banner banner banner banner

Ібрагімович приніс "Мілану" перемогу над "Інтером" в дербі

Принципове протистояння завершилося перемогою " россо-неррі"

Відкриті джерела

[media type= "picture" position= "1"] в італійській футбольній Серії А відбувся центральний матч туру - дербі між" Міланом "і"Інтером".

Обидві команди підходили до очного протистояння у відмінній формі. І вже на старті поєдинку Ібрагімович заробив пенальті. Швед сам підійшов до" точки", ніс його ударом впорався Ханданович. Але Ібра підібрав м'яч і відкрив рахунок. А незабаром Златан оформив дубль, замкнувши в штрафному простріл Леау з лівого флангу. "Інтер" один гол відіграв ще до перерви - Лукаку замкнув простріл зліва. У другому таймі підопічні Конте старанно атакували на ворота Доннарумми, і навіть заробили пенальті. Але рефері скасував своє рішення після перегляду ВАР.

"Інтер":
Ханданович, Коларов, Де Врей, Д'амброзіо, Перішич, Відаль, Брозович (Еріксен, 67), Хакімі, Барелла, Мартінес, Лукаку.
"Мілан":
Доннарумма, Калабріа, Романьолі, Ернандес, К'єр, Беннасер, Челханоглу, Леау (Круніч, 62), Селемакерс (Кастелльехо, 62), Кессьє( Тоналі, 87), Ібрагімович

Кінець матчу! Мілан виграє Дербі!

90 + 1 хв. Лукаку не влучив по воротах після пасу зліва!

87 хв. Замість Кессьє виходить Тоналі.

80 хв. К'яєр пробив головою після навісу з штрафного, але Ханданович забрав м'яч.

75 хв. Але після перегляду відео рефері скасував своє рішення!

73 хв. Доннарумма збиває Лукаку у своїй штрафній-суддя ставить пенальті!

72 хв. Крунич вийшов на ворота Інтера зліва в штрафному майданчику, але пробив вище воріт.

69 хв. Відаль грубо влетів у Чалханоглу-жовта картка.

67 хв. Еріксен поміняв у грі Брозовича.

64 хв. Брозович збив Ернандеса-жовта картка.

62 хв. Кастелльехо і Круніч вийшли замість Леау і Селемакерса.

60 хв. Ібрагімович ліктем влетів у Де Врея-жовта картка.

59 хв. Відаль відмінно накинув у штьрафну, звідки Хакімі головою пробив повз ворота!

55 хв. Леау не придумав нічого кращого, ніж завершити контратаку Мілана зміщенням з лівого флангу і ударом - Ханданович спокійно забрав.

Перерва

44 хв. Мартінес пробив з лінії штрафного майданчика після пасу Лукаку-Доннарумма спокійно забрав м'яч.

33 хв. Перішич пробивав після хорошої комбінації Інтера у чужій штрафній, але відправив м'яч прямо в руки Доннарумми.

29 хв. ГОЛ! ЛУКАКУ! Після прострілу зліва у виконанні Перішіча, Доннарума зачепив м'яч пальцями, але Лукаку в дотик переправив м'яч у ворота!

21 хв. К'яєр в центрі поля збив Мартінеса-жовта картка.

16 хв. ГОЛ! Ібрагімович! Леау впевнено прорвався лівим флангом, прострелили з центру штрафного оформив дубль!

13 хв. ГОЛ! Ібрагімович! Ханданович відбиває пенальті, але швед добиває м'яч у ворота!

12 хв. Коларов збив Ібрагімовича у своїй штрафній-пенальті!

9 хв. До Романьолі м'яч долетів після пасу праворуч, але той пробити не зміг.

Команди на полі, починаємо!

У чемпіонаті Італії на старті сезону утворилося двоє лідерів-б'є рекорди по голах " Аталанта "і, не пропустив жодного гола,"Мілан". Обидва колективи виграли всі три матчі чемпіонату. "Інтер" теж міг бути на вершині, але в минулому турі підопічні Антоніо Конте зіграли внічию з "Лаціо".

Тим не менш, "інтер" чудово грає в атаці - 10 голів у трьох іграх. Лаутару Мартінес і Ромелу Лукаку вже забили по три голи. Команда Піолі, незважаючи на лідерство і "0" в графі пропущених, не грала ще з суперниками рівня "Інтера". Так що, це буде серйозним випробуванням для їх захисту.

Додамо, що сьогодні в Італії також відбудеться матч "Наполі" - "Аталанта". дербі. А в Англії "Манчестер Сіті "прийме лондонський"Арсенал".

Особисті зустрічі:

Міланське дербі або Derby della Madonnina - класика італійського футболу. 207 разів команди виходили на поле "Сан-Сіро". За перемогами попереду "інтер" - 76:67. Криза "Мілана" останніх років сильно зіпсувала їм статистику. Хоча і в такому стані Дербі проходили яскраво. У минулому сезоні "інтер" виграв обидва матчі чемпіонату - 2:0 і 4:2.

Прогноз "112.ua" - 1:0