еміль Форсберг у матчі проти "Боруссії" отримав пошкодження. Якщо матч проти підопічних Вернидуба він пропустить, у луганської команди буде більше шансів зачепитися за потрібний їм результат. Клас гравців - головна перевага німців перед українським клубом.

Новини за темою: "Лейпциг" - "Зоря": Сьогодні команда Вернидуба побореться за групу Ліги Європи

Головний тренер "Лейпцига" Ральф Рагнік:

"Зоря" буде грати в оборонний футбол, покладатися на стандарти і на контргру. Тому ми повинні уникати цього, відіграти чітко в обороні. У нападі ж ми повинні діяти цілеспрямовано, змушуючи суперника допускати помилки. Ми повинні бути небезпечні при відкритій грі, використовувати простір в глибині поля і піднімати темп. Зробимо все можливе, щоб виграти домашній матч і вийти в груповий етап ЛЄ. Мова йде про спортивні амбіції. Ми хочемо продовжувати грати на міжнародних турнірах. У той же час ми хочемо розвиватися і отримувати додатковий досвід в єврокубках".

Головний тренер "Зорі" Юрій Вернидуб:

"РБ Лейпциг" має величезну фінансову підтримку. Для них Ліга чемпіонів пріоритетнішою. А ось для нашого клубу Ліга Європи – дуже хороший заділ. Якщо потрапимо в групу, то буде шанс заробити гроші для клубу і футболістів. Плюс престиж – показати себе на євроарені, нехай навіть і в Лізі Європи, дорогого коштує. В українському чемпіонаті багато футболістів, які хочуть проявити себе у нас або в Лізі Європи і виїхати в європейські клуби. Для нас Ліга Європи має значення. Точно так само, як і внутрішній чемпіонат. Ми не розділяємо ці два турніри. Нам важко грати на два фронти, але потрібно бути до цього готовими".

Прогноз 112.ua: 2:1