banner banner banner

Гол Бензема приніс "Реалу" перемогу над "Атлетіко"

"Вершкові" залишилися на вершині Примери

"Реал" Мадрид

У Мадриді відбулося дербі між "Реалом" і "Атлетіко" в рамках чемпіонату Іспанії. Єдиний гол у матчі забив Карім Бензема, замкнувши просрел з лівого флангу.

1 лютого, 17:00
Мадрид, "Сантьяго Фіналу"
Чемпіонат Іспанії, 22 тур
"Реал" – "Атлетіко" 1:0
Гол: Бензема, 57
"
Реал": Куртуа, Менді, Рамос, Варан, Карвахаль, Каземіро, Модріч, Іско (Венисиус, 46), Кроос (Васкес, 46), Вальверде, Бензема.
"Атлетіко": Хмар, Лоді, Феліпе, Врсалько, Савич, Сауль, Льоренте, Витоло (Карраско, 71), Томас, Корреа, Мората (Лемарен, 50)

Фінальний свисток!

88 хв. Для Каземіро у судді також є гірчичник - за неспортивну поведінку.

83 хв. Менді грубо зіграв - жовта картка.

71 хв. Карраско поміняв Витоло.

63 хв. Венисиус непогано змістився з лівого флангу в штрафну і пробив – Хмар забрав.

57 хв. ГОЛ!!! БЕНЗЕМА!!! Менді отримав м'яч зліва, прострілив і Карім в дотик переправив м'яч у ворота!

50 хв. Мората не може продовжити гру – виходить Лемарен.

46 хв. Замість Іско і Крооса вийшли Венисиуис і Васкес.

42 хв. Корреа бив з кута воротарського, але не зумів влучити по воротах!

40 хв. Сімеоне занадто активно вів себе на брівці, за що встиг отримати жовту картку.

32 хв. Мората впав у штрафному Реала після боротьби з Каземіро, але суддя вирішив не ставити пенальті.

24 хв. Витоло зміг пройти з м'ячем до штрафного і віддати на Корреа, який зумів вискочити на Куртуа, але так і не пробив.

18 хв. А ось і Куртуа в справі! Врятував голкіпер Реал після непоганого удару Корреа низом.

11 хв. Кроос непогано знайшов у штрафному Рамоса, але той не зміг влучити по воротах!

6 хв. Модріч наніс перший більш-менш потенційний удар у матчі, але його заблокували захисники.

Добрий вечір, друзі!

"Реал" – лідер чемпіонату Іспанії і випереджає другу "Барселону" на 3 очки. Тому, сьогодні їм важливо не виграти і зберегти перевагу. "Атлетіко" йде на п'ятому місці, але різниця між третім і дев'ятим місцями складає всього 7 очок, тому підопічним Сімеоне достатньо видати вдалу серію, щоб повернутися на призові місця.

"Реал" виграв чотири матчі поспіль після перемоги з пенальті в матчі за Суперкубок Іспанії з "Атлетіко" трохи менше місяця тому. А не програвали "вершкові" вже 20 поєдинків, що не може не вражати. У "Атлетіко" справи йдуть гірше – після красивої перемоги над "Барселоною" у півфіналі Суперкубка вони програли чотири наступних поєдинки і не пропустили лише в останньому поєдинку проти "Леганеса".

Новини за темою: "Реал" по пенальті обіграв "Атлетіко" і виграв Суперкубок Іспанії

Особисті зустрічі:

Мадридське дербі відбудеться вже в 205-й раз. Історично перевага на боці королівського клубу - 103 перемоги проти 53-х у "Атлетіко". У нинішньому сезоні команди зіграли у товариському матчі 7:3, після чого не забили один одному не у матчі чемпіонату, ні в основний час поєдинку за Суперкубок.

Прогноз 112.ua: 2:1