Гол Вербича приніс "Динамо" перемогу над "Маріуполем"

Це був складний матч для обох команд

Беньямін Вербич Открытый источник

Київське "Динамо" в Маріуполі грало перенесений матч четвертого туру Прем'єр-ліги.

Обидва колективи багато атакували з самого початку поєдинку. Але ні в "Маріуполя", ні в "Динамо" не йшли удари. То виходило слабо, то прямо в руки Бойко або Худжамова. Так, у першому таймі господарі повинні були відкривати рахунок, але Топалов не реалізував вихід один на один. У кінці матчу міг забивати Циганков, але після його удару м'яч влучив у поперечину. А в самій кінцівці матчу Караваєв навісив зліва і Вербич головою спромігся переправити м'яча у сітку воріт "Маріуполя".

Новини за темою: "Маріуполь" – "Динамо": Онлайн-трансляція матчу чемпіонату України

25 вересня, 17:00
Маріуполь, стадіон ім. В. Бойко
Чемпіонат України, 4 тур
"Маріуполь" – "Динамо" 0:1
Гол: Вербич, 90+1
"Маріуполь":
Худжамов, Корнієнко, Биків (Яворський, 50), Чоботенко, Кирюханцев, Вакула, Тищенко, Чех (Горбунов, 85), Чурко, Миншнев, Топалов (Путря, 70)
"Динамо":
Бойко, Кадар, Караваєв, Шабанов, Кендзьора, Сидорчук, Буяльський (Гармаш, 88), Вербич, Циганков, Де Пена, Родрігес

Фінальний свисток!

90+1 хв. ГОООООЛ! ВЕРБИИИИЧ!!! Подача зліва від Караваєва і Беньямін головою пробиває Худжамова!

88 хв. Путря збив Караваєва - жовта картка.

87 хв Ох! Циганков і Шепелєв класно рызыграли стінку праворуч і Віктор пробивав, але м'яч влучив у поперечину!

85 хв Горбунов змінює Чеха.

84 хв. Кадар несподівано відмінно пробив здалеку - м'яч "лизнув" стійку воріт і пішов за ворота!

75 хв. Не йдуть удари сьогодні. Бесєдін після подачі кутового бив головою, але відправив м'яч прямо в руки голкіпера.

67 хв. Циганков відмінно пройшовся по штрафній Маріуполя і пробив повз Худжамова, але захисник не дав м'ячу увійти в ворота.

61 хв. Бесєдін та Шепелєв змінюють Родрігеса і Де Піна.

60 хв. Вербич пройшовся з м'ячем уздовж лінії штрафної і пробив - м'яч пройшов поряд з штангою.

50 хв. Яворський вийшов замість травмованого Бикова.

Перерва

42 хв. Биков зіграв грубо в центрі поля - жовта картка.

36 хв. Непогано вийшло у Динамо розіграти м'яч - Родрігес скинув під удар Буяльському, але той відправив м'яч вище воріт!

32 хв. у Відповідь контрвипад у Динамо! Вербич покотив на хід Родрігесу, але того встиг випередити Худжамов.

25 хв. Охохо! Шикарна контратака у Маріуполя завершилася виходом один на один Топалова і шикарною грою Бойко, який виграв дуель у форварда!

18 хв. Ще один непоганий момент у Маріуполя - Чурко пробив головою поруч зі штангою після навісу зліва.

16 хв. Топалов прорвався з правого флангу у штрафну Динамо і пробив - м'яч прилетів в руки Бойко.

12 хв. Гарна комбінація Динамо зліва призвела до виходу Вербича на ударну позицію в штрафному суперника, але його удар заблокував захисник.

4 хв. Починають активніше кияни. Була навіть непогана контратака, яку ударом завершив Циганков, але Худжамов з ударом впорався.

Ну, поїхали!

Добрий вечір, друзі. Починаємо наш сьогоднішній онлайн.

"Маріуполь" і "Динамо" зіграють між собою перенесений матч четвертого туру української Прем'єр-ліги. Тоді в серпні обидві команди боролися у кваліфікації єврокубків і їх очне протистояння було ухвалено перенести. З тих пір "Маріуполь" покинув Лігу Європи, а "Динамо" перебралися туди з Ліги чемпіонів.

У турнірній таблиці "Динамо" випереджає "Маріуполь" на два очки і посідає шосте місце. Перемога в сьогоднішньому поєдинку підніме киян на друге-третє місце, яке вони розділять з "Десною". Але відставання від "Шахтаря" скоротиться максимум до 10 очок.

Головний тренер "Маріуполя" Олександр Бабич:

"Криза у "Динамо" – занадто голосно сказано. Киянам дуже не вистачало реалізації. Можливо, з-за цього з'явилися якісь проблеми психологічного плану. Але "Динамо" виграло два матчі, а в Полтаві забило п'ять м'ячів. І не будемо забувати, що у нашого суперника гравців – на два склади. А у нас дискваліфікований Федорчук, травмовано Фомін і Куркулів, не відновився Танковський".

Особисті зустрічі:

42 матчі зіграли команди. У 35 з них перемогу здобули гравці "Динамо". На рахунку "Маріуполя" лише дві перемоги і п'ять нічийних результатів. За чотири матчі минулого сезону "Динамо" жодного разу не програла, пропустивши лише один раз.