Косово - Україна: Старалися, боролися, дуже грамотно зіграли, - Шевченко
Наставник залишився задоволеним результатом матчу
10:50 07.10.2017
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував перемогу над Косовом у матчі відбору на ЧС-2018. Про це повідомляє сайт УЄФА.
"Важкий матч, погодні умови були жахливими. Косово віддало всі останні сили, які в нього були. Старалися, боролися, дуже грамотно зіграли. Ми не змінюємо особливо наш план на гру. Гармаш багато рухався в першому таймі, вирішили в перерві висунути його вперед, Ярмоленко під нього і Марлоса на фланг. І при першому голі Денис зіграв чудово, нехай там і автогол, і Ярмоленко забив – отже, вони в цій позиції зіграли якісно. Марлос дебютував в одній з найскладніших ігор і увійшов добре, з м'ячем працював ідеально. Ми знаємо, де ми можемо його використовувати, він підсилить нашу команду, головне – поступово вводити його до складу.
Місцями м'яч взагалі не котився, ви навіть не розумієте, наскільки складною була ситуація. Сказав хлопцям, щоб діяли за ситуацією. Якщо є можливість грати – грайте, якщо ні – боріться. Цей дощ такий, що було складно пристосуватися, але вони зіграли дуже добре. Боявся, що могли перенести гру. Не хотілося залишатися тут, адже була б втрата багатьох годин на відновлення. Нам потрібно обіграти Хорватію, нам немає різниці, що вони зіграли внічию з фінами. Для нас це буде черговий фінал", – сказав Шевченко.
Нагадаємо, Україна обіграла Косово з рахунком 2-0. 9 жовтня наша збірна зіграє в Києві з Хорватією.