Хорватія - Англія: Онлайн-трансляція матчу Ліги націй УЄФА

В минулий раз ці команди грали між собою в півфіналі ЧС

Хорватія - Англія. Фіналісти ЧС після розгрому від іспанців спробують "прийти в себе" за допомогою матчу з англійцями. Онлайн-трансляція матчу Хорватія - Англія розпочнеться на 112.ua у 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2".

12 жовтня, 21:45

Рієка, "Руевица"

Ліга націй УЄФА, 3-й тур

Хорватія - Англія 0:0

Хорватія: Ливакович, Ловрен, Едвай, Виду, Піваріч, Перішич, Ракітіч, Ковачич, Модріч, Крамарич, Ребич (Ліва, 80)

Англія: Пікфорд, Уолкер, Чилвел, Стоунз, Магуайр, Дайер, Барклі, Хендерсон, Кейн, Стерлінг (Санчо, 78), Рэшфорд.

Фінальний свисток. Не змогли сьогодні команди забити.

80 хв. А Ліва поміняв Ребича.

78 хв. Санчо вийшов замість Стерлінга.

74 хв. Кейн забиває і навіть рве м'ячем сітку, але робить це з офсайду.

69 хв. Ребич спробував з півкола підкрутити м'яч у праву дев'ятку, але трохи не влучив.

55 хв. Решфорд отримав м'яч у штрафному Хорватії, але пробив дуже слабо і в руки голкіпера.

50 хв. Кейн пробив після подачі кутового, але м'яч влетів у поперечину!

48 хв. Перішич пробив здалеку, але Пікфорд зіграний впевнено.

45 хв. Ловрен збив на фланзі Стерлінга - жовта картка.

44 хв. Дайер пробив головою після подачі кутового, але м'яч влучив у штангу!

35 хв. Піваріч прострілив з лівого флангу і Крамарич бив з центру штрафного, але відправив м'яч у руки Пикфорда.

24 хв. Ковачич грубо збив Решфорда - жовта картка.

19 хв. Хитрий розіграш кутового призвів до удару Перішича з центру штрафного майданчика, але його удар заблокували.

13 хв. Команди поки не показують більші швидкості. Поки йде боротьба за центр поля.

6 хв. Хендерсон грубо зіграв проти Ракітіча - жовта картка.

4 хв. У англійців поки краще виходить тримати м'яч у себе.

Все готово, починаємо!

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо наш сьогоднішній онлайн матчу Ліги націй.

Команди встигли зіграти в новому турнірі поки що по одному матчу. Обидва програли іспанцям. Зробили вони це по-різному. Англія у впертій боротьбі програла 1:2, а хорвати були розгромлені з рахунком 0:6. Після фіналу ЧС-2018 і догляду ряду гравців зі складу збірної Хорватія потребує зараз у позитивному результаті. Але з Англією добути його буде дуже складно.

Ці команди зустрічалися між собою шість разів. Три перемоги у Англії, три - у Хорватії. Останній раз команди зустрілися в Росії у півфіналі мундіалю. Кевін Триппьер швидко вивів англійців уперед, але Перішич рахунок зрівняв, а в екстратаймі Манджукіч забив переможний гол, який відправив його в збірну історичний фінал.

Варто відзначити, що матч у Рієці пройде без глядачів з-за поведінку своїх глядачів. Крім того, не зможуть сьогодні зіграти Шиме Врсалько, Марцело Брозович, Ловро Калініч. Гарету Саутгейту також є про що думати. Не зіграють Джеймс Тарковски, Люк Шоу, Денні Роуз і Алекс Маккарті.

Новини за темою: Іспанія влаштувала розгром Хорватії в Лізі націй

Златко Даліч Фото з відкритих джерел

Головний тренер збірної Хорватії Златко Далич:

"У нас багато проблем з травмами, багато гравців випали, але ми повинні погодитися, що наша команда може запропонувати хорошу гру і хороший матч. У нас був особливий мотив у півфіналі чемпіонату світу, оскільки англійці насправді не чекали нас побачити серед чотирьох кращих команд у світі. Зараз люди сильно підтримують Хорватію, і тепер перед нами стоїть велике завдання. Нам потрібно забрати очки у матчі проти Англії".

Прогноз 112.ua: 1:2