Іспанець Рафаель Надаль виграв "Ролан Гаррос"

Ця перемога стала тут уже одинадцятою в кар'єрі іспанця

Іспанський тенісист Рафаель Надаль у фіналі "Ролан Гаррос" обіграв Домініка Тіма з Австрії.

Матч вийшов "в одну хвіртку". Надаль виграв всі три сети, граючи дедалі впевненіше по ходу поєдинку. Зрештою всі три сети завершилися на користь іспанця, і він виграв свій 11-й титул.

Більше за іспанця стільки в Парижі ніхто не вигравав. У Рафи є три турніри, де він перемагав по 11 разів - Париж, Барселона і Монте-Карло. Загалом у Надаля 17 перемог у турнірах "Великого шолома". Більше тільки у Роджера Федерера, в якого 20 титулів.

Новини за темою: "Ролан Гаррос", комерція і тероризм: Досвід для Києва перед фіналом Ліги Чемпіонів

Нагадаємо, на "Ролан Гаррос" дуже яскраво виступила українка Леся Цуренко, яка вийшла в четверте коло змагань. Але через травму їй довелося знятися з турніру.