Іспанія – Англія: Гості обіграли іспанців (онлайн-трансляція)

Чи зможуть англійці конкурувати з іспанцями?

Іспанія - Англія Открытый источник

Іспанія - Англія. Після невиразної нічиєї в Хорватії англійці постараються в Іспанії показати себе. Онлайн-трансляція матчу Іспанія - Англія розпочнеться на 112.ua у 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

15 жовтня 21:45

Севілья, "Беніто Вильямарин"

Ліга націй УЄФА, 4-й тур

Іспанія - Англія 2:3

Гол: Алькасер, 58, Рамос, 90+7 - Стерлінг, 15, , 38, Решфорд, 29

Іспанія: Де Хеа, Хонни Кастро, Рамос, Начо, Алонсо, Сауль (Алькасер, 57), Бускетс, Алькантара, Асенсио, Аспас (Сбеальос, 57), Родріго (Мората, 73)

Англія: Пікфорд, Чилвелл, Джо Гомес, Магуайр, Триппьер, Дайер, Уинкс, Барклі (Вокер, 75), Стерлінг, Рэшфорд, Кейн

Все! Фінальний свисток! Цей божевільний матч закінчено!

90+7 хв. ГОЛ!! Алькантра подав у штрафну і Рамос відправляє таки другий м'яч у ворота Пикфорда!

90 хв.! Алонсо б'є головою - штанга!

75 хв. Кастро грубо грає в центрі поля - жовта картка.

73 хв. Іспанцям поки не вдається реалізувати свою ігрову перевагу. Англійці схоже взагалі забули про чужій половині поля.

63 хв. Це дурдом! Пікфорд завозився з м'ячем, втратив його в боротьбі з Родріго. Той помчав до воріт, але голкіпер з руками і вибив м'яч у нього з-під ніг!

58 хв. ГОЛ!!! АЛЬКАСЕР!!! Вийшов і відразу забив! Подача кутового і удару головою!

55 хв. Сауль пробив з-за штрафної, але Пікфорд забрав м'яч.

50 хв. Асенсио бив після подачі кутового, м'яч зачепив захисника і змінив траєкторію, але у ворота не залетів.

Перерву. Видихаємо.

38 хв. ГОЛ!! СТЕРЛІНГ!!! Пас з центру в штрафну на Кейна, той пасує вздовж воріт на Стерлінга і той робить дубль!

36 хв. Це вони терпіли в Хорватії, щоб так грати на контратаках сьогодні. Англійці вичікують помилку іспанців і тікають в контру. І кожен раз з потенціалом!

29 хв. А миттю раніше Асенсио бив ножицями по воротах Пикфорда, але його удар заблокували.

29 хв. ГОЛ! РЕШФОРД!!! Що відбувається взагалі?! Кейн зумів розвернутися і вивести Решфорда на Де Хеа і той реалізував свій момент!

23 хв. Іспанія очікувано тримає м'яч. Англійці навіть дають супернику отримувати м'яч на флангах і подавати. Але поки оборона "львів" справляється.

15 хв. ГОЛ!!! СТЕРЛІНГ!!! Ось це поворот! Решфорд вивів Рахіма один на один і той пробив сильно і точно!

9 хв. Асенсио підхопив м'яч у чужій штрафній, увійшов всередину і пробив, але Пікфорд забрав несильний удар іспанця.

5 хв. Пікфорд неймовірним чином спиною відбив удар Піку головою після ще одного кутового!

4 хв. Бускетс бив з центру штрафного після розіграшу кутового, але трохи не влучив по воротах.

Почали!

Ми готові починати наш онлайн сьогоднішнього суперматча в Севільї. Добрий вечір!

Кілька днів тому Англія зіграла складний матч з Хорватією. І якщо б не невезіння, "леви" могли вивезти з Рієки перемогу. Якщо гості сьогодні не будуть так само оббивати штанги воріт суперника, у англійців з'явиться шанс нав'язати опоненту боротьбу. В першому поєдинку між ними це майже вдалося, але тоді іспанці виявилися точніше і виграли на виїзді. Команда Саутгейта явно розраховує на той самий результат, але вже для себе.

Іспанія в разі перемоги стане першим учасником півфіналу Ліги націй. Дві перемоги забезпечили їм впевненість і спокій в матчах, що залишилися. Поки англійці намагалися обіграти хорватів, Іспанія громила в товариському матчі Уельс. Всього після ЧС-2018 іспанці набрали відмінний хід і поки дуже вдало шукають свою оновлену гру.

Новини за темою: Іспанія - Англія: Сьогодні відбудеться матч Ліги націй УЄФА

ФИФА

Головний тренер збірної Англії Гарет Ворот:

"Мені здається, що гравцям не вистачає в першу чергу психологічної свіжості, а не фізичного. Я не можу зрозуміти, чому чемпіонат Англії стартував настільки рано. Клуби опинилися у важкій ситуації. Поки ми грали на чемпіонаті світу, я не цікавився часом початку АПЛ. Може, вони думали, що ми швидко вилетимо і повернемося вже в червні?".

Захисник збірної Іспанії Серхіо Рамос:

"Англія - складний суперник, чудова збірна. Вони грали в півфіналі чемпіонату світу - 2018, у них багато хороших якостей. Постараємося зробити так, щоб гольова засуха Кейна тривала. Гаррі виділяється як фізично, так і технічно".

Прогноз 112.ua: 2:0