Голландці обіграли Німеччину в яскравому матчі Євро-2020

Команди обмінялися виїзними перемогами

В Гамбурзі в матчі п'ятого туру відбіркового турніру чемпіонату Європи 2020 року зустрілися збірні Німеччини та Нідерландів.

Гостій розпочали і провели весь матч активніше, але у німців сьогодні було все чудово з реалізацією. Спочатку вона вийшли вперед завдяки після добивання Гнабри після сейва Силессена. Гості відповіли у другому таймі, коли спочатку Де Йонг впорався з захисником і пробив Нойєра, а потім Та відзначився голом у свої ворота після прострілу Депая. Незабаром суддя побачив гру рукою у своїй штрафній у Де Лигта і поставив пенальті, який реалізував Кроос. Але слідом за цим гості забили ще двічі - обидва рази асистував Депа.

Новини за темою: Німеччина - Нідерланди: Онлайн-трансляція матчу відбору Євро-2020

7 вересня, 21:45

Гамбург, "Фолькспаркштадион"

Чемпіонат Європи, 5 тур

Німеччина - Нідерланди 2:4

Голи: Гнабри, 9, Кроос, 73 (пен) - Де Йонг, 59, Та, 66 (аг), Мален, 80, Вейналдум, 90+1

Німеччина: Нойер, Гінтер (Брандт, 84), Та, Клостерман, Зюле, Киммих, Кроос, Шульц, Вернер (Хайц, 61), Ройс (Гюндоган, 61), Гнабри

Нідерланди: Сілессен, де Лигт, ван Дейк, Блінд, Думфис (Преппер, 58), Вейналдум, де Рон (Мален, 58), де Йонг, Бабель (Аке, 81), Депа, Промес

Стенограма матчу

Фінальний свисток – Голландія реваншируется за домашню поразку!

90+4 хв. Гнабри ідеально вискочив на ворота, отримав м'яч від Киммиха, але пробив у штангу!

90+1 хв. ГОЛ!!! ВЕЙНАЛДУМ!!! Все, це кінець! Показова контратака гостей завершилася прострілом Депая і точним ударом Жоржиньо.

84 хв. Брандт поміняв Гинтера.

82 хв. Аке вийшов замість Бабеля.

80 хв. ГОЛ!!! МАЛЕН!!! Депа вивів Вейналдума на ворота суперника, а той віддав під удар Малену, який і відправив м'яч у сітку воріт!

73 хв. ГОЛ!! КРООС!!! Тоні точно б'є з точки в лівий нижній кут!

71 хв. Шульц прострілював зліва і влучив м'ячем у руку де Лигта - пенальті!

66 хв. АВТОГОЛ!!! ТА!!! Після подачі кутового ван Дейк пробив головою і Нойер відбив, Депа підхопив і віддав до воріт, звідки Та переправив м'яч у свої ворота!

61 хв. Лев відповідає подвійною заміною Хайца і Гюндогана Вернера і Ройса.

59 хв. ГОЛ!Й ДЕ ЙОНГ!!! Зумів прийняти м'яч в чужій штрафній Френкі, прибрав захисника і пробив повз Нойєра!

58 хв. Мален і Преппер вийшли замість де Рона і Думфриса.

55 хв. Депа скинув під удар Вейналдума, той смачно пробив, але Нойер в красивому стрибку дістав м'яч!

50 хв. Де Рон грубо зіграв в центрі поля - жовта картка.

Кінець першого тайму

42 хв. Ох! Мав зараз Ройс забивати! Отримав Марко в центрі м'яч, розвернувся і пробив, але Сілессен зреагував і відбив!

41 хв. Депа трохи неточно пробив головою після подачі зліва від де Рона.

35 хв. Киммих і Депа були дуже активними в невеликій сутичці в центрі поля - кожному по жовтій картка.

21 хв. Де Лигт пробив трохи неточно головою після подачі зі штрафного з лівого флангу.

14 хв. Заробили німці потенційний штрафний удар, який непогано виконав Кроос, але трохи не влучив по воротах.

9 хв. ГОЛ!!! ГНАБРИ!!! Клостреман вибіг один на один з голкіпером в контратаку своєї команди пробив, Сілессен відбив, але Гнабри першим на добиванні відправив м'яч під ліву штангу!

5 хв. Початок матчу більш-менш рівне з невеликою перевагою гостей. Але поки зовсім без моментів.

Почали!

Добрий вечір, друзі. Дивимося сьогодні міжнародний футбол топового рівня

Німці підходять до сьогоднішнього матчу без турнірних втрат і можуть вийти на перше місце у групі С, якщо зуміють здобути максимум очок.

Група

1. Північна Ірландія - 12 очок
2. Німеччина - 9
3. Нідерланди - 3
4. Білорусь - 0
5. Естонія - 0

Команди вже встигли зіграти між собою в рамках цієї кваліфікації. Навесні в Амстердамі голландці змогли відігратися з 0:2, але пропустили на 90 хвилині і програли. З тих пір німці зіграли ще два матчі, обидва виграли із загальним рахунком 10:0. Нідерландська збірна після того поразки влітку грала фінального раунду Ліги Націй УЄФА, де дійшла до фіналу, але поступилася Португалії.

Обидві команди останнім часом переживали перебудову. Йоахім Лев ще продовжує оновлювати німецьку команду після провалу на ЧС-2018, в Бундестім відмовилися від послуг багатьох іменитих ветеранів. У Голландії історія схожа, тільки Роналд Коман вже практично завершив процес оновлення, хоча нинішні лідери помаранчевої збірної зараз не в кращій формі.

Головний тренер збірної Німеччини Йоахім Лев:

"У збірної Голландії швидкі гравці, які постійно міняються позиціями в атаці. Вони добре комбінують, при втраті м'яча використовують високий пресинг. Що стосується нашої команди, порівняно з 2018 роком у нас з'явилося більше швидкості. Я відчуваю, що ми на правильному шляху. Потенціал команди високий, ми продовжимо грати в три атакуючих гравця. Граємо ми в 4-3-3 або 5-2-3. В обох системах ми діємо агресивно, як в атаці, так і в обороні".

Особисті зустрічі:

За всю історію Німеччина і Нідерланди грали між собою 29 разів. У підопічних Комана невелика перевага – 9 перемог, 11 нічиїх та 8 перемог Бундестіму. Різниця забитих-пропущених: 63:59.

Прогноз 112.ua: 2:1