Італія – Україна: Онлайн-трансляція товариського матчу

Сьогодні повертаються матчі збірних

Італія - Україна. Збірна України розбавить матчі Ліги націй спарингом з італійцями, у яких вигравати нам ще не вдавалося. Онлайн-трансляція матчу Італія - Україна розпочнеться на 112.ua у 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

10 жовтня 21:45

Генуя, "Луїджі Ферраріс"

Товариський матч

Італія - Україна 1:1

Гол: Бернардерски, 55 - Малиновський, 62

Італія: Доннарумма – Бираги, К'єлліні, Бонуччі, Флоренці, Барелла, Жоржиньо, Верратті, К'єза, Інсіньє, Бернардески (Іммобіле, 56)

Україна: Пятов – Матвієнко, Бурда, Ракицький, Караваєв, Сидорчук (Степаненко, 56), Зінченко, Малиновський, Коноплянка, Марлос (Циганков, 46), Яремчук.

62 хв. ГОЛ! МАЛИНОВСЬКИЙ!!!! Після подачі кутового і скидки головою Руслан з розвороту відправив м'яч у правий нижній кут воріт!

61 хв. Яремчук завдав удару з лінії штрафного, але голкіпер відбив.

55 хв. ГОЛ! БЕРНАРДЕРСКИ!!! Удар здалеку, П'ятов відбив, але м'яч після відскоку залетів у ворота!

50 хв. А тепер фолить Вератті проти Малимновского - ще одна жовта картка.

48 хв. Бурда зіграв рукою в своїй штрафній - жовта картка і небезпечний штрафний.

46 хв. Циганков змінив у грі Марлоса.

Перерву.

45 хв. Марлос добре розвернувся у чужій штрафній і зміг пробити, але Доннарумма дістав.

43 хв. Пауза в матчі. Зараз буде хвилин мовчання в пам'ять про 43 жертви в нещодавньої трагедії в Генуї.

36 хв. Ракицький грубо зірвав контратаку суперника в центрі поля - жовта картка.

25 хв. Коноплянка завдав наш перший удар у матчі. Пройшов з м'ячем по флангу, увійшов у штрафну і пробив з гострого кута в руки голкіпера.

24 хв. Барелла небезпечно пробив з-за штрафної і знову П'ятов в грі!

21 хв. П'ятов випередив Інсіньє, який майже вискочив один на один!

15 хв. Нашим поки що вдається не давати м'ячу вільно рухатися біля своїх воріт. Але ось з атаками в українців поки біда.

7 хв. П'ятов! Тягне Андрій удар К'єза з центру штрафної!

6 хв. Марлос віддав поганий пас, м'яч підхопив К'єза і вийшов на ударну позицію, але його удар заблокували.

5 хв. Італійці поки сміливіше діють на нашій половині поля.

Починаємо!

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо наш онлайн товариського матчу збірних Італії та України.

Команда Шевченка чудово показала себе у вересневих матчах, обігравши чехів і словаків. Зараз від команди Шевченка чекають продовження демонстрації хорошої гри. Особливо на тлі такого суперника, як збірна Італії. Роберто Манчіні поки не дуже вдається справлятися з перебудовою команди. Італійці з весни не знають смаку перемог.

Нинішня Італія - цілком прийнятний суперник для українців. Якщо наші будуть в хорошій формі, як у вересні в Лізі націй, "скуадра адзурра" може зазнати навіть перше поразку від українців. Всього ми грали сім разів і лише раз синьо-жовтим вдалося не програти. Це також був товариський матч напередодні ЧС-2006, який італійці і виграли.

Обидві команди налаштовані на активний футбол у сьогоднішньому поєдинку. У разі Італії Манчіні шукає найкращі поєднання, щоб спробувати не поступитися Польщі та Португалії в Лізі націй, до чого вони досить близькі. Нам же важливо показати себе на тлі суперника більш високого класу. Для власної впевненості та подальших перемог.

Новини за темою: Шевченко оголосив заявку збірної України на матчі з Італією та Чехією

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко Открытый источник

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко:

"Звичайно, як і в Італії, у нас є проблеми зі складом. За нас не зіграє Ярмоленко, але я спробую побудувати сильну команду і показати гарний футбол. Секретів завтрашнього складу у мене немає, але з деякими футболістами є проблеми. Вони повинні дати відповідь, чи готові вони на гру чи ні".

Головний тренер збірної Італії Роберто Манчіні:

"Місяць тому я провів багато змін у складі під час першої і другої гри. Просто у вересні футболісти ще не готові зіграти два поєдинки протягом 72 годин. Зараз ситуація змінилася. З Україною будуть грати ті футболісти, які готові провести наступний матч через чотири дні".

Прогноз 112.ua: 1:1