"Копенгаген" – "Динамо": Онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

Кияни зіграють важливий матч на виїзді

"Динамо" Киев

"Копенгаген" – "Динамо". Київський клуб в останніх матчах набрав непогану форму і претендує на перше місце в групі. Онлайн-трансляція матчу "Копенгаген" – "Динамо" розпочнеться на 112.ua в 19:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

7 листопада, 19:55
Копенгаген, "Паркен"
Ліга Європи, 4 тур
"Копенгаген" – "Динамо" 1:1
Гол: Стаге, 4 – Вербич, 70
"Копенгаген": Юнссон, Варела, Бенгтссон, Папаяннопулос, Стаге, Фішер, Сотириу, Зека, Сантос, Нельссон, Фальк (Тарами, 54)
"Динамо": Бущан, Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко, Сидорчук, Шепелєв, Караваєв, Циганков, Вербич, Бесєдін

70 хв. ГОЛ!!! ВЕРБИЧ!!! Беньямін обігрався з Циганковим і відмінно пробив з-а штрафний!

64 хв. Зека руками штовхнув Циганкова у центрі штрафного - жовта картка.

61 хв. Вербич з лівого флангу віддав під удар Шепелєву, той пробив здалеку, але трохи не влучив по воротах.

54 хв. Замість Фалька вийшов Тарами.

53 хв. Кендзьора віддав праворуч в карний Вербичу, той п'ятою скинув Караваєву, який з лінії знову пробив мимо воріт.

46 хв. Караваєв увірвався в штрафну суперника і пробив, але м'яч пішов повз ворота.

43 хв. Сидорчук зловив високий м'яч після виносу після кутового, але пробив прямо в голкіпера.

36 хв. Бесєдін п'ятою віддав на лівому фланзі м'яч Вербичу, той увійшов у штрафну і прострілив, але Юнссон накрив м'яч.

31 хв. Виходить у Динамо ходити вперед, але дуже багато браку у фінальній стадії атаки.

21 хв. трохи Заспокоїлася гра. Сьогодні той випадок, коли атака виглядає сильніше захисту. Але хоч напругу біля воріт виникає, серйозної небезпеки моменти не несуть.

16 хв. Кендзьора змістився з лівого флангу в центр, віддав під удар Бесєдіна, який пробив трохи вище воріт.

14 хв. Юнсон!!! Тягне голкіпер удар Циганков в правий кут!

13 хв. Караваєв отримав м'яч праворуч у штрафний, прострілив і влучив у руку суперника! Це пенальті!

10 хв. Сидорчук одержав м'яч після відскоку пробив здалеку – м'яч пройшов вище.

4 хв. ГОЛ! СТАГЕ!!! Бенсон подав з лівого флангу, Бущан не зміг забрати м'яч у руки і Стаге спокійно пробив по порожніх воротах.

Ну, вперед, кияни!

Добрий вечір, друзі. Дивимося сьогодні український футбол в Європі!

На даний момент "Динамо" і "Копенгаген" ділять перше і друге місце в групі, але "Мальме" знаходиться на відстані одного бала. Так що ситуація може сильно змінитися.

Група

1. "Копенгаген" – 5 очок
2. "Динамо" – 5
3. "Мальме" – 4
4. "Лугано" – 1

"Динамо" потихеньку налагоджує ситуацію з грою. У підопічних Михайличенка ще повно проблем, але результати підтягуються. Після нічиї з Лізі Європи кияни втратили очки у грі з "Карпатами", але змогли обіграти "Шахтар" і вибити "гірників" з Кубка України. На вихідних кияни без проблем розібралися зі "Львовом", розгромивши тих з рахунком 4:0. Також варто розуміти, що на цих вихідних "Динамо" чекає ще одна зустріч з "Шахтарем", тільки вже в чемпіонаті.

"Копенгаген" після виїзду в Київ зіграв три матчі. У всіх трьох виграв і продовжив переслідування "Мидтьюлланна" в чемпіонаті Данії.

Новини за темою: "Олександрія" – "Сент-Етьєн": Сьогодні відбудеться матч Ліги Європи

З відкритих джерел

Головний тренер "Динамо" Олексій Михайличенко:

"Ми розбирали київський матч з "Копенгагеном". Можна знайти якусь одну причину того, що ми не перемогли. Швидкий гол, звичайно, вплинув на хід гри, дав "Копенгагену" впевненість, ми, напевно, не були готові до такого початку. Але я не відмовляюся від своїх слів про те, що ми дозволили "Копенгагену" зіграти в свій футбол. Постараємося завтра це виправити".

Прогноз 112.ua: 1:1