Хабіб Нурмагомедов відмовився виступати за Україну

Родичі бійця дуже хотіли, щоб той отримав українське громадянство

Хабіб Нурмагомедов Открытый источник

Дядько чемпіона UFC Хабіба Нурмагомедова Алекс Нурмагомедов, який проживає в Полтаві, розповів про те, що Хабіб міг виступати за Україну. Про це повідомляє "Спорт-Експрес".

"Ми прикладали максимум зусиль, щоб Хабіб отримав громадянство в Україні. Ми цінуємо, любимо і поважаємо Україну та її народ. Я скажу, що краще народу немає. Кажуть, що батьківщина там, де ти народився. Але я вважаю, що батьківщина там, де тобі добре. Ми планували, щоб Хабіб виступав за Україну, але не змогли цього зробити. У Хабіба була образа через відмову в українському громадянстві. Він запитував, чому не дають паспорт, чому вони так дивляться на цю ситуацію? Я відповідав йому, що не знаю і нічого зробити не можу", - розповів Алекс.

Новини за темою: Хабіб Нурмагомедов переміг Конора МакГрегора в Лас-Вегасі

Після скандальної перемоги над Конором МакГрегором, що завершилася масовою бійкою, Хабіб може покинути UFC. Але без роботи дагестанець не залишиться. Зараз вже почалися переговори про можливий поєдинок з непереможним боксером Флойдом Мейвезером, у якого також є досвід перемоги над МакГрегором.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів