banner banner banner

Іспанія - Україна: Стенограма онлайн-трансляції матчу кваліфікації Євро-2016

Сайт 112.ua провів онлайн-трансляцію матчу української збірної

UEFA
В матчі п'ятого туру відбору на чемпіонат Європи збірна Іспанії мінімально обіграла збірну України.

Іспанія:
Касільяс, Піке, Рамос, Хуанфран, Альба, Бускетс, Іньєста, Коке, Сілва, Іско, Мората
Україна:
П'ятов, Шевчук,Хачеріді, Кучер, Федецький, Тимощук, Степаненко, Ротань, Ярмоленко, Коноплянка, Зозуля

Фінальний свисток

90+1 хв. Будковський поміняв розбив брову Кравця.

85 хв. Тимощук сильно приклався здалеку, але пробив вище воріт.

79 хв. Також отримав травму Альба, якого змінив Бернат.

76 хв. Гармаш змушений змінити в грі Степаненко, який отримав пошкодження.

72 хв. Касорла змінює в грі Іньєсту.

67 хв. Ааа!!! Ну як?! Кравця вивели на вільний простір, Артем прострілив і Ротань бив з центру штрафного майданчика, але відправив м'яч прямо в голкіпера!

65 хв. Педро змінив у грі Морату.

62 хв. Хоч рахунок і не на нашу користь, але приємно усвідомлювати, що Україна грає на рівних зараз з іспанцями.

57 хв. Ах! Ротань підхопив невдало вибитий Касільясом м'яч і пробив, але голкіпер впорався з ударом Руслана!

55 хв. Кравець отримує картку за неточний підкат під Сілву

53 хв. Ну що ж це таке? Ротань знову класно навісив і Федецький вискочив на удар, але трохи не влучив по м'ячу.

49 хв. А ось і Рамос порушив правила на Кравця і отримав жовту картку.

Другий тайм і нові надії

Кінець першого тайму

41 хв. Рамос пробив головою після подачі з штрафного у поперечину!

37 хв. Іспанці, забивши, дають грати супернику. А українці намагаються доставити м'яча на фланги, де в яелом непогано виглядають Ярмоленко і Коноплянка.

32 хв. А у Зозулі, виявляється, пошкодження. Замість нього з'явився Кравець.

28 хв. Нуууу... Іньєста пасом у дотик віддав на вільний простір Морате, який у боротьбі з Хачеріді відправляє м'яч у ворота!

27 хв. Ротань бив з лінії штрафного після знижки Федецького, але трохи не влучив по воротах. Чудовий момент!

25 хв. Іспанці зменшили тиску і нашим стало набагато легше.

19 хв. А ось це вже добре! Ротань подав зі стандарту і Федецький вискочив на удар, але м'яч зрадницьки звалився з ноги!

15 хв. Ай! Сілва пробив здалеку і П'ятов набрав гру!

15 хв. Федецький грубо зіграв проти Іньєсти ціною картки.

11 хв. Дуже складно дається українцям контроль м'яча. Гравці Іспанії багато пресингують, що не дозволяє нашим нормально вийти з оборони.

6 хв. Вже двічі Сілва увірвався зліва в українську штрафну, але двічі неточно пасував.

3 хв. Іспанці починають активніше. Природно, статус і домашня арена зобов'язують.

Стартуємо!

Останні успіхи українського клубного футболу дозволяють з оптимізмом дивитися на матч проти іспанців. Природно, команда дель Боске - дуже серйозний суперник, який грає у швидкий футбол, що має у своєму розпорядженні гравців топ-класу. Але одного разу підопічні Фоменко вже показали, що можуть створити проблеми будь-якому супернику.

Тим більше склад у Фоменка практично оптимальний. У хорошій формі підходять до матчу лідери Коноплянка і Ярмоленко. Саме вони повинні стати головним двигуном гри нашої команди сьогодні. За словами українських збірників, у таборі національної команди не бояться іменитого суперника і готові показати свій футбол. А що таке наш футбол, можуть розповісти французи.

Новини за темою: Іспанія – Україна: Ця команда схожа на ту, що вигравала ЧС і Євро, - Фоменко

Іспанці зараз переживають епоху змін. Після провалу на ЧС-2014 дель Боске доводиться сильно тасувати склад. І особливо це позначається на атаці іспанців. Отримав травму топовий форвард Коста, лише нещодавно відновився Бускетс. Алькасера, що грав у попередніх іграх, на матч з Україною не покликали.

В цілому фаворитом гри, природньо, є збірна Іспанії. Ніхто з цим не сперечається. І програти при хорошій грі такому супернику не буде соромно. Але в української збірної є шанси на більш привабливий результат. І якщо ці можливості використовувати, Фоменко і його хлопці зможуть здивувати Європу.